Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари P30/P30 Pro

(2019-11-30, 11:09:40)mitko.stefanov написа:  И при мене дойде абсолютно същият само , че за П30 . Наистина е по-хлъзгав . Иначе е тънък калъф и не прави телефонър тухла . Краищата са финни и няма никакво драскане . За 4 долара толкова .

Sent from my Huawei P30 using Tapatalk
След няколко дни ползване съм страшно накефен, оказа се, че камерите са по навътре от оригиналния. Отпред също надстърча малко повече и е над стъклото, а с оригиналния беше наравно. Много елегантно седи, а материала засега е страхотен. Пропоръчвам го на всеки определено. Единствено надписа е малко размазан, но все пак заради релефа.

Huawei P30 Pro > Huawei P50 Pro
Цитирай
Аксесоари

Здравейте колеги, прикачвам снимки да видите кои калъфи реших да ползвам. Всичките има плюсове и минуси. Най-готиният за мен е ретро бялото, супер яко седи на телефона, не се хлъзга много и не събира прах (поне не личи и не дразни). Карбоновият е много готин на допир и визия особено с червеният цвят на телефона ми, обаче се хлъзга. При него е хубаво, че не събира прах. Прозрачният си е класика, ако искаш да покажеш цветът на телефона, няма да сбъркате с него. Удобен и стегнат, но и той е леко хлъзгав, но не колкото карбоновият. Синият е стегнат, прилепва перфектно, не се хлъзга и е интересен цвят. Обаче проблема е прахта, която има в джобовете на дънките и дрехите като цяло. При всяко изваждане от джоба е трагично и почва едно търкане и бърсане на прах.
Относно стъкла и протектори на предното стъкло, реших да не поставям нищо и да се насладя на телефона. Мой познат е със същият и има инсталиран протектор (така го е купил нов), което ми е странно, защото моят нямаше. До колкото знам, про версиите идват без предварително поставен протектор (може да бъркам).
Въпроса ми е към колегите, които ползват флип кейса. Удобен ли е капака при игра, видео изобщо в хоризонтално положение и дали се отваря на 360 градуса?
Благодаря и лека вечер  Cool


Прикачени файлове Миниатюри
                   
Цитирай

P30 за разлика от Pro-то идва със сложен протектор, доколкото знам.

Samsung S3 / Note 4 / Note 8
Huawei P30 Pro
Цитирай

(2019-12-04, 23:19:29)shek1 написа:  Здравейте колеги, прикачвам снимки да видите кои калъфи реших да ползвам. Всичките има плюсове и минуси. Най-готиният за мен е ретро бялото, супер яко седи на телефона, не се хлъзга много и не събира прах (поне не личи и не дразни). Карбоновият е много готин на допир и визия особено с червеният цвят на телефона ми, обаче се хлъзга. При него е хубаво, че не събира прах. Прозрачният си е класика, ако искаш да покажеш цветът на телефона, няма да сбъркате с него. Удобен и стегнат, но и той е леко хлъзгав, но не колкото карбоновият. Синият е стегнат, прилепва перфектно, не се хлъзга и е интересен цвят. Обаче проблема е прахта, която има в джобовете на дънките и дрехите като цяло. При всяко изваждане от джоба е трагично и почва едно търкане и бърсане на прах.
Относно стъкла и протектори на предното стъкло, реших да не поставям нищо и да се насладя на телефона. Мой познат е със същият и има инсталиран протектор (така го е купил нов), което ми е странно, защото моят нямаше. До колкото знам, про версиите идват без предварително поставен протектор (може да бъркам).
Въпроса ми е към колегите, които ползват флип кейса. Удобен ли е капака при игра, видео изобщо в хоризонтално положение и дали се отваря на 360 градуса?
Благодаря и лека вечер  Cool
Този ретро белият откъде го взе ? Може ли линк ? Иначе и аз имам този карбоновият който е много як и на външен вид , но много се хлъзга ама много . Иначе е много тънък и е добър откъм ергономичност , но с този хлъзгане го избягвам .

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

(2019-12-06, 12:08:41)ZvZ написа:  P30 за разлика от Pro-то идва със сложен протектор, доколкото знам.
Аз и на про-то имах фабричен и го махнах още щом дадох парите

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

(2019-12-06, 12:26:56)mitko.stefanov написа:  Този ретро белият откъде го взе ? Може ли линк ? Иначе и аз имам този карбоновият който е много як и на външен вид , но много се хлъзга ама много . Иначе е много тънък и е добър откъм ергономичност , но с този хлъзгане го избягвам .
https://www.technopolis.bg/bg/Aksesoari-...1/p/594530

Може и на други места да го има онлайн, но исках да го вида на живо. Заслужава си калъфа, много е интересен и различен.
[-] 1 потребител изказва благодарност на shek1 за това мнение:
  • mitko.stefanov
Цитирай

(2019-12-06, 22:31:51)shek1 написа:  https://www.technopolis.bg/bg/Aksesoari-...1/p/594530

Може и на други места да го има онлайн, но исках да го вида на живо. Заслужава си калъфа, много е интересен и различен.
Мерси колега ама аз съм с П30 . Като гледам в Технополис го няма и като цяло . Освен от алито ще се поръчва .

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

(2019-12-07, 03:12:04)mitko.stefanov написа:  Мерси колега ама аз съм с П30 . Като гледам в Технополис го няма и като цяло . Освен от алито ще се поръчва .

Има го в Емаг, обаче цената е различна  Big Grin
https://m.emag.bg/predpazen-kalyf-huawei...ction=view
Цитирай

Моят P30pro дойде със залепен скрийн протектор. Но е купуван от Германия. И аз ползвам Карбоновия кейс и ми е много удобен и точно като колегата ме кефи много, щото телефона е червен. Гледам и това Ретро Бяло в Амазон за 12 Евро и се чудих дали да го пробвам. Ама явно ще го поръчам, щом го хвалите тук. Аз поръчах и един много дебел кейс тип 360 защита със слюда отпред. Грозен, неудобен, но не е за всеки ден. Интересно, че слюдата не прецаква слушалката, нали е вградена в дисплея.
Wepro Huawei P30 Pro Hülle, Transparent Hülle 360 Grad Rundumschutz Mit Eingebauter Displayschutz Abdeckung Stoßfest Kratzfest Robust Klar Handyhülle für Huawei P30 Pro (Schwarz/Klar) https://www.amazon.de/dp/B07YJB2MML/ref=...7DbR947B16
Скрийн протектор никога няма да сложа на извит дисплей. Преди време съм пробвал, за мен това е загубена кауза.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай

Здравейте колеги, понеже обмислям да си взема някакви калъфчета за моя P30 от Aliexpress, да препоръчате някакви които стоят и залепят добре.
Цитирай

Аз съм си взел тези двата червен и черен.
https://m.aliexpress.com/item/3284346313...ff192b8f53
Цитирай

(2019-12-09, 15:58:52)jotto1989 написа:  Аз съм си взел тези двата червен и черен.
https://m.aliexpress.com/item/3284346313...ff192b8f53
И аз горе долу такива искам, непрозрачни, но говоря за обикновения P30 не Pro версията.
Цитирай

Забравих да кажа че и моя е п30 и си седят доста прилепнало и приятно, не се плъзгат по ръката
Цитирай

(2019-12-09, 16:08:38)Slackwere12 написа:  И аз горе долу такива искам, непрозрачни, но говоря за обикновения P30 не Pro версията.
Погледни постовете малко назад както и моят ( аз също съм с P30 ) . Аз лично съм много доволен от Spigen .

Sent from my Huawei P30 using Tapatalk

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

Здравейте, от две седмици съм с huawei p30 pro.
Използвам spigen rudge armor със spigen  glass.
Засега съм доволен от кейса, стъкления протектор много добре прилепва, не се повдига от калъфа, лесно се поставя, добра видимост.

Samsung s21 ultra 
Цитирай

(2019-12-12, 22:08:47)mcontract написа:  Здравейте, от две седмици съм  с huawei p30 pro.
Използвам spigen rudge armor със spigen  glass.
Засега съм доволен от кейса, стъкления протектор много добре прилепва, не се повдига от калъфа, лесно се поставя, добра видимост.
Линк към протектора колега ? Работи ли добре пръстовият ?

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

Здравейте, купих го от Amazon.co.uk.
Пръстовия отпечатък работи без никакви проблеми.

Samsung s21 ultra 
[-] 1 потребител изказва благодарност на mcontract за това мнение:
  • mitko.stefanov
Цитирай

Тази седмица съм в София и днес див и щастлив пердаша кън Леге 6 да ми лепнат едно оригинално протекторче, че даже и безплатно. Еми.. явно щом е безплатно трябва да е пълна пародия, не знам даже защо си изгубих обедната почивка. Прокектор целия на балончета, по средата две линии явно са от тези които се отлепят на две части, първо горната после долната, по ръбовече някакъв кошмар, незалепено. Скандално недоволен останах от цялата тази работа, така че мое мнение НЕ препоръчвам да се разкарвате дори било то и за безплатен протектор.

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай

Ако е само въздух се гони, да не са само прашинки...

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Има ли някакво фолио или стъкло, което да е читаво в технополис. Че мисля да купя сега телефона и веднага да му се сложи протектор?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

Да, моя грешка
Цитирай

Говоря за p30pro, като чета само p30 има фабричен

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай

Цитат:Има ли някакво фолио или стъкло, което да е читаво в технополис. Че мисля да купя сега телефона и веднага да му се сложи протектор?


В Полиса, като гледам е трагедия по твоето питане, мое мнение - пробвай този вариант: https://nillkin.bg/huawei-p30-pro.html

ПП
Аз съм с това, ако ти се чака... https://www.aliexpress.com/item/32998531...4c4dJIanG3

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

(2019-12-30, 17:25:00)Nikito82 написа:  Говоря за p30pro, като чета само p30 има фабричен
Читав протектор - цък

 
Цитирай

Не разбирам защо трябва да слагат тази черна лайстна по краищата на протектора? В повечето случаи като чета нещо, не виждам началните или крайните букви, защото са одрязани с този черен кант.

Huawei P30 Pro Breathing Crystal 128GB & Huawei Watch GT2
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)