Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор между Honor play/Redmi Note 7/Honor 8x
#1

Здравейте. Както личи по заглавието дилемата е между тези трите модела. Първо да кажа, че ще поръчвам от BG, който и да е от тях. До сега хонор не съм имал/ползвал, но предполагам е като всички останали модели на huawei. Преди 2г имах p9 lite и бях супер доволен. След него минах на Redmi 5 plus, от коѝто също бях много доволен. Все още ми е "игровия" телефон и се ползва само в къщи. В момента съм с lg g6 и честно казано по-голям боклук не съм ползвал. Вече 4 месеца едвам го изтрайвам и е време да го разкарам. Наскоро си купих таблет huawei mediapad m5 10.8" и той вече заменя редми-то, но не винаги имам достъп до него като го окопира жената Big Grin Big Grin. Като цяло искам заместител на лг-то и за това се спрях на марки, от които съм останал доволен. Знам, че за gaming хонор плей чупи другите два модела, но игри на телефона ще играя когато не съм в нас и нямам достъп до таблета за това gaming-a не е топ приоритет (но не е и маловажен Big Grin) в случая. Държа на батерия, качество на изработка на самото устройство, да има хубав дисплей и добра камера за среден клас телефон и по възможност по-малко бъгове, че с това LG ми дойдоха в повече Big Grin Много ще бъда благодарен за помощ при избора на новия телефон. Благодаря!
Цитирай
Аксесоари
#2

Note 7 за парите си е идеален и като камера и като батерия.

Изпратено от моят Dead King с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Определено обичам играта на честта
Цитирай
#4

Игра на честта? - това е гугъл преводач на Honor Play предполагам... Smile

Samsung Galaxy Y Duos GT-S6102 -> Huawei P8 Lite SS White -> Xiaomi Redmi 4X 3/32 -> Samsung Galaxy A71
Alcatel One Touch Idol 6030X -> Huawei P8 Lite DS Black -> Samsung Galaxy A8 (2018)
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)