Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Huawei P 30 Pro

Благодаря.
Знам как става, ма не работи.

[Изображение: 776c102128294c57479a75b82adc29b9.jpg]


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Да не ти е свършило мястото в облака,имаш 5 GB безплатно място.Аз за това не качвам снимки там.
Цитирай

Аз си плашам по 2 гущера и малко на месец и се чудя тия 55 гиги кога ще се изчерпат...
Цитирай

(2021-03-13, 18:37:37)DoryanY написа:  Да не ти е свършило мястото в облака,имаш 5 GB безплатно място.Аз за това не качвам снимки там.


Имам достатъчно свободно място. Грешката също не ми говори много.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай

Колеги, някой от вас да има проблем с FB Messenger-а след ъпдейта ?

Първоначално не ми направи впечатление, защото наблягам на Viber и Discord като работя, но с жена ми например пишем често в Messenger и днес останах неприятно изненадан като отворих приложението и телефона иззвъня 20 пъти, защото хората са ми писали два дена, а не съм получил нито едно съобщение.

Реално погледнато приложението работи нормално само ако пиша с някого и оставя плаващата глава, или както там му се казва на български, активна. Махна ли я от екрана, спирам да получавам съобщения. Сякаш спира да работи в background режим.

Погледнах Launch настройките на приложението и са си на автоматичен режим както си е било винаги. Минах на ръчен, трите отметки отдолу са си активни и пак същата история.

Имате ли подобен проблем или нещо при мен не е наред?

My lack of punctuation is purely intentional.
Huawei P30 Pro
Цитирай

Settings -search - battery optimization
И даваш офф на месинджър.


https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=99364

P.s. когато е на ауто - телефона гледа, колко често го ползваш. Ако е постоянно , то тогава го държи по-дълго активно приложението, ако е от дъжд на вятър - го приспива.
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • schumisv
Цитирай

(2021-03-14, 07:27:00)emzo написа:  Settings -search - battery optimization
И даваш офф на месинджър.


https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=99364

P.s. когато е на ауто - телефона гледа, колко често го ползваш. Ако е постоянно , то тогава го държи по-дълго активно приложението,  ако е от дъжд на вятър - го приспива.


Благодаря, спрях оптимизацията. 

По принцип и аз знам, че в автоматичен режим следи активността и от една страна има логика да не работи както трябва, защото първите два дена след ъпдейта бях вкъщи и не съм ползвал приложението, но от друга страна всяка седмица имам по 2-3 такива дни когато не го отварям и не съм имал проблеми досега. Затова и го преписах на новият софтуер. 

В крайна сметка EMUI е доста агресивен спрямо приложенията и оптимизацията на батерията, напълно възможно е новата версия да е още по-агресивна в това отношение, макар че моите наблюдения за краткото време след ъпдейта са, че батерията държи една идея по-малко.

My lack of punctuation is purely intentional.
Huawei P30 Pro
Цитирай

При мен е точно обратното.Според мен батерията е една идея е по-добра при 11-та.Особенно във свръхрежима на батерията е убиец...всичко "умира" буквално.Вечерта на този режим само 1% пада до сутринта.Единствено и аз ме е яд за това че махнаха инфото за общото потребление на батерията в дни и SOT.

Huawei P30 Pro Aurora Blue + LG V35 for music and concert record
 LG VS995-Verizon .LG G4
 ,SG N7000,SG S2,se k810
[-] 2 потребители изказват благодарност на schumisv за това мнение:
  • DoryanY, Musakata
Цитирай

Здравейте някой забелязал ли е следния проблем с вайбър.Изпращат ми номер с име,копирам го ,но нямам опция да поставя номера в дайлъра на телефоназа да му звънна.Ако в самия чат е изпратен само номер тогава няма проблем с copy/paste,но има ли букви бутона за paste ми е неактивен.Помня,че преди ресет на тела ми изписваше,че поставянето на символи е невъзможно,но самия номер се копи/пействаше.С други приложения стават нещата.С EMUI 11 съм и актуално вайбър приложение.
Цитирай

Преди малко ми дойде това:


п. п:инсталира се, но при проверка пак го изкарва и пак се инсталира и така до безкрай


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

Ще спре... Прави го по няколко пъти Smile
Цитирай

(2021-03-16, 11:26:43)gogostiv написа:  Преди малко ми дойде това:


п. п:инсталира се, но при проверка пак го изкарва и пак се инсталира и така до безкрай
Не е нормално,при мен се инсталира от раз.
Цитирай

Оправи се и при мен

Има нещо сбъркано с тази последна актуализация, вече пише отдолу че е инсталирана и днес пак ми я показва. Това е на мобилни данни, снощи като беше  на wifi не показваше нищо ново


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

(2021-03-16, 15:02:55)gogostiv написа:  Оправи се и при мен

Има нещо сбъркано с тази последна актуализация, вече пише отдолу че е инсталирана и днес пак ми я показва. Това е на мобилни данни, снощи като беше  на wifi не показваше нищо ново
И на мене ми дойде тази сутрин, вече над 10 пъти я инсталирам и пак ми показва че я има.
Цитирай

Аз я инсталирах поне десет пъти и продължава пак да излиза, дори след като веджък каза, че няма повече ъпдейти. След рестарт пак същото. Очевидно тази актуализация не е в ред, надявам се да я оправят.

Huawei P30 Pro VOG-L29, Huawei Mate 20 HMA-L29
Цитирай

(2021-03-18, 14:35:03)bobbysup написа:  Аз я инсталирах поне десет пъти и продължава пак да излиза, дори след като веджък каза, че няма повече ъпдейти. След рестарт пак същото. Очевидно тази актуализация не е в ред, надявам се да я оправят.
И аз сутринта над 10 пъти я инсталирах и просто се отказах и си излизаше още, през деня не съм проверявал, сега преди малко проверих, показва ми че има системни параметри инсталирани и не ми излиза ъпдейта. Странна работа
Цитирай

Да ъпдейтна малко за проблема с блутута в колата. От около две седмици съм с 11 и от тогава нито веднъж не съм губил връзката. Дано да се е оправило.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

LG G4
Цитирай

(2021-03-04, 03:24:47)vladols написа:  Променили са жеста. Тръгваш с плъзгане в долната част на екрана от ляво на дясно или от дясно наляво, след това задържаш. Дано съм бил полезен. Старият жест беше по-удобен.[Изображение: f814b164e3c5b35a3d6ca9d5bc59bff4.jpg]

Изпратено от моят Huawei P30 Pro VOG-L29 с помощта на Tapatalk

При мен и преди да инсталирам 11-ката,  жеста си беше точно така както си показал - с две думи не се е променил, колкото и странно да звучи.
Също, не забелязвам голями промени, спрямо старата версия, освен малки преподреждания и други дреболии.
Цитирай

Извинявайте за тъпия въпрос, но как се трие кеш, от браузъра? Получих някакво съобщение, чрез теленор, че съм направил активация, за някакъв си Brain trainer, и че седмично ми дърпат 6,01. Обадих се на оператор, казаха че са ми го спрели, но ме посъветваха да изтрия и кеша от браузъра.
Цитирай

От Настройки - Приложения, отваряш съответното и му триеш кеша.

 
Цитирай

(2021-03-28, 10:40:58)Светослав написа:  Извинявайте за тъпия въпрос, но как се трие кеш, от браузъра? Получих някакво съобщение, чрез теленор, че съм направил активация, за някакъв си Brain trainer, и че седмично ми дърпат 6,01. Обадих се на оператор, казаха че са ми го спрели, но ме посъветваха да изтрия и кеша от браузъра.
Цитат:Правото на отказ от страна на Потребителя може да се откаже от абонамента като изпрати СМС с текст STOP BRAIN на кратък номер 14703 (Съобщението се таксува според тарифния Ви план), или като посети следния адрес: https://braintrainer.mobi/bg/деактивиране

https://braintrainer.mobi/bg/%D0%BE%D0%B...0%B8%D1%8F
Цитирай

Актуализация за сигурност за февруари.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

(2021-04-19, 07:13:13)DoryanY написа:  Актуализация за сигурност за февруари.

Колега, винаги си в първата вълна на всеки ъпдейт.
Цитирай

Мисля че е защото го купих още в началото,след пускането му на пазара.Макар че няма логика в разпространението на актуализациите.
Цитирай

А андроид 11 дали ще дойде. Пише, че дава възможност за безкабелна връзка на android auto с автомобилната мултимедийна система.

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)