Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари P30/P30 Pro

Ами най-вероятно там е лепило то и затова е черен канта.

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
Аксесоари

(2019-12-31, 17:38:11)Nikito82 написа:  Ами най-вероятно там е лепило то и затова е черен канта.
Тези протектори са много глупави, моя от най малкото и се отлепя, натискам копчето за усилване или намаляне и ср отлепя, отделно ми се отлепи от ляво и дясно на камерата и станаха 2 петна и стана грозно, мисля да го махам... Моето мнение е не си вземайте такива, от към здравина не знам как са, понеже никога не съм го изтървал.
Цитирай

(2019-12-31, 17:53:21)Slackwere12 написа:  Тези протектори са много глупави, моя от най малкото и се отлепя, натискам копчето за усилване или намаляне и ср отлепя, отделно ми се отлепи от ляво и дясно на камерата и станаха 2 петна и стана грозно, мисля да го махам...
Четвърти месец съм с такъв и досега не е мръднал. А и зависи от цената също.

 
Цитирай

Не мисля, че е коректно да се сравняват изделия от 3 и от 30 лв, поне така го виждам...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

(2019-12-31, 17:53:21)Slackwere12 написа:  Тези протектори са много глупави, моя от най малкото и се отлепя, натискам копчето за усилване или намаляне и ср отлепя, отделно ми се отлепи от ляво и дясно на камерата и станаха 2 петна и стана грозно, мисля да го махам... Моето мнение е не си вземайте такива, от към здравина не знам как са, понеже никога не съм го изтървал.
Цитат:Първия протектор беше от тези  с черния кант оказа се много зле, в чантичката имаше четка за зъби и телефона, като извадих телефона какво да видя протектора счупен,  струваше 15 лв. После купих за 25 лв гъвкав за цял дисплей ушким повече да пази, още в магазина като го слагаха се отлепяше от единия край сложиха му някакво лепило специално ама където се опре на калъфа  се повдига и влиза прах от долу, изкара 3 месеца и го смених със стъклен бял на DISPLEX от DC го взех не е за цял дисплей и не опира никъде.Нямам забележки към него,не се драска не остоват отпечатъци пръстовия отпечатък работи отлично. Преди изкарвах 3 години с обикновен стъклен протектор за 10 лв телефона мие P30
Цитирай

За този ли става на въпрос - чък ? Може ли реални снимки как изглежда ??? @DoryanY

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

Да този ползвам сега, снимки ще кача утре, телофона с калъф на spigen liquid crystal и без

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Ето и снимки[Изображение: 9613e53f835f29830911164089f3fe7a.jpg][Изображение: 812fcd1d193731f6dd8994d9c2ea4b63.jpg][Изображение: 2989d06f2cfa19506296196f10c562c0.jpg]

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • mitko.stefanov
Цитирай

Здравейте, попаднах на този протектор в един магазин за gsm аксесоари в Стара Загора.
Много добре залепна и е точно над силиконовия гръб, което не позволява разлепване от него. Цената му е 30 лв. От същия магазини на познат на Mate 20pro от 3 месеца не е мръднал, и това е причината да му ползвам услугите.
                   

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2020-01-14, 22:50:02)vgeorgiev1 написа:  Здравейте, попаднах на този протектор в един магазин за gsm аксесоари  в Стара Загора.
Много добре залепна и е точно над силиконовия гръб, което не позволява разлепване от него. Цената му е 30 лв. От същия магазини на познат на Mate 20pro от 3 месеца не е мръднал, и това е причината да му ползвам услугите.
Това не е ли от тези Нано полимерни "стъклени" протектори, които приличат на фолио? И не е ли по скоро под ръбчето на силиконовия гръб, а не над него?

Huawei P30 Pro Breathing Crystal 128GB & Huawei Watch GT2
Цитирай

Направих грешката да си взема стъклен протектор от OLX.
https://m.olx.bg/ad/9d-staklen-protektor...7Yr00.html
В обявата са писали колко е добър.Нова технология и всякакви лъжи.Оказа се че не покрива изцяло дисплея както твърдят в обявата и е крив.Остава въздух и не прилепя по извитата част на дисплея.Слсгам съм стотици протектори и не е в мен грешката.След което си купих от Теленор и си пасна както трябва.Покрива целият дисплей.За пореден път се убедих че евтиното излиза скъпо.Подведе ме добре написаната обява която се оказа лъжа и продават евтин китайски боклук.Разликата цената с Теленор е пет лева но нищо общо в качеството.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай

(2020-01-20, 17:25:14)tishomen написа:  Направих грешката да си взема стъклен протектор от OLX.
https://m.olx.bg/ad/9d-staklen-protektor...7Yr00.html
В обявата са писали колко е добър.Нова технология и всякакви лъжи.Оказа се че не покрива изцяло дисплея както твърдят в обявата и е крив.Остава въздух и не прилепя по извитата част на дисплея.Слсгам съм стотици протектори и не е в мен грешката.След което си купих от Теленор и си пасна както трябва.Покрива целият дисплей.За пореден път се убедих че евтиното излиза скъпо.Подведе ме добре написаната обява която се оказа лъжа и продават евтин китайски боклук.Разликата цената с Теленор е пет лева но нищо общо в качеството.
От Теленор бива ли го протектора ? Искам и аз да си сложа един стъклен ама се плаша дали ще работи пръстовия и дали няма спайджен калъфа да го повдигне .. Покрива ли целият дисплей и така нататък ? И най-вече : колко пари излиза от Теленор ? Дали е само един вид протектор ? Има едни с черни рамки които не ме кефят ...

Sent from my Huawei P30 using Tapatalk

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

https://dice.bg/eiger-3d-glass-full-scre...item40383/
Най-добрия протектор който съм ползвал до момента, залепва перфектно и не се повдига от къфалъфа, беше на промоция за черния петък за 9 лева, от тогава не е мръднал.

 Samsung Galaxy S24 Ultra 1TB Titanium Black
Цитирай

Аз ползвам теленорското стъкло от декември месец комбинирано с 360 градусов силиконов калъф. Пръстовия отпечатък работи със стъкления протектор но слагайки и силиконовия му дойде в повечко и не хваща. Стъклото до сега не е мръднало.

Honor Magic 5 Pro 12/512 Meadow Green, Huawei P30 pro Aurora 6/128, LG Nexus 4 root,cm-11-20140104-SNAPSHOT-M2-mako, Asus Nexus 7 -8gb
Цитирай

(2020-01-20, 19:09:47)mitko.stefanov написа:  От Теленор бива ли го протектора ? Искам и аз да си сложа един стъклен ама се плаша дали ще работи пръстовия и дали няма спайджен калъфа да го повдигне .. Покрива ли целият дисплей и така нататък ? И най-вече : колко пари излиза от Теленор ? Дали е само един вид протектор ? Има едни с черни рамки които не ме кефят ...

Sent from my Huawei P30 using Tapatalk
Да работи пръстовия отпечатък с протектора.В Теленор е 20лв.Явно избират какво продават защото за всеки телефон който съм взимал от тях е бил качествен и е издържал много време.За P30pro взимам втори от тях защото изпуснах телефона и протектора си свърши работата.Спука се но дисплея е здрав.Първият беше някакъв полски.Сега е китайски на OXO.С черна рамка.Прозрачните не ми харесват.Някак си повече се вижда че го има.

Дали ще го повдига незнам.Ходи на място и както е с калъфа го наложи отгоре протектора.Ще се вижда ако ще се повдига.Аз си търсих такъв който покрива изцяло дисплея.А кейса ми е 
Thin Fit кейс калъф за HUAWEI P30, P30 PRO, HONOR View 20

https://www.olx.bg/ad/thin-fit-keys-kala...7Qp15.html
Пасва супер.Не прави телефона огромен и груб.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай

Мерси колега . Ще мина в началото на другият месец през Теленор и ще попитам за прозрачния . Дано го имат . Гледам , че хората са доволни и от протекторите които ги продават във Виваком . Дали са едни и същи ?

Sent from my Huawei P30 using Tapatalk

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

(2020-01-21, 13:16:58)mitko.stefanov написа:  Мерси колега . Ще мина в началото на другият месец през Теленор и ще попитам за прозрачния . Дано го имат . Гледам , че хората са доволни и от протекторите които ги продават във Виваком . Дали са едни и същи ?

Sent from my Huawei P30 using Tapatalk
Ще чакам после да кажеш дали става със спиген кейс Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на any9 за това мнение:
  • mitko.stefanov
Цитирай

Здравейте,

Аз ползвам Ringke Fusion X за ежедневна употреба и съм изключително доволен. За по екстремни ситуации използвам SUPCASE Unicorn beetle, който за мен е оптималния вариант за защита.
И двата са купени от амазон.

Samsung Galaxy S4
Цитирай

Може ли някой с P30 да сподели точният размер на екрана, че китайците са ми сбъркали модела и сега не знам за какъв модел са сбърканите? Този е 67х145    

Huawei P30 Pro > Huawei P50 Pro
Цитирай

(2020-01-26, 12:38:30)alexhf написа:  Може ли някой с P30 да сподели точният размер на екрана, че китайците са ми сбъркали модела и сега не знам за какъв модел са сбърканите? Този е 67х145
147х69 е дисплея и моя протектор е с тези размери 67х145 не опира на калъфа и според мен е по добре за да не се отлепя-повдига!
[-] 2 потребители изказват благодарност на DoryanY за това мнение:
  • alexhf, oxuboxu
Цитирай

Днес минах през Теленор и питах за въпросният прозрачен стъклен протектор ама нямаха . Имаха само тези с черните рамки отстрани . Отказах . Сега обмислям да поръчам както колегите споменаха горе Displex Real Glass 10H Protector 2D , но в dice.bg е изчерпан . Намерих го - http://www.marovski.com/displex-real-gla...prozrachen . Освен да го поръчвам оттам и това ще е . Надали има разлика . Някой друг да е слагал протектор от някой друг оператор или техноверига ? В Хасково няма голям избор а магазинчетата за протектори и калъфи само някакви боклуци продават ...

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

(2020-01-20, 20:01:53)julian_jecov написа:  Аз ползвам теленорското стъкло от декември месец комбинирано с 360 градусов силиконов калъф. Пръстовия отпечатък работи със стъкления протектор но слагайки и силиконовия му дойде в повечко и не хваща. Стъклото до сега не е мръднало.
Можеш ли да снимаш кутийката на протектора! Благодаря 
Цитирай

#alexs_ Не съм запазил опаковката на протектора. Съжалявам. Имам спомен че кутията беше бяла с червени надписи.

Honor Magic 5 Pro 12/512 Meadow Green, Huawei P30 pro Aurora 6/128, LG Nexus 4 root,cm-11-20140104-SNAPSHOT-M2-mako, Asus Nexus 7 -8gb
Цитирай

(2020-02-15, 09:14:34)julian_jecov написа:  #alexs_ Не съм запазил опаковката на протектора. Съжалявам. Имам спомен че кутията беше  бяла с червени надписи.
благодаря
Цитирай

Срещали ли сте някъде алуминиев калъф за 30 про ?
Цитирай

А дали няма да пречи на сигнала, ако е такъв?

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)