Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Видео портали и Adblock
#1

Здравейте,

В последно време има доста видео портали, които засичат че имам инсталиран adblock и отказват да ми пуснат съдържанието. Естествено не желая да спирам adblock и да гледам 5минути реклами за 7 минутен кли.

Има ли решение по някакъв начин. Проблема ми е главно с  play.nova.bg
Цитирай
Аксесоари
#2

Ublock origin блокира дори изскачащите банери, че са засекли adblock функция.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#3

(2019-03-01, 13:29:05)centur написа:  Ublock origin блокира дори изскачащите банери, че са засекли adblock функция.

Каква настройка трябва да му се направи, защото го пробвах "out of the box" и не блокира изскачащото предупреждение да спра адблока-а?
Цитирай
#4

Десен бутон “инспектиране” или нещо такова беше и от там маркираш кое да блокира.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#5

Може да блокира изскачащия прозорец... но видето в play nova не тръгва
В момента паузирам adblock и пускам клипа.. след това го пускам - това ми е решението за момента.
Цитирай
#6

Пробвах на Chrome (само с ublock origin), на Internet Explorer (с AdBlock Plus) и Microsoft Edge (без никакви blocker-и) - на трите си работи идеално телевизията на живо (https://play.nova.bg/channel/nova-play) без никакви изскачащи прозорци, че ползвам еди какъв си blocker.
Предполагам, че си слагал и слагал най-различни AdBlocker-и, от които нещо се е омазало.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#7

Има проблем с предаванията на запис Smile Досега ползвах единствено един единствен adblock на google chrome (без да съм инсталирал други)
Цитирай
#8

(2019-03-01, 10:12:18)simeonivanov22 написа:  Здравейте,

В последно време има доста видео портали, които засичат че имам инсталиран adblock и отказват да ми пуснат съдържанието. Естествено не желая да спирам adblock и да гледам 5минути реклами за 7 минутен кли.

Има ли решение по някакъв начин. Проблема ми е главно с  play.nova.bg

Аз ползвам Adblock комбиниран с Pop up Blocker for Chrome. Едното ми блокира рекламите а другото изкачащите прозорци. Второто има опция да блокира подобни съобщения. Цъкам дясно копче с мишката на съобщението  и има опция block overlay, и до там. Може да го пробваш. Ето тук може да погледнеш Pop Up Blocker for Chrome
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)