Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Huawei P 30 Pro

(2021-03-04, 08:44:35)Светослав написа:  Дайте съвет, дали ще сгреша ако взема xiaomi mi 10pro, този нещо ми омръзна и да не съжалявам после. Някой дали има наблюдение от xiaomi?

Ще сменяте кон за не особено читава кокошка? Парите са си Ваши, ядовете и разочарованията също ще са си на Ваш гръб!

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
[-] 2 потребители изказват благодарност на maktub19 за това мнение:
  • Musakata, Светослав
Цитирай
Аксесоари

Сутринта 201, а сега в Поддръжка - 11. Инсталирам на доверие, макар да бях решил да изчакам отзиви. P30 pro е най добрият телефон, който съм имал досега. Не мога да му намеря забележка.
Цитирай

Не бачка по-лошо, до тук само роско го е закъсал... Wink

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • pocko
Цитирай

Има ли нещо смущаващо според вас, в потреблението?


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай

Лош сигнал на мобилната мрежа?

 
Цитирай

(2021-03-04, 21:14:29)alexbg67 написа:  Не бачка по-лошо, до тук само роско го е закъсал... Wink


Дадоха ми протокол за компенсация. Ся се чудя какво да взема за тия 1400лв.


Sent from my iPhone using Tapatalk

(2021-03-04, 08:44:35)Светослав написа:  Дайте съвет, дали ще сгреша ако взема xiaomi mi 10pro, този нещо ми омръзна и да не съжалявам после. Някой дали има наблюдение от xiaomi?


UI-a е подобен на EMUI и ще свикнеш лесно. Иначе я батерията ще пада понякога по-бързо щот нещо е зациклило. Я ще фризва периодично, сетинги ще се променят сами при ъпдейт или без. Ту лоша камера ту добра. Бавен фикс на бъгове може да се очаква също.

Иначе телефоните на xiaomi и софтуера са свежи и вичко зависи от това, какъв компромис си готов да понесеш и какво очакваш.


Sent from my iPhone using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на pocko за това мнение:
  • alexbg67
Цитирай

Лично аз за такава компенсация бих си купил Huawei Mate 30 pro 5G!

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай

Ъпдейтнах и аз до 11. Засега е добре.
А относно промяната на жеста за смаляване на екрана, подозирам, че причината е, че търсачката на гугъл се активира пак с подобен жест и се бъркат нещата. Аз поне деактивирах гугъла още в началото точно по тази причина. Смаляването ми беше по-важно. А сега новия жест работи и даже ако почнеш да дърпаш от 2та третина от екрана, така че не е проблем и с 1 ръка. Въпрос на навик.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай

Добре отказахте ме за xiaomi. Сега гледам mate 30 pro. Какво по-добро предлага, от P30 pro, така да задам въпроса? Благодаря ви предварително.
Цитирай

(2021-03-04, 21:19:11)Светослав написа:  Има ли нещо смущаващо според вас, в потреблението?
Aз и преди и след ъпдейти... такива часове на включен екран съм правил само с по 2 зареждания. Рекорда ми е 4 часса SOT. Не мога да разбера как ви изкарват телефоните така. Имах Samsung, там беше по зле работата. А съм в офис, почти цял дне на Wifi.... не лош сигнал на мрежата.

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай

(2021-03-05, 09:39:09)brabus написа:  Aз и преди и след ъпдейти... такива часове на включен екран съм правил само с по 2 зареждания. Рекорда ми е 4 часса SOT. Не мога да разбера как ви изкарват телефоните така. Имах Samsung, там беше по зле работата. А съм в офис, почти цял дне на Wifi.... не лош сигнал на мрежата.
Аз минах от самсунг с10 плюс на п30 про. Със самсунга над 6 часа сот не съм правил, а с п30 про само няколко пъти се е случвало да направя под 6 часа сот.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Цитирай

В офис или навън, при едно добро осветление, яркостта на дисплеят е почти на макс, нормално да яде батерията.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

(2021-03-04, 23:21:55)maktub19 написа:  Лично аз за такава компенсация бих си купил Huawei Mate 30 pro 5G!


По-скоро няма да е Huawei. Bloatware-а ми идва в повече.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай

(2021-03-06, 00:25:17)pocko написа:  По-скоро няма да е Huawei. Bloatware-а ми идва в повече.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Всеки сам решава за какво да харчи парите си. Аз лично скоро не смятам да сменя марката Huawei. Не виждам кой друг производител може да предложи много добра като за телефон камера, много добър хардуер, страхотен дизайн, и като цяло екосистема, която ми върши чудесна работа. Има разбира се неща, които не са както трябва, но са пренебрежими на фона на плюсовете.

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
[-] 1 потребител изказва благодарност на maktub19 за това мнение:
  • schumisv
Цитирай

Има тема за съвети,кой телефон да избера.  https://forum.androidbg.com/forumdisplay.php?fid=117
Направете запитване там,тук е за софтуерни актуализации.
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • pocko
Цитирай

Благодаря, ще се възползвам.
А сега по темата - За тези, които са получили ъпдейта - къде намирате настройките за дефолтен лънчер и премахване на app suggestions от App Gallery в ai search?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай

За лаунчер по подразбиране в приложения-приложения по подразбирате-приложение за начален екран,за другото не знам.
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • pocko
Цитирай

Благодаря,
Преди беше в home screen settings и търсачката там го намира...
Ще го фикснат в 12ката Smile


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай

Първи впечатления, като обикновен, редови ползвател - с изключение на многозадачният режим, виждам козметични подобрения, които не са кой знае какво. Но има осезаемо подобрение в енергопотреблението. Имам усещане за повишение с около 20 % на издръжливостта на батерията - по усет, без статистики и засичания. Преминете по всички настройки, защото с актуализацията са се активирали опции по подразбиране!
Цитирай

На мен ми писна да чакам да ми се актуализира телефонът и да виси от сума ти месеци на .171, та си изтеглих HiSuite на лаптопа, свързах го с телефона и оттам се прехвърлих на 201, а после чрез Support и на EMUI 11. Оказа се, че този проблем не е само при мен.
Цитирай

Как се ъпдейтва през този съпорт
Излиза ми, че имам 11-ка ,но нищо не става като кликам


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Поддръжка-горе в дясно трите точки-бързи услуги-в долната една трета- актуализация.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
[-] 1 потребител изказва благодарност на felipe за това мнение:
  • mario_gangstera
Цитирай

Не става.И при мен ми казва че го има,но при проверка казва че съм актуален 10.201.Явно ще се чака още.

Huawei P30 Pro Aurora Blue + LG V35 for music and concert record
 LG VS995-Verizon .LG G4
 ,SG N7000,SG S2,se k810
Цитирай

(2021-03-07, 20:11:01)mario_gangstera написа:  Как се ъпдейтва през този съпорт
Излиза ми, че имам 11-ка ,но нищо не става като кликам
Това на снимката е актуализация за интелигентна диагностика.Проверка за актуализация на EMUI 11.


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай

Влязах в актуализации, както е показал колегата по-горе и изненадаа

    А тука нищо???

Не мога да си обясня, защо?

Нещо ми се струва, че с 11 ми пада по-бързо батерията. Също така подробностите за консумцията на батерията не ми харесват. Сигнала на мобилната мрежа не виждам, колко време до изтощаване на батерията.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 13 гост(и)