Оценете темата:
  • 9 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни проблеми и въпроси на Huawei P30/P30 Pro

След последния ъпдейт ми изчезна гласовото набиране с volume down от заключен екран. Само при мен ли е така?

GalaxyS21U
Цитирай
Аксесоари

Като прочетох какво си писал,пробвах и не работеше.Изключих и включих опцията и си тръгна,пробвай.
[-] 1 потребител изказва благодарност на felipe за това мнение:
  • kremon
Цитирай

(2019-05-10, 17:42:01)felipe написа:  Като прочетох какво си писал,пробвах и не работеше.Изключих и включих опцията и си тръгна,пробвай.
Ех, кой да се сети. Тръгна си, както преди, за мен много удобна екстра

GalaxyS21U
Цитирай

Промених си паролата на гугъл акаунта и сега няма влизане в YouTube vanced...
Всичко е точно, но тази страница вече 15. минута, все още зарежда....
За тест пробвах с другия тел( Mi8) там си влиза.
Бъгава работа.. [Изображение: 0f14ae514add40eed88ee25e161731e3.jpg]

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

От няколко дни имам неприятен проблем. Понякога като звънна на някой не чувам сигнала свободно, следователно не чувам и отсрещната страна, като вдигне. Затварям, набира пак и проблема се е оправил.
Някой да има такъв проблем?
Мисля си, че е нещо софтуерно, защото ако беше хардуерно предполагам щеше да го прави и докато разговарям или поне да прекъсва, или когато някой звънне на мен. А го прави само когато аз набирам.
Другото ми подозрение е, имам Samsung watch, да не би часовника да прави мизерии, има опция да се говори от него, но пък като погледна телефона не изписва да е свързан към блутут....
Цитирай

Операторски си е проблема, на всички устройства ми се получава периодично

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

(2019-05-12, 11:36:23)Деактивирай си Chrome от приложенията, и след това влез в Стора инсталирай това/или ъпдейтни  WebView за системата Android.Ще стане.extremee13 написа:  Промених си паролата на гугъл акаунта и сега няма влизане в  YouTube vanced...
Всичко е точно, но тази страница вече 15. минута, все още зарежда....
За тест пробвах  с другия тел( Mi8) там си влиза.
Бъгава работа.. [Изображение: 0f14ae514add40eed88ee25e161731e3.jpg]

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk

OpEn YoUr MiNd , OpEn YoUr SoUrCe CoDe!!!
Цитирай

Аз направо върнах фабрични.. Благодаря все пак.

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2019-05-13, 06:40:13)Sokolchev написа:  Операторски си е проблема, на всички устройства ми се получава периодично
Никога не съм имала такъв проблем с друг телефон. Не мисля, че е от оператора. Лошото е, че зачестява.... Но пък няма други оплаквания, значи ще излезне нещо хардуерно Sad
Цитирай

(2019-05-13, 23:42:58)any9 написа:  Никога не съм имала такъв проблем с друг телефон. Не мисля, че е от оператора. Лошото е, че зачестява.... Но пък няма други оплаквания, значи ще излезне нещо хардуерно Sad

Можеш само да се радваш Wink на различни марки го имам проблема, дори баща ми на бутонен телефон на виваком го има Smile или недава сигнал или не се чува или пък дава сигнал но не звъни и т. Н.

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

Интересува ме, има ли как Безжично обратно зареждане да си го искарам някъде на лесно-достъпно място за включване (като начален екран или падащото меню)?
Забелязах, че след като се включи и ако не отчете, че се използва в рамките на няколко минути - се изключва.

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29 -> Huawei P30 Pro VOG-L29
Цитирай

Колеги, с P30 съм и му счупих гърба. Някой знае ли колко струва смяната на гръб и в кой сервиз могат да го направят без да ми сложат някой менте?

Колеги, с P30 съм и му счупих гърба. Някой знае ли колко струва смяната на гръб и в кой сервиз могат да го направят без да ми сложат някой менте?
Цитирай

Като ползвател на iphone,този модел доста ме впечатли.За камерата нямам думи ,кога ще го видим това в iphone незнамSmileОблака на хуавеи само 5 гб ли са без такса както при аппле,(да знам дали да мина на абонамент за повече място)защото телефона е купен само заради камерата и ще се правят на ден по 150-200 снимки и да са достъпни навсякъде?

Mac os x
[-] 1 потребител изказва благодарност на krasimir76 за това мнение:
  • jmelche
Цитирай

(2019-05-17, 19:12:39)tenga написа:  Колеги, с P30 съм и му счупих гърба. Някой знае ли колко струва смяната на гръб и в кой сервиз могат да го направят без да ми сложат някой менте?

Колеги, с P30 съм и му счупих гърба. Някой знае ли колко струва смяната на гръб и в кой сервиз могат да го направят без да ми сложат някой менте?

Е във фирмения сервиз на Леге, разбира се, а за цената се обаждате и питате.
Цитирай

(2019-05-17, 19:13:41)krasimir76 написа:  Като ползвател на iphone,този модел доста ме впечатли.За камерата нямам думи ,кога ще го видим това в iphone незнамSmileОблака на хуавеи само 5 гб ли са без такса както при аппле,(да знам дали да мина на абонамент за повече място)защото телефона е купен само заради камерата и ще се правят на ден по 150-200 снимки и да са достъпни навсякъде?
5 GB free. След това плащаш.
50 гб - 90 цента
200 гб - 3 евро

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2019-05-17, 19:12:39)tenga написа:  Колеги, с P30 съм и му счупих гърба. Някой знае ли колко струва смяната на гръб и в кой сервиз могат да го направят без да ми сложат някой менте?

Колеги, с P30 съм и му счупих гърба. Някой знае ли колко струва смяната на гръб и в кой сервиз могат да го направят без да ми сложат някой менте?

Не забравяйте: https://consumer.huawei.com/bg/support/s...insurance/

HTC Touch HD>HTC Sensation>HTC One X>HTC Windows 8X>HTC One>HTC Desire 300>HTC One M8>HTC One Mini 2>HTC Desire Eye>HTC Desire 510>HTC Desire 820>HTC Desire 526>HTC Desire 620>HTC One E9+>HTC One M9+>HTC Desire 728G>HTC One A9>HTC Desire 825>HTC One X9>HTC 10>HTC One A9s>HTC U Ultra>HTC U11>HTC U Play>HTC U11 Plus>HTC 10 Evo>HTC U12+
Цитирай

Колега, след като отворя линка и клинкна на регистрация и ми излиза QR code. Как да продължа?
Цитирай

Колеги при вас как работи раздела с картата в Галерията ? При мен засича много гадно като скролвам по картата .. а преди последния ъпдейт като че ли не беше така ?
Цитирай

Tenga, имаш приложението hicare, регистрирай се от там.

HTC Desire C > Samsung Galaxy S4 (GT-I9505) > Sony Xperia Z2 (D6503) > Huawei P20 Pro > LG G8S ThinQ
Цитирай

Открих решението за постоянно работещия блутут,здраве-аз-настройки-автосканиране за устройства за сдвояване-изкл
Цитирай

Поредният бъг или не.
До днес на заключен екран се редуваха различни уолпейпъри, реших да видя как ще стои една снимка и след като я сложих реших да върна отново да се въртят, но вече не иска Опцията е включена, но не
Някой с предложения? С рестарт не става.

[Изображение: 4fa7986347444e368b536f7c932df599.jpg]
Цитирай

В кой момент ги виждате тези заключени екрани ?Аз все едно нямам ,с отпечатъка директно на начален,  с пауър бутона, пак там с лицевото.
Цитирай

Не е бъг. Не се редуват, защото изображението, което се показва е заключен.
Заключен екран - плъзгане на дясно, намираш изображението и го отключваш.
[Изображение: 01235567719900c9e76d393ef96b2e1f.jpg][Изображение: b4fc5367ea062452cdba1be15ae15a61.jpg]

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на extremee13 за това мнение:
  • arm11
Цитирай

Да, така стана. Не бях сигурен, че е бъг за това и питах.
Благодарности.
Цитирай

https://hicomm.bg/novini/google-spira-an...uawei.html
Колеги как ще процедираме ако наистина се случи?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)