Оценете темата:
  • 9 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни проблеми и въпроси на Huawei P30/P30 Pro

В интелигентна помощ-гласово управление, 
ама изговаря само като са включени слушалки.
Цитирай
Аксесоари

Здравейте.На п30 про ,има ли възможност за настройка на автоматичен отговор при повикване ,при включени блутуут слушалки? Благодаря предварително.

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай

Здравейте постоянно съм онлайн в месинджър дори, когато спя. Някой може ли да ми снима настройките си при управление на батерията има три отметки. Bu
Цитирай

Здравейте! От години ползвам Musixmatch на всичките си телефони, но откакто вкараха премиум версията, безплатната стана невъзможна за ползване - пълна с реклами. Затова си свалям и кракната версия. Но на P30 Pro имам проблем - когато я пусна, се изключва сама веднага. Пробвах да вляза от преките пътища на приложението (lyrics id) и някой път влизам, но след време и така не мога. Идеи? С безплатната версия от плейстора няма проблем иначе...

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Samsung S3 / Note 4 / Note 8
Huawei P30 Pro
Цитирай

Значи проблема е във кракнатата версия . Аз имах продобен проблем със един Icon pack . Като го пусна и автоматично ми го затваря . Просто си свалих друг и повече проблеми не съм имал . Щом версията от плей стора върви без проблем значи е от кракнатата !

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

Нещо ми изчезнаха "Новости на Гугъл" началния екран, а уж са си пуснати.

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай

"show" "hide"
Цитирай

Тц, не става. Не, че ми е проблем ама бях си свикнал да си гледам някви неща. Sad

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай

На P10 Lite също ми изчезнаха новините, само търсачката стои. И аз свикнах да си гледам някакви новости от там, бях си задал интересни теми и ми излизаха последните новини. Мислих, че е някакъв проблем при мен, защото точно вчера върнах фабрични, но ето, че не е от това, явно е масово. Напоследък каква е тая работа бази данни се хакват, facebook се срива, на Google новините им изчезват...
Цитирай

Деинсталирах програмата за дистанционно управление, защото неможеше да се самообучава от други дистанционни и сега немога да намеря да я кача наново.
Някой да се е сблъсквал с този проблем. и откъде мога да кача програмката наново без да се налага да връщам фабричните.
Цитирай

Съмнява ме да го намериш точно същото приложение... Аз преди време върнах фабрични заради изтрито приложение(weather). Така и не разбрах защо не са качени тези приложения поне в магазина на huawei.

Sent from my Huawei P30 Pro
Цитирай

Es file manager можеше да прави бекъп на приложенията като apk. Може някой да направи от неговия телефон и да ти го прати. Обаче програмата е махната от плен втора като ненадежна. Евентуално ако има друга с подобна функционалност.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай

Върнах фабричните, благодаря колеги.
Цитирай

Здравейте, сложил съм две сим карти, но втората карта ми изчезна, в смисъл имаше си сигнал и на двете, а сега втората ми стои като неактивна, какво може да е?
Цитирай

(2019-07-22, 12:17:09)vovalinder написа:  Здравейте, сложил съм две сим карти, но втората карта ми изчезна, в смисъл имаше си сигнал и на двете, а сега втората ми стои като неактивна, какво може да е?
Пробва ли да я активираш отново, или какво ти изписва в менюто при сим карти

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

Активирах, рестартирах, сменях карти, нулирах....днес влиза в сервизаSmile

Да споделя, отидох на Леге да оставя апарата за посочения по-горе проблем, не знам заради проблемите около Тръмп-гейт ли, но супер отзипчив персонал, гаранцията е към оператор и не е на мое име, никакъв проблем, сканираха, снимаха...оставих го тази сутрин около 9:15, в 9:55 получих смс, че устройството е отремонтирано и мога да си го взема, чак не смея да се зарадвамSmile
Цитирай

Някой има ли проблем със автоматичното вкл и изкл на wi fi.
Става въпрос за п30 със последния ъпдейт 178.
При засичане на позната мрежа се вкл и после си остава вкл след напускане на мрежата...
Цитирай

И какъв е проблема, че остава включен?
Иначе в настройките има опция wifi+
Цитирай

Така, значи проблема с второто гнездо за сим картата остана, върнах го отново в сервиза, след три дни тестове, ми се обадиха и ми казаха, че ще ми сменят апарата с нов, сега чакам да ми се обадят, някой ако са му сменяли апарата, може ли да каже колко дни отнема процедурата, че другата седмица заминавам на море, и не ми се ще да влача фото.
[-] 1 потребител изказва благодарност на vovalinder за това мнение:
  • achodemo
Цитирай

Смяната на апарат е между 10 и 30 дни, зависи дали имат същия като наличност и къде.
На мен ми сменяха дисплей на Р10+ 2 пъти, първия път чаках доставка 35 дни, а втория път стана за седмица.

SONY XPERIA Z2+Z3,Huawei P9+P10Plus+Mate30Pro
Цитирай

Здравейте, на няколко пъти попадам в доста неприятна ситуация с моя P 30 Pro.
След като изляза от басеин, банята, или просто си измия ръцете, пръстовия отпечатък не действа !
И ми изписва .
ОТПЕЧАТЪКЪТ Е ПРЕКЪСНАТ . ОПИТАЙТЕ ОТНОВО СЛЕД 10 МИНУТИ.
При това положение имам напълно недействащ телефон, дори и след рестарт.
Стоиш и чакаш 10 минути като някъв пълен глупак. Самсунг имат код който се въвежда в такава ситуация и телефона се отключва, тук има ли нещо подобно, или седиш и чакаш, не дай си боже да ти е нещо спешно. Това е пълен абсурд.
Цитирай

Има отключване с код разбира се. И на мен ми се случва след "мокрене", но тогава го отключвам с код. Потърси в настройките и си го активирай Smile
Цитирай

Много интересно, понеже заедно с пръстовия се задейства лицевото разпознаване, ако не стане с пръста се отключва с лицето почти мигновено. Та не ми е ясно какви са тези десет минути, предполагам лицевото разпознаване не е активирано,затова така се получава.
Цитирай

Това е голям софтуерен проблем да знаете (не е) ! Човека не знае как да си нагласи lock screen password или отключване с лице като допълнение към пръстовия ... Половината си купуват телефона ей така а дефакто нищо не знаят да правят с него и после ама телефона бил боклук , ама самсунг това имали и т.н. . Разучи си устройството . Tочно под отключване с пръстов има Lock screen password и отключване с лице . На 2 милиметра е от пръстовия !

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

[-] 2 потребители изказват благодарност на mitko.stefanov за това мнение:
  • extremee13, jotto1989
Цитирай

Първо трябва да си задал код или пин, иначе не ти дава да активираш пръстово и лицево отключване.
Интересно ми е как си активирал пръстово отключване без да имаш зададен пин?

Sent from my Huawei P30 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)