Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Съвет за избор samsung A50 или Pocofone f1
#1

Здравейте дилемата е голяма, samsung A50 или Pocofone f1.И двата са на една цена.
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз съм за Pocophone F1, колегата ми е с такъв, батерията издържа минимум 3 дена с нормално ползване в режим 4G, без пуснат икономичен режим, без да спира мобилните данни. Имай предвид че Super Amoled харчи много, а дисплея на Покото не е никак зле, естествени цветове, отличен контраст. Друго важно, почти през цялото време има свободни около 3.6 до 4 Ram. От 2 години ползваме Шайомита, имаме 4, и всички сме пре доволни. Ако имаш някъкви въпроси, питай, поздрави !
[-] 1 потребител изказва благодарност на onyx_82 за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#3

(2019-03-22, 08:15:37)onyx_82 написа:  ....Имай предвид че Super Amoled харчи много, а дисплея на Покото не е никак зле, естествени цветове, отличен контраст. ...

Сигурен ли си, че пишеш за покото? Определено не съм съгласен с теб ...
Цветовете зависят от калибрацията на дисплея ... а при поко са много далеч от естествени особено ако погледнеш deltaE ... Точно защото контраста му е слаба страна цветовете не са толкова наситени и крещящи спрямо амолед и може би точно за това ти се струват по естествени, но определено цветопредаването е посредствено ... Също така амоледа на черен фон харчи доста по малко ... освен това ...не знам как го ползва колегата ти, но или го ползва само вечер или при намалена яркост ... при по увеличена светлина и средна до тежка употреба няма никакъв шанс за 2 дни а 3 да не говорим ... 9 часа му е средния SoT (аз съм стигал малко над 12) което се прави при по тежка употреба за ден ... при средна за два ... за 3 не го ползваш ...ама тогава и седмица може да направи ...

(2019-03-22, 06:56:12)i770514 написа:  Здравейте дилемата е голяма, samsung A50 или Pocofone f1.И двата са на една цена.

Хвани ги в ръка и кое те изкефи повече то е ...
[-] 1 потребител изказва благодарност на bodonance за това мнение:
  • pockobg
Цитирай
#4

Къде го гледаш тоя Samsung A50 ?

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#5

Техномаркет
Цитирай
#6

Съвет: Не се занимавай с Техномаркет, погледни в Технополис ако го има!
Цитирай
#7

Защо се сравнява телефон с някои флагмански характеристики, с такъв от среден клас. Много ясно, че Pocophone F1. Попринцип PocoPhone го отричат, че е пластмасов, но и Samsung и той е. Е ако искаш и по-малко рамки тогава Samsung.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#8

Отиди в някой магазин, разцъкай и двата и си прецени - как ти стоят в ръката, виж цветовете на екрана, пробвай им камерите като снимаш едно и също нещо, отвори един и същи сайт с двата и виж кой ти харесва повече. Аз бих взел Покото, защото на Антуту има 280к, докато А50 е със 140к. А50 бих го имал предвид ако беше 100-150 лева по-евтин от Покото.
[-] 1 потребител изказва благодарност на galaxian за това мнение:
  • onyx_82
Цитирай
#9

(2019-03-22, 20:39:04)galaxian написа:  Аз бих взел Покото, защото на Антуту има 280к, докато А50 е със 140к

Honor 10 е на сходна цена, с 213000т в AnTuTu и е много добър
Погледни и него, на визия може да ти допадне повече от Покото
Цитирай
#10

Благодаря колеги,избора е направен Sansung A 50.Не бях ползвал самсунг от S 8 като излезе.Но ми хареса повече от покото.Вярно че покото е по мощен но аз не споменах че игри не играя.И дисплея заедно със  дизайна надделяха,и не на последно място 128GB.Вътршна памет и една година пълна гаранция срещу счупване или намокряне.Дано да не се налага да е ползвам.
Цитирай
#11

Честито и със здраве. Като натрупаш впечатления, може да пишеш как е и да споделиш някоя снимка.
Цитирай
#12

Честито, окачваме да споделиш впечатления.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#13

(2019-03-22, 20:39:04)galaxian написа:  ... Аз бих взел Покото, защото на Антуту има 280к, докато А50 е със 140к. ...

Поко с таз годишен ъпдейт (не ползвам стейбъл) под 295К не съм виждал да покаже ... колебае между 297 и 298К ... Ходи и над 300К ...

(2019-03-22, 21:55:20)i770514 написа:  Благодаря колеги,избора е направен Sansung A 50.Не бях ползвал самсунг от S 8 като излезе.Но ми хареса повече от покото.Вярно че покото е по мощен но аз не споменах че игри не играя.И дисплея заедно със  дизайна надделяха,и не на последно място 128GB.Вътршна памет и една година пълна гаранция срещу счупване или намокряне.Дано да не се налага да е ползвам.

Честито колега. Добър избор си направил ...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)