Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Избор на смартфон>Huawei Honor 6x?
#1
Tongue 

Здравейте, съфорумници! Притежател съм на " страхотен" смартфон Nomu s10 pro...но целият корпус се разлепи и буксата му умря (ходих при приятел със сервиз и каза, че всички ставали така рано или късно). Почнах да събирам пари когато мога и съм се насочил към сравнително евтин бюджет ( към 250лв) и намерих посоченото хонорче, но баща ми го е гледал и ми каза,че има 2 огромни лъжи с характеристиките. Аз нещо не ги открих и затова активирам жокер- Бонус от приятел. Моля хората които го притежават да споделят впечатленията си за него и негативните си коментари. Моля да коментират само хора които знаят какво пишат, а не да се напише нещо колкото да има. Благодаря предварително Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Honor 6x е много стар модел и не си заслужава да даваш пари за него. С малко парички отгоре си вземи Xiaomi Redmi Note 5 3/32 GB от онлайн магазин, който си е съвсем актуален модел.

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
[-] 1 потребител изказва благодарност на Forsi за това мнение:
  • Venci Georgiev
Цитирай
#3
Wink 

Smile Xiami-тата наистина са добри АМА имат проблем с прегрябването. Имам познат със сервиз и също потвърди това. Каза, че сменял батерия, дисплей и още 50 боклука и пак бил така. Фабрично имат някакъв дефект. Майка ми и баща ми имат xiaomi redmi note 4x китайска версия 4/64GB версията с Helio p20 10 ядра...наистина ги признавам, но пък греенето ще ми е проблем...също и батерията. Проучих във форума моделите на които се бях спрял, но нещо ги оплюха и сега нямам никаква идея на къде да се насоча. Имам бюджет към 250лв и ми трябва нещо 4/32/64GB с батерия минимум 4000mAh.
П.П: Мисля от Aliexpress да си взема нещо и така цената на Note 5 4/64 излиза по-евтина от тази на 3/32 от БГ
П.П.П: Сега видях Coolpad Note 5 и Homtom s99, но двата взаимно се допълват...някоой ако има мнение за тях да казва Smile
Цитирай
#4

Snapdragon 636 няма нищообщо със скапания Helio P20, имам Redmi Note 5 и съм нямал никакви проблеми с диспеи, температури и батерии. Отделно вкъщи имам още 2
евтини Редмита - 5A и 4х и си работят читаво без никакви прегрявания, не знам кой те лъже и маже, че били "греели". А тея два модела е напълно пък несериозно да ги вземаш като алтернатива пред Редмитата поради една торба обективни причини.

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
[-] 1 потребител изказва благодарност на Forsi за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#5

От 10-тина редмита дето са ми минали през ръцете, включително и с MTK, нито един не ми е греел. Колега, от къде я взе тая информация?

Вечния бетатестер!
[-] 1 потребител изказва благодарност на Marcus за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#6

От на майка ми телефона. Xiaomi redmi note 4x chinese version 4/64 helio p20.... като го взема за 5 минути да вляза да видя нещо и е горещ. Да не говорим за батерията... Общо 3 xiaomi-та имаме, но само единият има проблем. Вече мисля, че окончателно реших за redmi 4x 4/64, но версията с Snapdragon 625. В алиекспрес е 285лв, но ако го намеря в бг за 300 с гаранция от тук.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)