Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi MI A2 / Moto G7 / Huawei P20 Lite
#1

Колебая се между един от трите, не ми се дават повече от 500 лева, защото нямам нужда от по-мощен телефон. Xiaomi MI A2 64ГБ , Moto G7 (моделът G7 power с по-голяма батерия, също ми допада) или  Huawei P20 Lite? До сега съм много доволен от Moto G сериите, имал съм 3, но бих разнообразил.
Цитирай
Аксесоари
#2

много зависи за какво ще го ползваш.
Плюсовете на А2 са инфрачервения порт, по-високата версия на блутут и производителността.
Смятам, че снапдрагон 660 ще бие останалите 2 по този параметър.
Няма ФМ Радио, няма 3.5мм жак, няма и NFC, но и при другите модели е под въпрос дали ще го има за българия.
Моторолата като най-нов ще е и най-скъп.

Чистия андроид при Ми а2 и Моторолата вероятно ще е плюс, защото вероятно си използвал/а такъв и в предните си телефони.
От гледна точка дизайн при Моторолата ще получиш най-голям екран, заради капковидния ноч.
При хуауей ще е най-малък просто заради размера на телефона.
Във phone arena има един инструмент Size при който можеш да сравниш трите телефона един върху друг или един до друг, за да се ориентираш в размерите, а и да съобразиш спрямо сегашния как вървят нещата.
gsmarena дават най-добра оценка на батерията за Хуауей-а
Цитирай
#3

Motorola Moto G7 Plus е най-добър, виж и него, но ако ти е по-скъп става и тоя, имат най-голямо пространство на дисплея, с най-добри камери, с най-добри дисплей, най-нови модели са, батериите са им слаби, но пък ако са оптимизирани.
Xiaomi Mi A2 е с малка батерия и той, иначе той ти каза предимствата и недостатъците.
Huawei P20 Lite е добър, но вече стар модел, все пак не е толкова стар. Можеш да се възползваш от цената му. Но има по-добри модели на Huawei в този клас, които са по-нови например Huawei Honor 8X.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#4

Благодаря, даже май се спрях на Honor 8X.
Цитирай
#5

Защо не погледнеш Sony Xperia XZ1 от Технополис?Може да не е най-нов модел, но е с върхов процесор, много бърз.
Цитирай
#6

Xiaomi-то от трите ще е най-добрият избор, според мен. Оплаквания имаше май само от батерията, но всичко е до ползване.
Щом си бил с Моторола досега и с чист андроид, може да погледнеш и Нокия. 7 плюс в момента е в твоя бюджет, а освен всичко предлага и много добра батерия.

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk

(2019-02-27, 18:23:28)vesyo написа:  Защо не погледнеш Sony Xperia XZ1 от Технополис?Може да не е най-нов модел, но е с върхов процесор, много бърз.
В Технополис са останали само мострените бройки. Като пример Нокията като е купувах в Пазарджик беше само мострената. В Пловдив имаше няколко и дръпнаха една. Sony-то е цяла вечност в подобна промоция, така че по-скоро разпродават мострените. Иначе несъмнено щеше да е най-добрият избор.

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk
Цитирай
#7

Не ми е проблем операционната система, защото после и без това слагам РОМ с възможно най-малко gaps. Имах един Sony по-стар от този, но със същия дизайн и не ми харесва. Нещо се отказах от Мото Г7, след като прочетох някои мнения на хора, на които и преди съм се доверявал в xda. Нокия 7.1 също беше вариант, но се отказах след като го поразцъках. И така остават Honor 8x на мястото на P20 Lite срещу MI A2.
Цитирай
#8

Бързото зареждане, ако ти е важно, го няма в 8x. Но пък батерията е доста по-добра от на А2. Тук са важни детайлите, понеже са сходни хардуерни устройства. Дали ти е важен 3.5 жака, карта памет (А2 няма слот). Ъпдейтите дали са важни за теб?
Лично между тези двата бих избрал 8x заради батерията.

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk
Цитирай
#9

Честно казано държа на ъпдейтите, но ако ми се занимава и следя за нови релийзи на РОМовете не мисля, че ще е такъв проблем, ако официалните ъпдейти се бавят или липсват. Не държа на бързо зареждане, на карта с памет също (заради google drive). За жака нямам идея, ползвам нормални слушалки на apple и philips.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)