Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

huawei p20 или samsung s9
#1

Здравейте колеги! Моля за мнение за самсунг s9 силни и слаби страни и huawei p20 макар че повече клоня към s9. Към притажателите -проявяват ли някакви бъгове и какво трябва да знам като купувам, кой е по-добрият избор? и като камера кой е по-добър и също така в списъка ще включа и samsung s8 plus8

Изпратено от моят SM-N9005 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Samsung Galaxy S9 има Super AMOLED, камерата става, батерията не е толкова добра, има стерео звук. Също така има жак за слушалки. Има безжично зареждане и водоустойчивсот.
Huawei P20 е с по-лош дисплей, който е ips, камерата е същата, батерията може да е малко по-добра, но няма водоустойчивост, няма безжично зареждане.
Като цяло аз бих избрал Samsung Galaxy S9, защото е по-добър, предлага повече за парите си.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • soldier81
Цитирай
#3

От двата бих избрал самсунга, с9+ още по-добре
Иначе батерията при хуавея ще е чувствително по-добра

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#4

Ако беше p20 pro или s9 бих избрал p20 pro защото имам наблюдение върху него (жената е с него), но в тоя ред на мисли p20 или S9 не знам трябва да ги хванеш в ръка и кой ти прилегне повече взимаш него и сравнявай дисплейте който ти хареса повече, разликата е в дисплея само и както казаха по-горе батерията при p20 е по-добра.

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
[-] 1 потребител изказва благодарност на Gosho223 за това мнение:
  • soldier81
Цитирай
#5

Поиграх си тея дни с S9 ,приятно телефонче.Доста добър и ярък дисплей.Като че ли обаче има лаг ,въпреки мощния процесор ,може би 4 гб рам са му малко.Камерата като хардуер е добра,обаче софтуера не е много.На дневни снимки ,е добра ,на нощни обаче трябва да се играе с Pro режима.Автото много вдига исото ,и има доста шум.Като цяло също така ,има и Shutter lag при снимане.Общо взето за нощни снимки,Pixel 1 ,се справя по добре ,а с night sight още повече.За съжаление ,не намерих работещ Port na Gcam за S9 с Exynos.За нощни снимки ,вероятно P20 ще е по добре с нощния режим.Иначе ако не е проблем компактността ,се огледай в P20 Pro/S9 +.
Цитирай
#6

Като цяло съм и ловец и това малко усложнява нещата че има шанс и от счупване а и предпочитам да не е толкова голям. Още не съм решил и все още чета ревюта макар че май ще реша окончателно в магазина.

Изпратено от моят LG-H850 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#7

Щом си ловец избери най-добрата батерия и да е поне IP67

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#8

(2019-04-10, 12:53:41)nanobanano написа:  Щом си ловец избери най-добрата батерия и да е поне IP67
Обаче пък казаха че самсунга е с по слаба батерия

Изпратено от моят LG-H850 с помощта на Tapatalk

Дори съм се замислял и за samsung a8 заради плоския екран защото съм слушал че извитите са по чупливи а той на s9 дисплея не е евтин .

Изпратено от моят LG-H850 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#9

Ами на s9 батерията ми изкарва около 5 часа сот, със яркост на 70-80% и доста снимки. По зле ще е от на Huawei, но като цяло има шанс да изкара един ден.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)