Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Прехвърляне на контакти.
#1

Здравейте! Искам да си прехвърля контактите от GOOGLE акаунта на Nokia E71. Екпортирам ги в.csv ,но nokia pc suite изписва, че импорта е неуспешен. Вероятно ома някакъв проблем с кодировката. Имам стар файл от 2013 г. който се импортира без проблем. Разликата между стария и новия файл е, че първия е utf-7, а втория е utf-8. Пробвах чрез Excell да сменя кодировката, мисля, че така се прави, но пак не се импортира. Ще съм благодарен ако някой помогне.

Изпратено от моят G8341 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвай без nokia pc suite . Просто копирай файла в телефона и го стартирай.
Цитирай
#3

Благодаря, но успях да ги прехвърля със SIM картата на няколко пъти.

Изпратено от моят G8341 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

Най-добрият начин,по мое мнение!Винаги,когато ползвам хай-тек метод,нещо се обърква(загуба на контакти,дублиране,разбъркване на номер-име) и т.н.Пазя 2 неактивни сим карти само за тази цел Smile
Цитирай
#5

Няма как да е по-добър начин със СИМ карта. На картата може да запазваш само име и един номер. Допълнителни номера , мейли , работно място , рожденни дни и др. информация няма как да запазиш. При последните ми 6-7 телефона за около 10 години винаги съм го правил с vcf файл и никога нищо не се е губило. Отделно и на познати и приятели съм го правил по този начин и винаги без грешка. Файла винаги можеш да го запазиш като резерва на компютър или в облак и когато ти потрябва да е подръка.
Цитирай
#6

Въпрос на виждане-записвам само име и номер на сим Smile А с новите карти(500 позиции) всичко е още по лесно.Сменям апарат за 1 мин.-сима в новия слот и съм готов!Цялото друго инфо(мейл,работа,дом.любимец,размер на обувки и чашка на сутиена) мога да ги запиша на 1000 места Smile
Цитирай
#7

Това няма никакъв смисъл - ако си изгубиш апарата или ти го откраднат - какво правиш?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)