Оценете темата:
  • 9 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни проблеми и въпроси на Huawei P30/P30 Pro

Това че известията изчезват по етапно ме наведи на мисълта че и оптимизатора играе важна роля и аз тогава му бях спрял интелигенто оптимизиране за 10 тина дена и всички оведомения идваха антивирус вградения съм го спрял защото ползвам Bitdefender още от преди
Цитирай
Аксесоари

(2020-02-22, 11:37:39)DoryanY написа:  Това че известията изчезват по етапно ме наведи на мисълта че и оптимизатора играе важна роля и аз тогава му бях спрял интелигенто оптимизиране за 10 тина дена и всички оведомения идваха антивирус вградения съм го спрял защото ползвам Bitdefender още от преди
Аз даже не съм пускал тая функция, аз си зареждам всяка вечер задължително телефона без значение дали е на 5 или 95%  понякога и по 2 пъти в деня Smile аз не съм от тия които се опитват да карат по 2 дни с един заряд, а по скоро колко пъти мога да я стопя в деня Smile просто си е някъв бъг който при едни го има, при други не, а при трети се оправя или изчезва поетапно

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

За тези, които са с Английски език на телефона - Син. Кон. ~ Contacts Sync. Отново уникален превод на Български, поне първата дума да беше цяла, та да се подразбира по лесно.

Huawei P30 Pro Breathing Crystal 128GB & Huawei Watch GT2
Цитирай

За това ли като отворя опции за разработчици и на работещи услуги на телефонни услуги излиза Sync Observer Service Аз го търся като приложение и не го откривам    

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
Цитирай

След надграждането до .186 и на мен ми изчезнаха известията за пропуснат вайбър и телефонно позвъняване, та се наложи да махна енергийната оптимизация от менюто за специален достъп на тези въпросните две.

VOG-L29, HW GT4, KM6 Deluxe, KM2 Plus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Колеги. От 1 седмица съм с телефонс п30 про. Още не съм правил ъпдейт до андройд 10.Дали да, го направя.Четя доста че имате какви ли не проблеми.За това питам
Цитирай

Ъпдейтвай спокойно можеш да направиш настройките които са дадени от Slavi пост #929
2020-02-21, 08:35:49 -2 страници по назад ако имаш проблема с показване  на уведоменията.Колегите така си оправиха проблема, иначе друг проблем няма за който да се е говорило
Цитирай

Групата имам ного странен проблем на моя П30 ПРО.В момента си играех една игра.Докато играех звука на играта стана много тих и басов сравнение с това което беше преди.След известно време звукът стана доста силен какъвто си беше. Много страннен бъг някой да,му се е случвало
Цитирай

На един колега беше тъка но после остановил че микрофона се е напълнил с мръсотия на работата. Можеш да потърсиш по назад мисля че след като го намокрил малко изтекло мръсотия и с почукване изпадал боклука и се оправил.Но не го продухвай за да не влезне на вътре ако е мръсотия!
Цитирай

Със сигурност не е нито един от тия проблеми.Телефона е нов на 1 седмица и няма и пръшинка по него.Много странен бъг и дразнещ за телефон над 1000 лева
Цитирай

Очаквай неочакваното . Днешно време купуването на телефон е като купуването на диня/кола . Всичко е на късмет . Рекламата голяма ама софтуера боза . Няма значение дали е от 500 или от 1500 лева телефона . Стоиш , търпиш и се молиш за ъпдейт . Ако дойде окей , ако не дойде седиш с пръст в уста и това е .

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

Накратко... въобще не съм съгласен с написаното, но да не се отклоняваме допълнително Smile
Цитирай

(2020-03-01, 09:29:37)Boby13 написа:  Накратко... въобще не съм съгласен с написаното, но да не се отклоняваме допълнително Smile
Точно така си е . Няма как да знаеш какъв бъг ще излезне по някое време . Като бъга с известията за пропуснато повикване . Всичко е на късмет . Да , винаги е имало бъгове ама дали ще ги оправят , колко са важни и дали пречат на работата на телефона ?

Sent from my Huawei P30 using Tapatalk

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

Това с пропуснатото повикване не го ли разрешихте вече?

VOG-L29, HW GT4, KM6 Deluxe, KM2 Plus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Аз нямам никакви бъгове с пропуснати повиквания.Единствения бъг който преди 20 минути пак се появи е със звука.Още ми е интересно какво общо има софтуера с този бъг на звука.Както става мега басов и тих и изведнъж става адски силен и и повече писклив и след някво време само се оправя
Цитирай

Може- най вероятно да не е софтуерен проблема.Щом други не се оплакват.Ако ти се занимава виж приложението Поддръжка и му пусни интелигентна диагностика-ръчна да видиш дали ще покаже нещо.Можеш и фактори ресет да му направиш.
Цитирай

(2020-03-01, 13:36:51)DoryanY написа:  Може- най вероятно да не е софтуерен проблема.Щом други не се оплакват.Ако ти се занимава виж приложението Поддръжка и му пусни интелигентна диагностика-ръчна да видиш дали ще покаже нещо.Можеш и фактори ресет да му направиш.
Не вярвам да покаже нещо.Един колега с мате 20 про ми каза че имал същия проблем в един форум
Цитирай

Ако е софтуерен проблем така може да постъпиш.Пробвай го на песни от youtube или свалени на телефона дали прави тъка.Аз тъка бих постъпил но ти си знаеш
Цитирай

Offtopic Оправихме известията и сега голяма скука настана, да повдигна темата  Big Grin

Huawei P30 Pro > Huawei P50 Pro
Цитирай

(2020-03-02, 19:22:37)alexhf написа:  Offtopic Оправихме известията и сега голяма скука настана, да повдигна темата  Big Grin
Като дойде ъпдейта с цветния АОД ще живне!
Има един колега MADFLAVA с високоговорителя не знам как да се оправи

Huawei P30
Цитирай

Като дойде ъпдейта с цветния АОД ще живне! Bu Bu Bu
Цитирай

(2020-03-02, 19:43:57)DoryanY написа:  Като дойде ъпдейта с цветния АОД ще живне!
Има един колега MADFLAVA с бъг при микрофона не знам как да се оправи Rolleyes
Пич тоя колега MADFLAVA не е имал никакъ бъг с микрофон до сега с телефона.Четете хубаво преди да коментирате.Бъг е с високоговорителя
Цитирай

Моя грешка, извинявай поправино е

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
Цитирай

Нерде Ямбол, нерде Стамбул... Важното е да се списва.

VOG-L29, HW GT4, KM6 Deluxe, KM2 Plus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Привет, Колеги,

За момента съм все още с версия 9.1.0.230 (C431E4R2P2), като следващата налична версия според телефона е 10.0.0.178 (C431E19R2P5).
Евентуално обновяване препоръчва ли се в крайна сметка?
Забелязани ли са негативни последици върху качеството на снимките или другите параметри на устройството?

Доколкото разбирам от темата, е възможно да се прояви проблем с известията за пропуснати повиквания и от някои други приложения, който изглежда е поправим с конкретни настройки.

Благодаря Ви предварително!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)