Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с паметта на устройството
#1

Здравейте , имам таблет Samsung galaxy note 10.1 . След около 6 години вярна служба, както  си работеше таблета и ми изписа Проблем с паметта на устройството , направих reset factory , след като дам командата reset изписва , деленото на данни е повредено.Трябва да рестартите устройството си до фабричните настройки. След всеки опит за рестарт и нулиране , таблета  не може да тръгне , изписва FAILED TO MOUNT < към компютъра не може да го свържа. Моля дайте съвет какво да направя !  Bu Bu
Цитирай
Аксесоари
#2

Каквото трябва,си го направил.Най-вероятно имаш изпаткала памет.Също съм получавал това съобщение на самсунг,но след ресета се оправи.Съобщението може да означава много работи(хардуерно повредена памет,логическа грешка в дяла,омазан кеш и т.н.)Ако не е хардуерно,ресета го оправя на 95%.Чиповете не са вечни и се износват от брой записи/презаписи и т.н.Единственото друго,което ти остава,е да опиташ пресен флаш на рома(има малък процент вероятност да е повредено рековърито).В раздела за машинката ти има инструкции за флаш и ром,нищо не ти пречи да пробваш,няма какво да губиш.Предимството ти е че дъното е марково,корейчетата правят як хардуер,спазвай инструкциите и опитай да му "налееш" нов ром.
Цитирай
#3

Благодаря за съвета ! Но как да налея ром като от никъде не мога да го подкарам. Мислех да го форматират от PC-то ,но не го разпознава като устройство.
Цитирай
#4

(2019-03-10, 12:44:53)icakaa написа:  Здравейте , имам таблет Samsung galaxy note 10.1 . След около 6 години вярна служба, както  си работеше таблета и ми изписа Проблем с паметта на устройството , направих reset factory , след като дам командата reset изписва , деленото на данни е повредено.Трябва да рестартите устройството си до фабричните настройки. След всеки опит за рестарт и нулиране , таблета  не може да тръгне , изписва FAILED TO MOUNT < към компютъра не може да го свържа. Моля дайте съвет какво да направя !  Bu Bu

Влез в Рекавърито на таблета и там му дай Format data.

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)