Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ACR-въпрос?
#1

Здравейте, от доста време използвам тази програма.Справя се добре, но от 03.03.2019, и стана нещо,като записва разговорите, но НЕ ИЗПИСВА ИМЕТО НА АБОНАТА, с който съм говорил. Пише, единствено-ЛИЧЕН НОМЕР. Това ме затруднява, когато трябва да изслушам запис с конкретен човек.
Някакви идеи?

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Прилагам снимка.[Изображение: 68fa364cbce00638ce5a3eebd6da6984.jpg]
Цитирай
Аксесоари
#2

Погледни дали са дадени всички разрешения на ACR.

Изпратено от СУ-57

SAMSUNG GALAXY S3 PEBBLE BLUE
NOTE 2 TITANIUM GRAY, NOTE 4 SM-N910C
Цитирай
#3

Разрешени са, да.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

Ако си с новия android 9 няма да тръгне... Политиката за поверителност на Google не разрешава за последната актуализация на софтуера запис на разговори с, което и да е приложение...
Цитирай
#5

(2019-03-05, 20:38:21)Legal76 написа:  Здравейте, от доста време използвам тази програма.Справя се добре, но от 03.03.2019, и стана нещо,като записва разговорите, но НЕ ИЗПИСВА ИМЕТО НА АБОНАТА, с който съм говорил.

След ъпдейта на гугъл магазина се промени политиката им - не се разрешава на други приложения достъп до телефонните номера, с които се провеждат разговори.
Ефектът вече сте видели. не се изписва номерът на абоната.

ACR пуснаха ъпдейт, в който подробно обясняват нещата.

Аз се върнах на старото положение. С Андроид 8.1 съм.
Деинсталирах последната версия на ACR.
Инсталирах по-стара - 30.2. Всичко работи нормално и телефонните номера се изписват в лога на записите.

Спирате автоматичните ъпдейти на приложенията, за да не се качите отново на актуалната версия.
[-] 2 потребители изказват благодарност на asar_bg за това мнение:
  • kerenski, tsvetan24
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)