Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Veiw 20 vs Mate 20
#1

Трябва да избера единият от двата...
Като по стечение на обстоятелствата за Хонора трябва да дам 80 лв., а за Мейта 330 лв.
Мнения ?
Цитирай
Аксесоари
#2

При такава разлика в цената съм за Honor View 20
Цитирай
#3

При такива изравнени характеристики най-добре да вземеш телефоните в ръката и веднага ще си покаже кой ти пасва най-добре.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#4

Гледах ги и двата и чисто визуално Мейта ми харесва повече, най-вече заради странното разположение на камерите при Хонор. Видях, че Мейта има стерео говорители, а Хонора няма. Не знам дали има особена разлика реално... За снимките поне аз не съм сигурен дали ще направя разлика. Някой ако има впечатления да сподели.
Батерията, процесор и дисплей реално са едни и същи. Единия има 4ГБ РАМ, другия 6ГБ и тук също не знам доколко ще има разлика. Знам само, че Мейта и така е ужасно бърз. Ако има голямо значение мога да дам 180 лв и да взема 8/256 гб варианта на Хонор. Като материали и изработка също не мога да преценя....
Цитирай
#5

Това че Мейта има стерео, изобщо не му помага, звука е слабото му място, казвам ти го от опит.
Цитирай
#6

Трябва да видиш това, което го има в мейта а в хонора не, и да си направиш сметка дали ще ти е нужно.
Общо взето, Мейта е орязана версия на мейта про, а хонора се явява леко орязан от мейта - като цяло, пласират си бързия чип в среден клас телефон, като му надуват леко цената.
Мейта има един инч по-голям дисплей, но е в по-голямо тяло, стерео, фм радио, слот за карта памет и тройна камера, която е зле на пряка светлина, освен ако не са я оправили с някой ъпдейт - трябва да проследиш темета. Хонора е с 48 мегапикселова камера.
Цитирай
#7

Със споделената цена която си дал въъобще не бих се чудил.....Honor

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#8

пред голяма дилема съм,знам че не трябва пиша тук но се чудя между honor view 20 или p30 ,интересува ме батерия и дисплеи не толкова камера ,повече играя игри,п30 ми харесва повече дизайна и дисплея и че не е толкова голям,а хонора плюса му е че е с по добра батерия мисля и по подходящ за гейминг, ровене и така
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)