Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Huawei P 30 Pro

Ако ползваш услугите на Google краткия отговор е НЕ

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай
Аксесоари

Ако си доволен от него, няма, особено както няма и Google, P30 Pro все още си е актуален, преход рлез 2 години, по си струва.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

(2020-11-27, 20:06:08)imthedevil написа:  Мда, изглежда изчистването на кеша се оказа ключово - луната се завърна, в цялата си прелест. Благодаря. [Изображение: bb10940f4e0a8210b1966caf23477ac9.jpg]

Изпратено с помоща на чикия и много труд.

(2021-02-16, 20:24:00)Светослав написа:  Има ли смисъл да сменя моя P30 pro с P40 pro? Дайте съвет, дали си заслужава. Днес гледах снимки направени с P40 pro и ми се сториха страхотни.
Аз имах P30 pro, после P40 pro и сега пак съм с P30pro.
С новия модел получаваш 90 хц екран, което не е нещо особено важно и осезаемо. Но пък има едно леко жълтеене, което мен много ме дразнеше. Камерата е по добра с много малко и то само в диапазона на 2х,3х зуум. Относно мощноста на по новия чипсет, нищо няма да усетиш. И P30 pro е достатъчно мощен и никъде не се задъхва. Но виж, липсата на Гугъл е огромен проблем. Дори и да намериш програмите, който си ползваш, не можеш да си синхронизираш прогреса в и данните на повечето от тях.
Накратко, ако имаш дълга история с Гугъл, ще се върнеш в първи клас. Ако си странил от Гугъл или просто не си бил много активен ползвател - само тогава P40 pro е за теб.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
[-] 1 потребител изказва благодарност на Bavarche за това мнение:
  • tynata2
Цитирай

Много ви благодаря за съветите! Оставам си с P30 pro.
Цитирай

Update 61 (Febraury 25)

IST 01:30 pm: Huawei, sticking to its word, has finally started rolling out the stable EMUI 11 update for the Huawei P30 and Huawei P30 Pro globally. It arrives as EMUI 11.0.0.138 and the package weighs a hefty 1.8GB. Head towards your update center now!

Източник
Цитирай

(2021-02-25, 07:45:24)Светослав написа:  Много ви благодаря за съветите! Оставам си с P30 pro.

Много разумно решение! Този ъпгрейд щеше да е безсмислен, освен за начесване на Его. Дори лицево 30ската с единичната си камера е по-приятна за окото спрямо наследника...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

(2021-02-25, 11:28:47)imthedevil написа:  Update 61 (Febraury 25)

IST 01:30 pm: Huawei, sticking to its word, has finally started rolling out the stable EMUI 11 update for the Huawei P30 and Huawei P30 Pro globally. It arrives as EMUI 11.0.0.138 and the package weighs a hefty 1.8GB. Head towards your update center now!

Източник
Близките дни ще дойде и при нас.
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • Slonio81
Цитирай

Дано с този ъпдейт оправят блутута...
Това е една от причините да се оглежам за друг телефон.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

LG G4
Цитирай

Че какво му е на блутута ?
Цитирай

Ми постоянно ми е вързан с часовника (GT2), като се кача в колата си се вързва към мултимедията и всичко си изглежда нормално.
Проблема се появява когато провеждам телефонен разговор от колата. В произволен момемт БТ връзката се губи и разговора продължава в джоба... След няколко секунди връзката се възстановява и е нормално до след няколко минути, когато ситуацията се повтаря. С никой друг телефон не се получава и си мисля, че проблема е в едновременмата връзка с часовника и колата.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

LG G4
Цитирай

Сори, ще те разочаровам. Проблема е в твоя монитор(телефон).
Цитирай

И аз имам сходна комбинация: часовник, кола, телефон, но досега никога не са се разкачали или преплитали.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

При мен комбинацията е часовник GT2 и слушалки и досега не съм имал такъв проблем. Всипко си работи и връзката е стабилна.
Цитирай

и при p40 pro ми се е случвало, свързан съм с GT2, аудиото и навигацията и понякога докато говоря се разкача от медията и продължава на някое от другите устройства, ама чак пък да си сменям телефона заради това...

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

Основно говоря по телефона, докато карам и когато някой ми говори нещо важно и изведнъж изчезне с кеф ми иде да сваля прозореца и да го метна.
Та да, определено бих го сменил заради това!
Разни хора- разни приоритети Smile

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

LG G4
Цитирай

Поредния секюрити ъпдейт... [Изображение: 4f1d2fabdab051c0e07b28f74e465ede.jpg]
Цитирай

Huawei следва обявения преди време график за обновление на съвместимите модели с актуалния графичен интерфейс EMUI 11. Сега той достига до международните варианти на P30 и P30 Pro.

https://mobilebulgaria.com/news/emui-11-...-i-mate-20

 
Цитирай

(2021-02-25, 22:17:38)prankmaster написа:  Основно говоря по телефона, докато карам и когато някой ми говори нещо важно и изведнъж изчезне с кеф ми иде да сваля прозореца и да го метна.
Та да, определено бих го сменил заради това!
Разни хора- разни приоритети Smile

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Мдааа и аз имам същия гаден проблем. От около 2~3 месеца стана още по досадно и на почти всеки разговор, връзката с блутут се разпада и след 20~30 сек се възстановява. С какъв дивайс си в колата, стоков или допълнително поставян? Аз съм с Parrot 9000 v. 2.2.
Има шанс проблема да е блутут в блутута в колата, а не на телефона.



Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Цитирай

Гледам в xda-developers че някой са получили EMUI 11 пише че е за близкия изток,версия С185Е. https://forum.xda-developers.com/t/huawe...t-84559195
Цитирай

(2021-02-26, 09:55:30)tarikat написа:  С какъв дивайс си в колата, стоков или допълнително поставян?



Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Със стокова сат/нав мултимедия на Пасат 2019г. Пробвах с 3 различни телефона, но само с този прави проблема.
От друга страна само този телефон е вързан и с часовника. Нарочно не съм пробвал без часовник, понеже резултата не ме интересува, след като пак няма да е функционален за мен.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

LG G4
Цитирай

От преди няколко минути Cool 
[Изображение: Screenshot-20210226-143535-com-huawei-android-hwouc.jpg]

Huawei P30 Pro Black
[Изображение: Huawei-Logo-702x262.jpg]
Цитирай

(2021-02-26, 12:55:27)prankmaster написа:  Със стокова сат/нав мултимедия на Пасат 2019г. Пробвах с 3 различни телефона, но само с този прави проблема.
От друга страна само този телефон е вързан и с часовника. Нарочно не съм пробвал без часовник, понеже резултата не ме интересува, след като пак няма да е функционален за мен.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Хмммм ще пробвам да разкача часовника да видя дали ще има ефект. Сега се сещам че проблемите започнаха след връзването на будилника.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Цитирай

Ура! При проверка през Support > Актуализация току що излезе (а по нормалния начин не излизаше):[Изображение: cbe755aa109a577e2a6b5ccc6b9fa5ea.jpg]
Цитирай

от кой ъпдейт се качи на 11 от 10.1.0.191 ли?

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

Пишете и коментар моля, как се държи телефона след големия ъпдейт.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)