Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Huawei P 30 Pro

Той EMUI 11 е с функциите на андроид 11,но не ми се вярва да го пуснат за нас,за андроид ауто не знам,не го ползвам.
Цитирай
Аксесоари

Някой има ли решение или информация за silent функцията като в старата версия с един клик. Много често го ползвах, а сега много ме дразни, че въпреки забраната на вибрацията, с волюм даун пак стига до нея.

Huawei P30 Pro > Huawei P50 Pro
Цитирай

Пред голяма дилема съм. Някой може ли да даде съвет. Попадна ми google pixel 5 на много добра цена. Дали е разумно да се разделя с P30 pro? Знам, че не е мястото да пиша тук, но все някой може да има наблюдения, към пиксела.
Цитирай

Един колега има пиксел 5 и ми каза че е изключително доволен, по разгледах го на бързо, работи супер, идеален размер за мен, аз имам п30 и пиксела е почти същия като големина, хареса ми телефона, по нов модел е от п30 про, със сигурност ще има по дълго време поддръжка, по издръжлива е батерията, единствено е по назад с камера от п30 про предполагам, ако ти е на оферта и е запазен сменяй, но все пак си прецени колега какво искаш
Цитирай

Как прецени батерията?

Samsung Galaxy S>S2>S3>S4>S5>S7 Edge>Huawei P10 plus>Huawei P20 Pro>Huawei P40 Pro Silver Frost
Цитирай

Изказах се не подготвен, на хартия като погледнах е дават малко по издръжлива на п30 про, а аз съм нямал пиксела, но по думите на моя колега е по издръжлива батерията от самсунг с20 плюс който имаше той преди това, а дали е по издръжлива от п30 про не знам, но за мен е по добрия избор пиксела ако бях на мястото на колегата, даже това е друга тема ама съм се насочил към гугал телефоните за в бъдеще когато трябва да сменям, хубав ден на всички
Цитирай

Нова актуализация, сигурност за март.
Сега видях че се качват и някой приложения на Huawei-Link Now е онлайн платформа за сътрудничество и образование с услуги като незабавни съобщения, видеоконференции и онлайн обучение. В Link Now можете да избирате различни услуги по различни поводи за по-добра производителност в работата и ученето. https://translate.google.com/translate?h...ch&pto=aue Петел мапс също са го добавили-на мен не ми трябват и ги деинсталирам.


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • schumisv
Цитирай

    На мен ми дойде ъпдейт с друг номер


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei P30Pro
Huawei GT2 Pro
Цитирай

Една камара bloatware, за щастие лесно изтриваема. Wink

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Колеги, май до тук бяхме със софтуерната поддръжка. От мартенския пач за сигурност нищо ново до сега.
Цитирай

Евентуално Хармъни?..
Което мен не ме вълнува.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

(2021-07-30, 20:27:47)xelibry написа:  Колеги, май до тук бяхме със софтуерната поддръжка. От мартенския пач за сигурност нищо ново до сега.

Да. Май всичко за нашия модел приключи откъм софтуерна подръжка.. Или с други думи извън играта сме ? За съжаление колкото и да се убеждавам сам да не сменям модела... Ще отиде  на служба при майка ми. Съвсем друг въпрос е какао следва след това..
Цитирай

(2021-07-31, 07:34:39)Slonio81 написа:  ...За съжаление колкото и да се убеждавам сам да не сменям модела...
И с кой модел да го сменя?
Цитирай

Мдам, там някъде, март месец минаха 2те години откакто го обявиха.
А за смяна, за мен няма много възможности. Pixel 5, Asus Zenfone 8 или Xperia 5ii. Засега май ще си карам с Р30, с ясното съзнание, че може да се наложи да го сменя с някой вече не актуален модел поради липса на компактни версии. "малкия" Пиксел 6 ще е 6,4" Sad

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай

Ако Хармони не блокира гугълските приложения, ще запазя P30 Pro, а в обратния случай ще остана с настоящата версия. А следващият телефон вероятно ще е отново Honor и всъщност за мен почти нищо не се променя.
Цитирай

Аз съм доволен от телефона,дори и да няма актуализации за мен не е проблем,Хармони то не мисля да го инсталирам като дойде.Ще карам с тази версия на EMUI за сега.За в бъдеще ще го сменя с Honor,който ще има гугъл.
[-] 2 потребители изказват благодарност на DoryanY за това мнение:
  • alexbg67, L1892
Цитирай

(2021-07-31, 08:52:51)L1892 написа:  И с кой модел да го сменя?

Ами лично за мен има три варианта, който ми се въртят в главата. Samsung s21 plus, xiaomi mi 11, ipnone 12. Но тази тема не е затова.
Цитирай

(2021-07-31, 10:33:40)DoryanY написа:  ...За в бъдеще ще го сменя с Honor,който ще има гугъл.

Всъщност не "ще", а "има" - https://www.gsmarena.com/honor_50_pro-10958.php

(2021-07-31, 14:51:02)Slonio81 написа:  .. Но тази тема не е затова.

Напротив, пряко свързана е, но както и да е.
Цитирай

(2021-08-01, 07:30:49)L1892 написа:  Всъщност не "ще", а "има" - https://www.gsmarena.com/honor_50_pro-10958.php


Напротив, пряко свързана е, но както и да е.
Не бих бързал, защото немога да взема решение с какво да го заменя. Но аз лично съдейки по това, че е последния флагам с GMS очаквах малко повече от Huawei.
Цитирай

Наясно съм че имат Гугъл,не се изразих правилно,но телефоните все още не се продават в България.
Цитирай

Току що дойде актуализация за сигурност, за месец юни.


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай

Браво, помислих, че са ни забравили.

Изпратено от моят Huawei P30 Pro VOG-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

(2021-08-11, 18:24:39)vladols написа:  Браво, помислих, че са ни забравили.

Изпратено от моят Huawei P30 Pro VOG-L29 с помощта на Tapatalk
Ами не, не са ни забравили съвсем нормално си върви, след втората година получаваме ъпдейт през 3 месеца, не всеки месец като нов телефон, това е някаква политика на huawei, някъде преди време бях попаднал на такава статия, пишеше точно това че нови телефони, получават всеки месец ъпдейти първите 2 години след това на всяко тримесечие по 1 ъпдейт. Още 1-2 ъпдейта и да се надяваме че ще получим и Harmony OS.
Цитирай

Колеги, преди малко пристигна текущ пакет с корекции на последната актуализация, който според информацията подобрява аудио ефектите в определени ситуации.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Аз го получих снощи, да се чудиш за какво ли...

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)