Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Huawei P 30 Pro

Ъпдейта сменял файловата система, която вече не позволявала дописване на софтуера, а цялостно презаписване. От сега нататък всички обновления ще са големи като него. Това е гадно понеже трябва да ъпдейтвам през WIFI. Този 185 софтуер също така си идва с бъговете, ако се направи нулиране след него изчезвал хуавей облака и в дайлъра съобщението да си поставиш ухото в кръга не изчезвало.
Цитирай
Аксесоари

P30 [Изображение: 15027056ae836034ce6dc07998fd30df.jpg]

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

Сега последно има ли бъгове с последния ъпдейт, че още не съм го инсталирал?
Цитирай

Аз никакви бъгове не забелязвам .

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

Има ако нулираш, поне така чета. Аз още не съм го получил 185.
Цитирай

А това като ти звъни някой и върху снимката на контакта ти стои инфо къде да си сложиш ухото, има ли как да се махне?
Цитирай

Едно запитване от притежател на Р20 серията до притежали на Р30 серията.
Имате ли опция вместо рингтон да си сложите видео рингтон.
И които ползват тази опция от къде си изтегляте такива видео рингтонове.
Много добре стоят на екрана ако са в портретен режим.
Аз намерих начин да си създам картинка + някаква мелодия,
но не е точно видеорингтона който искам като ефект.
Но поне излиза на цял екран спрямо статичната картинка която излиза 1/3 от екрана.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай

skysoft, на Р30 има възможност, но като дадеш да си избираш ти дава само твоите видеота, но не и да сваляш от някъде. Сигурно идеята е да си свалиш видео и после да дадеш да бъде видео-рингтон.

Иначе аз току що получих хх.185 софта, но не забелязвам да има някаква разлизка. Също и отключването с отпечатък не ми се вижда да има промяна. Единствено което преди ми правеше впечатление, че не винаги отключването в самите програми с отпечатк е наред. Сега като че ли е по-добре.

Също така камерата е добре .. на дневна свеетлина. На енергоспестяващите крушки обаче белия баланс е зле и не мога да го оправя. Не можах да намеря опция да снимам бял лист и по него бял баланс. Само с  градусите келвини, но не се получава добре. Общо-взето вградената програма за снимки не ми допада. Някой да има препоръки с какво може да се смени?
[-] 1 потребител изказва благодарност на jivkojj за това мнение:
  • skysoft
Цитирай

Как е батерията при вас? Имам чувството че доста бързо си заминава след ъпдейта.
Цитирай

За видео рингтонове ползвам Vyng, пробвайте я.
Цитирай

(2019-08-07, 08:11:52)felipe написа:  За видео рингтонове ползвам Vyng, пробвайте я.
Това е външно приложение за телефона, а аз питах за готови видео рингтонове или програма под Виндоус 10 чрез която да се създат такива със ефекти понеже в новия ъпдейте на андроид 9.1 вкараха такава функция и работи много добре. Но благодаря ти все пак.
За сега ползвам приложението Фотос на Виндоуса, но понеже ги прави панорамни се налага с друга програма (Формат Фактори) да ги изрежа до портретен изглед.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай

Хм... интересно какво стана със 185 ъпдейта, още го няма при мен. Досега получавах една седмица след първата вълна т. е. трябваше да е понеделник. Предполагам китаеца отговарящ за това или е на море или отстраняват бъговете.
Цитирай

Идея си нямам как определят кой кога, защото колега имаше случай в който при теб дойде по-рано от колкото при мен, а сега е обратно???
Цитирай

До колкото съм запознат при Huawei актуализациите идват спрямо партидата на производство на апарата. Което ако е така е малко глупаво, защото колкото по-късно от излизането на модела си го купиш, толкова по-късно ще получаваш актуализациите.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

В понеделник ми смениха апарата с чисто нов на Леге, веднага излезнаха и предишния и 185, едва ли е от първите бройки.
Цитирай

Просто си пускат ъпдейтите на рандом на база IMEI, което ми се вижда и справедливо. Веднъж едни получават по-рано, следващия път други и така.

искам = мога
Цитирай

Всеки ден проверявам. Днес вече дойде и при мен. Явно са пуснали ъпдейта за още телефони. Smile

Huawei P30, Huawei Watch GT2Pro

Цитирай

Днес получих някво мини ъпдейтче от 1,71мб

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

Някакъв пач бързак получих и аз?

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай

При мен я няма тази функция за видео рингтона, как точно я активирате? И също така искам да попитам на нашите телефончета има ли функция за 360 градусова снимка както я има при Мате 20 про? Нещо не мога да я намеря при нас.
Цитирай

И при мен я няма функцията за видео рингтон

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай

При мен е в настройките на дайалъра -> Тон за звънене -> Видео Тон. И там вече си избираш някое от клипчетата на телефона.
Цитирай

В звуци-тон за звънене също я има опцията.
Цитирай

Да намерих го, благодаря ви много, а нещо за 360 градусовите снимки ?
Цитирай

При мен излиза че няма видеоклипове.

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)