Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Интернет и mms настройки за A1 S9+ андроид 9
#1

Колеги, тези които ползвате телефончетата с A1 карти, ако може да ми пратите по един скрийншот на интернет и ммс настройките, тъй като след ъпдейта към андроид 9 нещо не ми харесват самите настройки ( Auth. Type седи на not set). Тези от а1 са кухи лейки и освен да ми пращат отново същите автоматични с друго не могат да ми съдействат. А в mms настройките ми има различно IP от това, което дават в сайта си. До сега съм бил със старите, мтелски за ммс и други за A1, но новия андроид ги дърпа различно от картата ми, която е старичка(все още с логото на  mtel). Твърде много ми седи на h+ и при най-леко закритото място откакто минах на 9 и смени настройките. По-късно или утре ще приложа моите настройки.
Благодаря.

SGS2, SGS3, SGS5, Note 4, SG S7edge  & Samsung Tab S 10.5 LTE, Galaxy S9+
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз като гледам от всички настройки се ползват APN ,MCC,MNC и APN протокола( който си е IPV4). Тези с "М" са за определяне на държавата и оператора. APN е да каже на телефона към коя мрежа да се включи. Незнам какво не ти харесва на настройките и какво очакваш да се промени. Това че ти стои телефона на Н+ се дължи само на лошия обхват на 4 G мрежата . Аз ползвам и теленор и там се използват същите 4 настройки. За MMS ползват някакъв прокси сървър което преди години го нямаше но аз не ползвам тази услуга и ми е все тая.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай
#3

Да, но има разлика при тип на удостоверение например виваком май ползваха PAP, а не none. Както и сървър с парола. Различават се нещата. При мен проблема е, че при тази настройка, когато инсталирам изпратените ми от тях показва - not set, а не трябва да е така - би трябвало да е - none.

SGS2, SGS3, SGS5, Note 4, SG S7edge  & Samsung Tab S 10.5 LTE, Galaxy S9+
Цитирай
#4

При мен също е на not set и нямам твойте проблеми

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай
#5

Молбата ми беше някой да ми изпрати настройките, а не да ме убеждават, че е все едно. Ех..

SGS2, SGS3, SGS5, Note 4, SG S7edge  & Samsung Tab S 10.5 LTE, Galaxy S9+
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)