Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Huawei P 30 Pro

(2019-11-21, 19:43:19)kristo_b написа:  ...

p.s. Ама как ги правите тия 8-9 часа екран не знам. Имам чувството, че моя телефон не е в ред нещо.

И аз се чудя, щото и предния ми Huawei и сегашния ми P30 все кара около 5 часа дисплей. 8 часа могат да се направят ако телефона не се дозарежда до 100%, а се изключва на около 80% примерно, което не занулява брояча. Но няма да споря тук, т.к. темата е за друго.

Иначе като цяло и аз съм доволен от 10-ката и изобщо не мисля да се връщам към 9-ката. Батерията имам чувството, че се държи малко по-добре. Ползвам Андроид 10 вече около 10 дена и съм много доволен.

Huawei P30, Huawei Watch GT2Pro

Цитирай
Аксесоари

Аз искам да попитам, тъй като това не е финалната версия, дали като дойде ще трябва да се връщаме на 9.1 или направо ще ъпдейтнем през тази версия ?
Цитирай

(2019-11-22, 09:21:55)jotto1989 написа:  Аз искам да попитам, тъй като това не е финалната версия, дали като дойде ще трябва да се връщаме на 9.1 или направо ще ъпдейтнем през тази версия ?
Предполагам ще дойде като ъпдейт на сегашната версия. Не мисля че ще трябва да връщаме на 9.1 и тогава да инсталираме пак 10.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Slackwere12 за това мнение:
  • jotto1989
Цитирай

Как пък и кой го реши, че не е финална версия ?
Къде пише, че е бета или обратното, че не е финална ? Big Grin
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай

(2019-11-22, 11:19:00)emzo написа:  Как пък и кой го реши, че не е финална версия ?
Къде пише, че е бета или обратното, че не е финална ? Big Grin
 На change log-a си пише, първите редове. Ако е финална версия, change log-a ще изглежда по друг начин. Сигурно ще искат още няколко дреболии да се доизчистят.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Бааааа, кой да чете Big Grin
Посипвам си главата с пепел и се извинявам за тона ми по-горе.
Цитирай

Аз още съм си на 9.1, няма 10ка още,с п30 съм, тука чета по 10 дни ползват някой хора вече хаха, и тея часове сот харабия, сега правя макс 6 и всичко е включено, ползвам си.
Цитирай

Във вид на актуализация премина някакво допитване дали съм доволен от новия EMUI...странни работи пак.
Цитирай

(2019-11-22, 20:22:54)felipe написа:  Във вид на актуализация премина някакво допитване дали съм доволен от новия EMUI...странни работи пак.
Що да са странни? Хората искат обратна връзка, да оптимизират, да изчистят някой пропуски. Това е добре.

(2019-11-17, 12:23:14)mitko.stefanov написа:  Първо - защо изобщо я гледате тая прогноза ? Нали след ъпдейт докато AI научи кое и колко хаби батерия и тогава се наглася . Второ - няма как 100% да ти каже колко е прогнозата като това се влияе от много фактори . ВИНАГИ след ОС ъпдейт ( от 9 на 10 ) се прави Factory reset . Трето - не всяко приложение е написано да работи с андроид 10 все още . Изрично си е написано в changeloga , че някои приложения не работят . Можеш да пробваш да забраниш рутера ( самата wi-fi мрежа ) и да се свържеш наново .

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
Хард ресет е хубаво да се направи, ами не за всеки е ок. Например да връщаш бек ъп от Андроид 9 на Андроид 10 е малко безсмислено. Инсталиране на всичко едно по едно и настройки иска много време. По добре е изчистване на кешове през рекавъри. Аз така практикувам от години и сякаш е добра опция.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай

Прави се, някои производители си го пишат дори.
Не правят мързеливите Smile
Цитирай

Прави се, ако имаш проблеми, но ако нямаш е излишно ?
Цитирай

(2019-11-23, 10:48:31)emzo написа:  Прави се, някои производители си го пишат дори.
Не правят мързеливите Smile
Аз бих направил след като дойде финалната версия и то при положението че открия проблем някакъв. Всеки сам си преценява.
Цитирай

(2019-11-17, 12:35:36)Boby13 написа:  ... Не е болка за умиране проблемът с приложението на 4pda. Може проблемът да е на приложението, че не е оптимизиранo за десятката.
На MIUI 11 работи без проблем...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

При мен приложението на 4пда си работи нормално с 10ката

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай

Работи, докато издърпа файл, после за инсталация трябва да минавам през мениджъра на телефона, защото И с ЕС файл мениджър например ми казва, че няма такъв файл, след като тапна на него?.. Не, че нещо, но не трябва да е така...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Ъпдейт с номер 240 дойде при мен. 115 мб е Big Grin 
Предполагам е последния преди 10.
Цитирай

Здравейте искам да попитам тъйкато имам планове да се прехвърля от самсунг към p30 pro колко време му е софтуерната подръжка тъйкато на самсунга е само два главни ъпдейта ?

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Нов патч

Малък ъпдейт


Прикачени файлове Миниатюри
   

Lg G7ThinQMate 10 pro, 
P20lite, Xiaomi Mi A1,Lg g3;Samsung S8;LG optimus G;LG G4;Xperia NEO ics;ASUS TF700T ICS-JB4.2.1; LGG2;Xperia Z1compact:Xperia Z3compact(Orange), Xperia z2, Huawei P9lite @posamkata
Цитирай

При мен все още не е дошъл.

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

И аз нямам нищо, това p30 или p30 pro e?
Цитирай

P30pro едносимов.

Lg G7ThinQMate 10 pro, 
P20lite, Xiaomi Mi A1,Lg g3;Samsung S8;LG optimus G;LG G4;Xperia NEO ics;ASUS TF700T ICS-JB4.2.1; LGG2;Xperia Z1compact:Xperia Z3compact(Orange), Xperia z2, Huawei P9lite @posamkata
Цитирай

Ами ,ъпдейтите за двата апарата не идват ли по едно време,или се бъркам? Иначе аз съм с P30.

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Още сутринта дойде на P30 pro двусимов 256 ГБ !
Цитирай

И при мен дойде току що .173

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

Здравейте. Днес на няколко пъти ми се случи да нямам известия за пропуснати обаждания на локскрийна - някой има ли подобен случай на 10-та? Рестартирах телефона, уж се оправи. Преди малко пак имам две пропуснати, а няма известие. С вайбър и месинджър всичко е ок. Известията са пуснати да се показват.
Знам, че е бета още, не е кой знае колко голям проблем, но дразни.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)