Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Чудя се между два телефона samsung s8 или xiaomi note 7
#1

Чудя се между тези два телефона и не мога да реша,може да споделите мнения който ги е ползвал .
Цитирай
Аксесоари
#2

Един човек, който да е ползвал и двата модела не вярвам да намериш. Единия е висок клас с висока цена, другия среден клас с ниска цена. Потребителите на двата модела са съвсем различен тип хора. Естествено аз като човек, ползващ само висок клас телефони бих ти препоръчал S8, въпреки че е модел на 2 години е премиум устройство, но привържениците на китайската марка естествено ще ти извадят хиляди причини да предпочетеш Xiaomi-то. Въпрос на гледна точка и убеждения е.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#3

Samsung Galaxy S8 е стар модел, който няма да има повече актуализации. Освен месечни ъпдейти за защита, иначе е с по-добър дисплей, камерата не е, батерията е по-слаба, има рамки, макар да не са толкова големи, цената е паднала, по пак е по-скъп от Xiaomi. Няма стерео звук. 
Xiaomi Note 7 е нов модел, да не би да го бъркаш с  Xiaomi Redmi Note 7, който се предлага в България, той има добра батерия, камерата е с нови сензори, но не очаквай много, все пак е среден клас, общо взето нов модел, на добра цена.
Но не  очаквай, ако вземеш Samsung Galaxy S8 да се държи като настоящ флагман, и Xiaomi Redmi Note 7 да се държи като флагман.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#4

Аз бих избрал китаеца, всъщност за да бъдем точни Redmi Note 7,Redmk серията вече не е от раздела на Xiaomi. Причините главните Hazart ги е написал, именно заради това бих избрал ноута. Не знам дали камерата на S8 е по-слаба...

Изпратено от моят Dead King с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

Да имах предвид redme note 7 .Ясно ми е ,че е среден клас телефон и не очаквам чудеса,но все пак е нов телефон от таи година пък самсунга е по стар .Батерията по добра както казвате си е плюс и формата не е лоша на xiomito ,на самсунга малко ме притеснява това ,че е заоблен и едно падане и ще е до там
Цитирай
#6

(2019-03-31, 16:22:11)Nestta написа:  Да имах предвид redme note 7 .Ясно ми е ,че е среден клас телефон и не очаквам чудеса,но все пак е нов телефон от таи година пък самсунга е по стар .Батерията по добра както казвате си е плюс и формата не е лоша на xiomito ,на самсунга малко ме притеснява това ,че е заоблен и едно падане и ще е до там
Може да погледнеш в раздела на Redmi има колеги които имат повече опит с телефона,както и да разгледаш снимки.

Изпратено от моят Dead King с помощта на Tapatalk
Цитирай
#7

Вярно, че днес изпече слънце навън, ама чак пък толкова.

Без да се замисля взимам s8. Дори прословутото screen to body ratio е в полза на S8, за което се пише тук..
Нито процесорът, нито дисплеят (амолед, 2к, има HDR 10, висока яркост), нито изработката са на нивото на s8. Нито nfc има, нито безжично зареждане, нито сертификат за устойчивост на вода и прах, аудиото ..

Не знам за камерата, но предната записва 2к видео, а задната може 4к на 30 fps (с мод без руут до 60 fps). Пък можете да метнете едно око в раздела на S8 за снимките.

Предпочитам да имам всичко това и да зареждам по 5 пъти на ден, отколкото да ги нямам.
Цитирай
#8

S8, разбира се. Предпочитам стар флагман пред нов средняк.

Изпратено от моят Sony Hotspur XZ2
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)