Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Motorola RAZR (2019) - смартфон със сгъваем дисплей
#51

Премиера на сгъваемия Motorola RAZR:

 
Цитирай
Аксесоари
#52

Малко кьопаво представяне, да не кажа никакво - но е повече от нищо!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#53

На мен ми допада изключително много.
Единственото което ме притеснява е сгъвката на екрана. След колко време ще се сгъне и пречупи.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай
#54

Като оставим на страна тези пластмасови покрития на дисплеите при сгъваемите телефони и в случая драматично малката батерия... едно нещо не ми излиза от главата защо "гат демит" е тая посредствена 5мп селфи камера. Нали телефона си има два дисплея и основната камера без проблем може да се ползва за качествено селфи... Може и да пропускам нещо , но за мен това е си е чист идиотизъм...
[-] 1 потребител изказва благодарност на g1kata за това мнение:
  • arrogant
Цитирай
#55

Защото 99% от селфитата ще отидат във фейсбук и инстаграм, а после ще бъдат разглеждани ма мижави дисплейчета на телефони. Та значение дали ще е 5 или 50 никакво. А в случая точно в този модел е за водеоразговори.

Във всеки от нас дреме по един гений А глупакът никога не спи
Цитирай
#56

(2019-11-18, 13:31:51)NoMaD написа:  Производителят на сгъваемия дисплей на Motorola Razr стана ясен благодарение на публикация в китайската социална мрежа Weibo на вицепрезидента на групата BOE Вей Вей -  именно китайската компания стои зад гъвкавите панели на новата Motorola: https://tech.sina.com.cn/mobile/n/n/2019...7754.shtml
.
Айдеее - отече 4-годишния труд на хамериканците Big Grin
Очаквайте скоро Шаомита, хуауеи и сие наскоро. Подобрени и на по-ниска цена.

Xiaomi 11T Pro, 8/128, Black | xiaomi.eu Stable V14.0.4.0.TKDMIXM_v14-13
Цитирай
#57

Е нормално. Китайски телефони и сега има колкото искаш. Въпреки всичко телефоните на големите играчи не са спрели да се продават.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на arrogant за това мнение:
  • fifth_root
Цитирай
#58

Предварителните поръчки за новия RAR (2019) е трябвало да започнат през следващите няколко дни, (на 26 декемви), но поради по-високото от очакваното търсене на устройството от бранда обявиха, че ще променят леко датите за старт на предварителните поръчки и продажбите отвъд океана, за да се отговори по-добре на потребителския интерес: https://www.theverge.com/2019/12/20/2103...igh-demand

 
Цитирай
#59

Старта на продажбите на Motorola Razr се очаква да е в средата на годината и с поддръжка на 5G: https://www.igeekphone.com/motorola-razr...ce=ixbtcom

 
Цитирай
#60

Motorola Razr в предстартови снимки. Конкретният вариант на телефона е с продуктов код XT2000-2 и разполага с 6GB RAM и 128GB памет за файлове. Кутията има специфична форма с триъгълен дизайн и прозрачен капак, от който е видимо логото на Motorola.
[Изображение: e1af874e302a6e94b000bc7e05963a6b-full.jpg]

 
Цитирай
#61

Предварителните поръчки на сгъваемия смартфон Razr започват нa 26 янyapи, a дocтaвĸитe cтapтиpaт нa 6 фeвpyapи тaзи гoдинa. Πъpвoнaчaлнo устройството щe ce пpoдaвa caмo в CAЩ. Toй щe ce пpeдлaгa oт мoбилния oпepaтop Vеrіzоn, чpeз вepигaтa мaгaзини Wаllmаrt и в caйтa нa Моtоrоlа. Цeнaтa нa мoбилнoтo ycтpoйcтвo e $1500: https://mobilebulgaria.com/news/do-dni-m...oviya-razr

 
Цитирай
#62

Motorola представи видео инструкция за сгъваемия RAZR (2019).
 

 
Цитирай
#63

Налично е видео с разопаковане на модела, което показва комплекта и аксесоарите, които идват с него. Сред тях са слушалки, стойка с високоговорители, калъф и зарядно за бързо зареждане.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
#64

Motorola RAZR (2019) ще се предлага от А1.
https://mobilebulgaria.com/news/a1-shte-...orola-razr

POCO F5 12/256 GB





[-] 1 потребител изказва благодарност на ronnie72 за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
#65

Motorola публикува серия рекламни клипове за новия Razr:

 
Цитирай
#66

Датата за пускане на Motorola RAZR (2019) пак бе отложена : https://www.gizchina.com/2020/01/28/moto...bruary-18/

 
Цитирай
#67

Първите проблеми на Motorola RAZR (2019) вече са факт: https://twitter.com/DeBo_XL/status/1223628971268505601

 
Цитирай
#68

Motorola RAZR 2020 - Unboxing.

 
Цитирай
#69

Според новия видеоклип при необходимост поправката на RAZR 2020 ще бъде изключително трудна.


 
Цитирай
#70


SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
[-] 1 потребител изказва благодарност на TNTKZ за това мнение:
  • justvank0
Цитирай
#71

Не знам от къде започна цялата тази идея за сгъваем телефон, но мисля че още никой не е готов да предложи нещо качествено. Самсунг имаха супер проблеми, моторола както се вижда явно и те бях чел, че и хуавей имат проблем с дисплея. Цените, които искат за тези устройсва не отговарят на предлаганото качество изобщо.

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
[-] 1 потребител изказва благодарност на justvank0 за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
#72

Motorola Razr изглежда атрактивно и в златисто.

[Изображение: 80dee9a83e367aba8933dc3be951a616-full.jpg]

Скоро новият смартфон със сгъваем екран Motorola Razr ще е достъпен и в България, но ще се предлага единствено в черен цвят.

Източник: >>>>>>

 
Цитирай
#73

Тест показва колко сгъвания може да издържи Motorola Razr.
Източник: >>>>>>

 
Цитирай
#74

Motorola RAZR премина през изтезанията на @JerryRigEverything.

 
Цитирай
#75

(2020-02-06, 09:31:41)justvank0 написа:  Не знам от къде започна цялата тази идея за сгъваем телефон, но мисля че още никойне е готов да предложи нещо качествено. Самсунг имаха супер проблеми, моторола както се вижда явно и те бях чел, че и хуавей имат проблем с дисплея. Цените, които искат за тези устройсва не отговарят на предлаганото качество изобщо.

1.

На 31 октомври 2018г. - Royole представиха FlexPai. 

[Изображение: divna.tech-royole-foldable-%D1%81%D0%B3%...ll&lossy=1]

Продажбите стартираха в началото на януари 2019г. Продуктът така и не обра овации, макар и в последствие да бе реализирано подобрено издание. В класацията на Джери е и най-неподлежащият на ремонт телефон, най-малкото, защото за него няма резервни части. Ребрандиран вариант искаше да предлага и братът на Escobar, дори промо снимките са им доста "еднакви".

[Изображение: escobar-fold-1-2-700x467-c-500x334.jpg?s...sy=1&ssl=1]
[Изображение: divna.tech-Royole-Flexpai-1024-e15754602...sy=1&ssl=1]

Открийте разликите  Big Grin



2.)

След представянето на Royole FlexPai - Huawei обявиха, че на MWC 2019 ще покажат Huawei Mate X ... И това изглежда наля мяслото в огъня на Samsung, защото и те побързаха да се заявят, и към Galaxy event-a добавиха Fold-a. И за да получат специално внимание, нарушиха традицията да представят продуктите на конгреса, като спретнаха отделно събитие по-рано в Ню Йорк. И сега традицията продължава - събитието Galaxy Unpacked ще бъде преди конгреса в Сан Франциско. А и доста други производители - взеха pримера да анонсират продукти на отделни събития.

Galaxy Fold - бе представен в Ню Йорк през февруари, а pre-order-ите започнаха в края на април. Беше разкостен мигновено от първите докоснали го, и героите получиха своите 5 мин слава в туитър. Самсунг изтеглиха всички бройки, независимо дали са повредени или не ... и заиграха на мълчанка, като държаха в неведение феновете - кога finally ще има Fold. E, изгря през септември, с подсилен HW, и сега през 2020 ще видим Galaxy Z Flip с clamshell дизайн, и след няколко месеца Fold 2, който ще е по-голям, с по-здрава панта и камерите на Galaxy S20 Ultra.

[Изображение: GalaxyFold_Silver.gif?strip=all&lossy=1&w=1920&ssl=1]



3.)

Какво се случи с третия играч?

Huawei триумфираха на MWC 2019, като Mate X обра овации за дизайна. Имаше и малко смут - по китайски - кой от кого крал ... няма да влизам в жълтините. Предвидено беше да се продава през юни, но съвсем не се случи така... Отчасти поради бан-а, а и според мен бяха предпазливи покрай фалстарта на Galaxy Fold ... Не само, че изобщо не бързаха, не обелваха и дума, и тихомълком пуснаха няколко партиди едва през ноември - само в Китай и с неясен тираж. Първата се изчерпи за по-малко от минута.

Сега на MWC 2020 очакваме да видим подобреното издание - Huawei Mate Xs - по-малък, с подсилени механизми, и .... разбира се с Kirin 990 Smile (Мате X е с Kirin 980 и Balong 5000). Наесен  се очаква Mate X2 - със сгъване "навътре" - като Folda. За сгъване тип мида - не се чува нищо.

[Изображение: divna.tech-Huawei-Mate-X-7-1024x576.jpg?...ll&lossy=1]

Така се започна. Заваляха прототипи, патенти и прочие - от различни компании.

[Изображение: divna.tech-foldable-phones-2019-819x1024...ll&lossy=1]

Светът не беше готов за тази технология. Samsung работят по нея от 2011г., когато на CES (изложението за потребителска електроника в Лас Вегас) представят прототип. Но едва ли са имали намерение през 2019г. да извадят Fold-a. Бяха провокирани от Китай ... и се хлъзнаха по тази динена кора.  А Huawei - като са казали хоп - ще скочат. И така - всички са в кюпа, а ние гледаме "сеир" ... или - прохождането на тази технология. За сега не е практично да носиш в джоба си нещо, което трябва да пазиш от прах, от това, онова ... Кое на кого ще служи?  Телефонът на мен, или аз на него (ай сиктир  Big Grin ) Иначе - гъделът за новата играчка блазни, но добре, че са скъпи - да имаме спирачки ...

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 1 потребител изказва благодарност на divna за това мнение:
  • harimari007
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)