Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Huawei P 30 Pro

Здравей колега,само да попитам да не си слагал протектор на камерата?Преди време ползвах един тънък кейс и сложих протектор на камерата,че тела го търкалям насам-натам и беше станало пълно мазало със снимките в следствие на тъпия протектор.Разкарах го естествено и нещата си дойдоха на място.
Цитирай
Аксесоари

(2020-11-27, 09:01:22)alexbg67 написа:  кАжи при жената, ти нали си с 40ска... Smile

абе аз съм с всички  Big Grin вече и p40 lite добавих, да има  Big Grin

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

(2020-11-27, 11:52:32)DoryanY написа:  Изчисти кеша и данните на камера.Довечера ще снимам луната и ще кача снимки,до сега само два пъти съм правил снимки на луната,не ми е важно толкова но за проба .Smile
Мда, изглежда изчистването на кеша се оказа ключово - луната се завърна, в цялата си прелест. Благодаря. [Изображение: bb10940f4e0a8210b1966caf23477ac9.jpg]

Изпратено с помоща на чикия и много труд.
[-] 1 потребител изказва благодарност на imthedevil за това мнение:
  • Monroe
Цитирай

Току що ми дойде актуализация,пакет за сигурност за ноември.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Да и на мен...зарадвах се първо за друго, но...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай

Колеги , EMUI 11  долу горе кога да го очакваме . Вероятно след нова година при нас .  Тук попаднах на това инфо :

https://www.huaweicentral.com/huawei-p30...re-update/

Huawei P30 Pro
Цитирай

(2020-12-27, 23:09:12)tynata2 написа:  Колеги , EMUI 11  долу горе кога да го очакваме . Вероятно след нова година при нас .  Тук попаднах на това инфо :

https://www.huaweicentral.com/huawei-p30...re-update/
Със сигурност ще дойде в Европа през първото тримесечие на следващата година, но за конкретен срок никой не може да се ангажира. Лошото е че разпространението на тези ъпдейти става на базата на IMEI номера и е въпрос на лотария кой кога ще го получи. Понякога се бави с 20-30 дни за конкретен имей след като други вече са го получили. Така че остава да чакаме Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на xelibry за това мнение:
  • tynata2
Цитирай

(2020-12-24, 13:13:25)DoryanY написа:  Току що ми дойде актуализация,пакет за сигурност за ноември.
При мен също. Телефонът е германски, с германска СИМ на о2.
... 181 е номерът на софта.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай

Това се появи преди малко. [Изображение: 370718075c9fc7d2e42924cd4e70fcd9.jpg]
Цитирай

И при мен дойде .191

Huawei P30 Pro Breathing Crystal 128GB & Huawei Watch GT2
Цитирай

Аз пък си седя още на .171 Bu
Цитирай

Сега 191 дойде и при мен.
Цитирай

Аз съм със 192 вече
Цитирай

Да точно 3 дни след 181 дойде и ххх.191. Декемврийски пач за сигурност. Нищо повече.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай

След около месец се задава 11. В FF се появи.[Изображение: bc9e38cbeda0eb4315a1e532775eac3e.jpg]

Изпратено от моят Huawei P30 Pro VOG-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 10 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на vladols за това мнение:
  • Boby13
Цитирай

Някой любезно да обясни какво значи тази картинка или поне линк, да можем да се образоваме...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Означава, че за определени ромове на серията Р30 е наличен EMUI 11 и скоро ще дойде и като OTA ъпдейт ! В случая може да се пробва, ако имате съответствие с версията, която е написана, по-рано да се ъпдейтнете Smile
Цитирай

ОКс, не е за мен.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

И как може да го направим този ъпдейт след като сме изтеглили зип файла
Цитирай

Първо проверете преди изтеглянето дали е съвместим с вашето устройство ! И тази програма не знам дали вече работи с EMUI 10.1 ?
Цитирай

(2021-02-07, 15:45:53)Boby13 написа:  Първо проверете преди изтеглянето дали е съвместим с вашето устройство ! И тази програма не знам дали вече работи с EMUI 10.1 ?
Коя е тази програма? И от къде се тегли въпросния файл?

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Цитирай

https://play.google.com/store/apps/detai...warefinder
[-] 1 потребител изказва благодарност на Boby13 за това мнение:
  • falio
Цитирай

Не можете, колегата затова писа след месец.
Програмата се ползва само с информативна цел.
Фирмуера, не е за нашия регион.
Цитирай

Huawei P30 и P30 Pro ще получат EMUI 11 през март в България.Потребителският интерфейс предлага редица нови функционалности, сред които и подобрен Alway-On Display. Активирането на този режим ще предложи GUI ефекти, още възможности за персонализация и по-добро качество на звука. Най-активните потребители със сигурност ще се зарадват да научат, че EMUI 11 включва поддръжка за "Multi-Screen Colaboration".

Както името подсказва тази опция ще позволи да споделите екрана на Huawei P30 и P30 Pro с комютъра. Това ще улесни управлението на съдържанието, тъй като ще можете да използвате компютърна мишка и клавиатура. Определено това е по-лесен начин да взаимодействате със съобщения, снимки и приложения от тъчскрийн екраните на смартфоните.  https://www.digital.bg/huawei-p30-i-p30-...87315.html
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • RiseOfTheLycan
Цитирай

Има ли смисъл да сменя моя P30 pro с P40 pro? Дайте съвет, дали си заслужава. Днес гледах снимки направени с P40 pro и ми се сториха страхотни.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)