Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Huawei P 30 Pro

Опитвам се да разбера тоя бъг.
Аз така или иначе кликам по екрана и той светва, тогава ли точно ги няма?
Или трябва изцяло да се отключи тела за да се видят.
Аз не ползвам това за дисплея постоянно включен.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

(2020-01-13, 00:36:48)bam написа:  Опитвам се да разбера тоя бъг.
Аз така или иначе кликам по екрана и той светва,  тогава ли точно ги няма?
Или трябва изцяло да се отключи тела за да се видят.
Аз не ползвам това за дисплея постоянно включен.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Когато телефона е стоял без да е ползван по дълго време примерно 20 минути и някои ти е звънни и не вдигнеш като събудиш телефона бело с бутон или почукване не се показва пропуснато повикване при някои дори когато отключат телефота и тогава няма икона горе в лентата .Появява се доста по късно и ма само знак на иконата на слушалката.Проблема е само с пропуснатите повиквания и то не при всички.Така че който иска може да чака февруари новия ъпдейт като излезе в настройки за 10 тогава да тегли нищо не е изгубил
Цитирай

Започна да ми излиза доста често опция за актуализация до 10. Не искам да актуализирам, защото използвам приложение, което не е съвместимо с Adndroid 10. Дали има опция за забрана на актуализацията?

Android Huawei P30
Цитирай

Кое е приложението, ако не е тайна ?
Цитирай

(2020-01-14, 15:29:13)orelcho написа:  Започна да ми излиза доста често опция за актуализация до 10. Не искам да актуализирам, защото използвам приложение, което не е съвместимо с Adndroid 10. Дали има опция за забрана на актуализацията?
Ти на коя версия си в момента.Къде ти излиза в Hi Care ли или нормално в настройките.Качи еди скрий шот да видим коя версия е
Цитирай

Днес, защото нямах имтернет от много време, получих ъпдейт 9.1.0.260, но не видях какво ново има, та може ли малко повече инфо, защото и в интернет не намерих. Беше около 800 мб.
Цитирай

(2020-01-14, 17:09:08)Boby13 написа:  Кое е приложението, ако не е тайна  ?
Street pilot
(2020-01-14, 17:35:59)DoryanY написа:  Ти на коя версия си в момента.Къде ти излиза в Hi Care ли или нормално в настройките.Качи еди скрий шот да видим коя версия е
9.1.0.260 e в момента. Преди ми излизаше при използване на HiCare. Сега започна да ми излиза на началния екран (виж изображението).


Прикачени файлове
.jpg 2020-01-13 20.52.20.jpg Размер: 59.66 KB  Сваляния: 380
.jpg 2020-01-15 09.22.47.jpg Размер: 31.87 KB  Сваляния: 373

Android Huawei P30
Цитирай

Според мен това трабва да е стабилната окончателна версея.Ния всички с 10 минахме първо през пробната която излизаше само в Hi Care бяхме на 168 и после пъч на 178 през ъпдейте.Но вашия ъпдейт си идва нормално не би трябвало да имате тези проблеми с известията които засегнаха някои потребиттели които бяха с тестовата версия.Аз 178 го получих през настройките не  през Hi care даже не съм проверявал след първия ъпдейт на 168 чакох нещо стабилно.Даже си мислех дали да несе върна на 9 и като излезне редовна версия тогава да ъпдейтвам но проблема ми се оправи и сега незнам дали е необходимо
Цитирай

При мен актуализацията дойде от 9.1 директно на 10.178 и имам проблема с пропуснатите.Така,че няма гаранция.
Цитирай

Колеги, някой получавал ли е 9.1.0.260, беше 800 мб, просто от почти 3 месеца съм без нпрмален интернет и чак сега пуснах ъпдейти и това ми излезе. Какво добавя, защото в интернет нищо не намирам за тази версия, виждам всички са имали.. 240. След товва ми излезе и за ъпдейт 10 ама нямах време за повече ъпдейти.
Цитирай

Секюрити пача на гугъл за ноември месец.

Sent from my Huawei P30 Pro
Цитирай

Не може да има някаква промяна във версия, която е с еднакъв номер, независимо дали се прескача някоя предишна версия ! Няма такова понятие на тези преди месец версия 178 да е бета, а сега стабилна ! Тя си е една и съща ! При тези, които скока е голям от 9 на 10 е над 4 ГБ, а за останалите е около 750 МБ, просто защото вече сме с Андроид 10 !
Цитирай

Boby ти изглежда не следиш мисълта ми.Казвам че 168 беше пробна и ти го знаеш това.Мисълта ми е когато се инсталира на чисто както в случая като се върнеш на 9.1 и после ъпдейтваш на 10.0.178.Преди на 10.0.168 пишеше че е пробна а сега пише официална.Един номер пък проблема само за България, да не пращат за нас по Двоен стандарт
Цитирай

Следя те, но еднаквото число 178 си е, независимо как го получаваш, дали от 168 или от 9.1, няма да промени и разреши проблема ! Ще потърся в 4pda.ru дали при руснаците го има този проблем ?
Цитирай

Всъщност това, за което спорите го знаят само чайниците. Нищо не им пречи да барнат леко тук-таме и да изкарат същия номер на билд.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Още преди като прочетох тази статия https://dontkillmyapp.com/huawei ме наведи на мисълта че има някакви различия в нашите телефони.Само съм я чел не съм пробвал нищо.Та тъка и с ъпдейтите.Пускат един номер някой ъпдейтват като нас , има много оплаквания спират го,правят някои корекции и пак я пускат със същия номер.За тези които са инсталирали вече ъпдейт няма, ако пуснат някой пач това е.
Цитирай

При руснаците не намерих коментари за посочения проблем ?
Цитирай

Няма,и аз съм гледал при руснаците и няма оплаквания,даже пуснах мнение и се бъзикаха,че не може да бъде.Това е супер странно понеже сме един регион C431.
Цитирай

(2020-01-16, 15:22:52)an7u написа:  Колеги, някой получавал ли е 9.1.0.260, беше 800 мб, просто от почти 3 месеца съм без нпрмален интернет и чак сега пуснах ъпдейти и това ми излезе. Какво добавя, защото в интернет нищо не намирам за тази версия, виждам всички са имали.. 240. След товва ми излезе и за ъпдейт 10 ама нямах време за повече ъпдейти.
  
Здравей колега , аз го получих . Закупих тел днес  . Умишлено не го ъпдейтнах и до 10 , предвид проблема с известията .
В момента всичко работи отлично , писах в темата за софтуерните проблеми


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei P30 Pro
Цитирай

https://mobilebulgaria.com/news/huawei-o...na-emui-10 Ето кога ще дойде актуализацията.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Дано да е така както пише, макар че се съмнявам да е този месец, 10 дена има още, но както и да е. Най-много чакам цветния AOD друго по различно от тестовата версия на дали ще има. Като гледам във FF има излязъл ъпдейт 189 с януарски пач, но още не е одобрен.
Цитирай

Искам да попитам, тези които са ъпдейтнали вече на 10 с версия 10.0.0.178 ще могат ли да ъпдейтнат със стабилната версия и как...или ще си останем така?

HONOR 90 - 12/512
Цитирай

В смисъл когато дойде новата.Ще може,няма причина да не може.Сега писах на Huawei да питам за 178 че вече не е наличен и защо е спрян и кога да чакаме следващия с отстранения проблем.Да ведем какво ще отговорят
Цитирай

Благодаря, значи ще чакаме, дано да е скоро! А в какъв смисъл 178 не е наличен?

HONOR 90 - 12/512
Цитирай

Вероятно е спрян за изтегляне заради бъгове.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)