Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi A3/Mi CC9e с 48 MP камера- информация, очаквания и коментари
#1

[Изображение: 25989757.jpg]  


Започнаха да се появяват все повече слухове за следващият модел от серията Android One- Mi A3. Както всички знаете, това е модела с чист Андроид на Xiaomi. Все пак за феновете на MIUI ще има вариант Mi 9X със същият хардуер и възможност да се инсталира ром от xiaomi.eu с български език. Нека видим какви са очакваните спецификации на новият претендент за лидерство в средният клас:

6.4 инча Амолед дисплей с вграден под екрана скенер за отпечатъци
Снапдрагон 675 процесор + 6 GB RAM
3 300 mAh батерия с поддръжка за бързо зареждане 18 W
32 MP предна камера
3 сензора отзад- основен 48-megapixel Sony IMX586, 8 MP телефото сензор и 13 MP с ултра широкоъгълен обектив


[Изображение: 25989876.jpg]


Амолед екраните настъпват здраво вече и в средният клас телефони. След MI 9 SE, който беше първият модел с цена от 300 долара и Амолед екран с вграден сензор за отпечатъци, сега и телефоните с цена от 250 долара ще го имат. И не, няма грешка- очакваната цена на базовата версия на Mi A3 е 250 долара!


Източници: https://www.gizmochina.com/2019/03/26/xi...il-launch/
https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_a3_to...-36160.php
https://www.gizchina.com/2019/03/26/new-...-in-april/


Цитирай
Аксесоари
#2

КОга се очаква да е официалното му представяне?

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#3

Може би точно този модел обеcмисля глобална версия за note 7 pro.
Цитирай
#4

(2019-03-31, 01:50:11)disrespectful написа:  КОга се очаква да е официалното му представяне?

Април месец Mi 9X, юни-юли: Mi A3. Това са неофициални дати, разбира се.


Цитирай
#5

Индийците обявиха, че А3 ще е със Snapdragon 730

Xiaomi Redmi Note 4

Xiaomi MI 9 SE
Цитирай
#6

По предварителна информация се очаква Xiaomi Mi 9X да получи 6,4-инчов AMOLED дисплей с Full HD разделителна способност и интегриран скенер за пръстови отпечатъци. На борда си ще има Snapdragon 675, 6GB RAM, 64 GB външна памет и батерия с 3300 mAh, с опция за бързо зареждане от 18 W. Както при по-старите Mi9 модели, MI9X ще има тройна камера с 48MP основен сензор и допълнителни модули от 8 и 13 MP. Предната камера ще разполага с 32 MP. Очаква се смартфонът да бъде представен още през този месец и ще струва около $245. Извън Китай, този модел трябва да излезе под името Xiaomi Mi A3 с чист Android и поддръжка по програмата Android One.

[Изображение: 56c7cbed09a7d53d1fa7c166aa1aada5-full.jpg]
Източник: >>>>>>>

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • nzim
Цитирай
#7

Без жак, без радио, без слот за карта памет. Дано да не е финалният вариант, че нещо си въобразиха А линията за премиум и продължават да махат неща, които поначало не пречат.
Явно ще си карам с Mi A1 докато не дойде К20 про или поко 2. Чист андроид, ама с цената на какво...
Цитирай
#8

По предварителна информация, очаква се устройството да бъде изградено на базата на чипсет Snapdragon 712. Xiaomi Mi A3 ще има дисплей с отвор за предна камерата 32 MP, тройна задна камера с главен сензор Sony IMX582 на 48 MP и капацитет на батерията от 4000 mAh с опция за бързо зареждане от 18 w. Очаква се устройството да получи и 6GB RAM. Mi A3 Lite може да е оборудван с Snapdragon 710. И двата смартфона се очаква да работят с чиста версия на Android без MIUI.
[Изображение: 9aec83d2a4ee2cffc446d6e73d9c0832-full.jpg]
Източник: >>>>>>

 
Цитирай
#9

Xiaomi Mi A3 unboxing:

[Изображение: ff4e293b476bb935ee9ae33c44f15a58-full.jpg]

 
Цитирай
#10

Ми а3 е ми 9сс.. глобалната версия и е чист андроид
Цитирай
#11

cc9e с hd+ дисплей по скоро
Цитирай
#12

https://m.gsmarena.com/xiaomi_mi_a3_spec...-38114.php

Спецификациите на ми а3 според gsmarena
Цитирай
#13

Премиерата на устройствата ще е на 17 юли в Испания. Това означава, че съвсем скоро ще научим всички подробности около двата очаквани модела – Mi A3 и Mi A3 Lite :

[Изображение: af65202e2b9ea0a1558f62a9a9c9fcf3-full.jpg]
Източник: >>>>>>

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • kstavrev
Цитирай
#14

ИНФО

Положението е трагикомично. За мен си доунгрейд. Smile
Надявам се да видим и Pro версия, но на тази обявената цена 250 евра, Прото сигурно ще отива 300 и нагоре.
720п ОЛЕД ?, по голяма батерия, същия или по слаб процесор, по добра камера. СД карта и Аудио жак.

:: respect
Цитирай
#15

https://youtu.be/V5L-hEP22HI ето го ми а3...наистина не е това, което очаквахме!
Цитирай
#16

МиА3 - 250евра / CC9e - 170евра ??? И това е странно.

:: respect
Цитирай
#17

всичко е точно както се говореше отдавна.
Цитирай
#18

Xiaomi Mi A3 Stock Wallpapers - тук

 
Цитирай
#19

Xiaomi Mi A3 - Ревю:


 
Цитирай
#20

Здравейте,поради стечение на обстоятелствата вече съм собственичка на Mi A3... Не харесвам интерфейса на менюто,но пък си харесвам камерите Smile. Особено селфито е супер,също с AL. Вече 5 дни го имам и ми е малко трудно да се оправям с него,а това е дразнещо,тъй като до сега никой GSM не ми се е опрял. Само се моля да има update на интерфейса,за да си стане като на Redmi Note 7. Иначе телефона си го бива.
Цитирай
#21

Не мисля , че ще има подобн ъпдейт. Redmi Note 7 е с MIUI , а Mi A3 е с Android One.
Цитирай
#22

Няма как да игра ъпдейт на интерфейса, защото е с чист андроид. Някои хора търсят точно това, а не MIUI. Отделно, има телефон с MIUI с абсолютно същите характеристики като А3, а именно cc9e. Слагай Poco launcher.
Цитирай
#23

Xiaomi Mi A3 - тест камера - цък

 
Цитирай
#24

С Gcam сякаш работи по добре.с 7.1 работата е по улеснена вече
Цитирай
#25

А някой срещал ли е проблем, с качването на снимка в Facebook?
Има някаква зависимост от настройките camera frame, но не знам...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)