Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари P30/P30 Pro

Nokia N8 беше с алуминиев корпус и не и пречеше, някой от добрите модели на HTC също, но на въпроса, освен пластмаса, силикон, псевдокарбон или карбон за луди пари, такова чудо не съм срещал...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
Аксесоари

И аз съм търсил, но няма. На Note 4 имах алуминиев кейс и не пречеше на сигнала.

Samsung S3 / Note 4 / Note 8
Huawei P30 Pro
Цитирай

Ако някой си търси хубав калъф за P30/P30 Pro - този Eiger е подарък направо за 9 лв, много добро качество, изработка и усещане:

https://dice.bg/eiger-north-case-hibride...item40238/

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
[-] 1 потребител изказва благодарност на stenlius за това мнение:
  • aivanabf
Цитирай

Марката читава ли е ?
Конкретно скрийн протекторите им за p30 pro ?
Цитирай

Протекторите май ги продават в теленор и тук във форума бях мяркал добри отзиви, потърси. Не ги ползвам и не мога да кажа. Но калъфа е отлична изработка, качествено усещане отвсякъде - ниво Spigen поне, дори отгоре.

Sent from my P30

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

поръчах си nillkin 3d ds+ max. уж лесно се слага,в комплекта има рамка за да легне точно.но се получиха на места малки мехурчета.пасва добре,не опира в кейса и олеофобното покритие е много добро.не пречи на отключването.
Цитирай

Избутай ги мехурите към периферията.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

(2020-04-30, 08:06:37)alexbg67 написа:  Избутай ги мехурите към периферията.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

пробвах и това...но все пак останаха тук таме...явно е сложно хем да легне по ръбовете и да покрие плоската част.а уж слагаш рамката и го нагласяш амааа....
Цитирай

Ше се оправи, и при мен беше така. Малко повече инат и внимавай кейса да не опира в протектора!

Само да не се окажат прашинки...

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

(2020-04-28, 09:06:50)stenlius написа:  Ако някой си търси хубав калъф за P30/P30 Pro - този Eiger е подарък направо за 9 лв, много добро качество, изработка и усещане:

https://dice.bg/eiger-north-case-hibride...item40238/
Колега, днес пристигна кейса и наистина е много добър. Благодаря за съвета. 
Цитирай

Има ли читави слушалки с USB Type C или безжични такива, които да не ми одерат кожата? От вторите оригиналните ми излизат близо 100 евро в Амазон.
Цитирай

(2020-05-04, 15:21:02)Балкай Бартокомляс написа:  Има ли читави слушалки с USB Type C или безжични такива, които да не ми одерат кожата? От вторите оригиналните ми излизат близо 100 евро в Амазон.
Аз ползвам тези от подписа . Вече 3-та година карам с тях . За 90 лева са перфектни просто !

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

Нилкина за дисплея отиде в кофата. Крайно съм разочарован от него- на много места имаше малки мехурчета като го сложих. Уж ги избутвах ама пак останаха.За щастие реших да пробвам на G-Color със едно лепило което се изтисква в средата.После поставяш стъклото и го изпичаш с една УВ лампичка която е в комплекта.Резултата е перфектен.Много добре легна,без грам мехур и се вижда кристално.Отпечатъка също работи без проблем.Не опира в кейса.Просто отличен протектор,препоръчвам!
Цитирай

Същата работаи с nillkin frosted shield. Почти не пази нищо,не изпъквна над дисплея,и страничните бутони са отрязани доста неудобно-с нокът трябва да се бутат.Като цяло не препоръчвам тази марка от моя скромен опит.
Цитирай

   

И протектора с UV лепило не издържа дълго . В началото залепна идеално , след около 2 месеца започна да се разлепва първо отдолу от една съвсем малка точка стана до положението , което се вижда на снимката .

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на achodemo за това мнение:
  • alexbg67
Цитирай

Ако си със стъклен отгоре няма как да стърчи, защото ще го избутва. Странен опит се оказва при теб. Ще ти снимам моя точно с двата, които критикуваш, защото аз съм на точно 180 градуса мнение от твоето.
[Изображение: 72fce5e163f019b5db4fea9294b2ff50.jpg]

[Изображение: a52871eda9ea5d871d50b512d1c335db.jpg]

Пак ви повтарям, Не трябва да опират гръб и стъкло!!!


Шотовете са направени с РМ Ноут5 и ракурсът е преекспониран, реално телефонът изглежда доста елегантно.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Въпроса е че нилкин шилда не пази ако телефоня се плясне по дисплей или на ръба на дисплея точно.Не съм казал че не е красив,но е съвсем минимална защита и то за гърба.
Цитирай

Така, като го гледам у мен стърчи леко дори над стъкления протектор. Предполагам целта му е да пази задното стъкло, за отпред си имаш стъклен. Затова е по-плитък, иначе ще го надига. Имам 2 такива на Baseus, които със стъклен протектор не стават. Тефтерите и те така... Трябва да комбинираш, няма друга възможност. Дори и карбона е плитък.

ПП
За 360 дума не обелвам, защото е грозна история според мен, но там е облечен отвсякъде.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

(2020-05-20, 14:53:52)Dodcha написа:  Въпроса е че нилкин шилда не пази ако телефоня се плясне по дисплей или на ръба на дисплея точно.Не съм казал че не е красив,но е съвсем минимална защита и то за гърба.
Този не ти харесва,има и протектор на същата марка https://dice.bg/eiger-north-case-hibride...item40238/
Гледам че колегите ги хвалят,Аз на Р30 използвам този Spigen Liquid Crystal Case,има големи ръбове над дисплея https://dice.bg/spigen-liquid-crystal-ca...item39080/ А протектора за да не се отлепва трябва да не опира в кейса
Цитирай

8 лева е същият на Нилкин, тея Дайс сигурно от Марс го доставят...
https://www.aliexpress.com/item/32982253...4c4dYWA0Ht
Имаха и Clear, но не го виждам, явно е изчерпан в този магазин. Аз го имам и него. И пак не си пречи със стъкления отпред.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

https://www.ultra.bg/kalufi-i-keisove/ka...l=6013&p=3 вижте тук, оригинални са, аз съм поръчвал два за iPhone.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Благодаря за мненията. Аз на шпиген си поръчах един интересен :glittet cristal, малко е снобски ама държи добре и е тъничак.Също и един на ринке,ама на живо не ми допадна. Въпроса беше за нилкина уж голяма фирма и реклама,а накрая за мен не струват....но това вече е и въпрос на вкус. За съжаление трябва това красиво уво да се държи в калъфи и тнSad
Цитирай

А ми експериментираш, докато намериш своето решение или не ти писне. Важно е, както сам казваш тази красота да те радва, но и да се обезопаси възможно най-елегантно или грубо, който както предпочита.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

(2020-05-20, 18:28:33)alexbg67 написа:  8 лева е същият на Нилкин, тея Дайс сигурно от Марс го доставят...
https://www.aliexpress.com/item/32982253...4c4dYWA0Ht
Имаха и Clear, но не го виждам, явно е изчерпан в този магазин. Аз го имам и него. И пак не си пречи със стъкления отпред.
Нищо общо нямат Nillkin Nature с този на Spigen Wink.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

Като ги гледам от силикон са и двата.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)