Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sony Xperia 10 мнения
#1

Какво мислите за този нов модел от Сони? Лично на мен този аспект на екрана ми допада и е нещо ново. Гледах няколко ревюта и камерата се представя горе-долу добре. Малко не ми допада това, че ползват по стар процесор, както и това че е с 3gb Ram.
Задната част ми харесва също, че не е стъкло, изглежда доста изчистено, като цяло.
От друга страна в момента съм с Huawei p10 lite, който се оказа проблемен и просто ми трябва нов телефон. Но незнам до колко, това Сони, ще е ъпгрейд на сегашния.

Искам нещо различно от Huawei, Honor и тем подобни. Повече клоня към IPS екран и без ноч ако е, още по-добре.

Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз също го харесвам, компактен е и добре стои в ръката. Разцъквал съм го в Технополис. Интерфейсът ми хареса. Това, което на място установих е, че всъщност екранът ми идва малък (тесен). Сега съм с ЛГ Г6 и Xperia 10 има аналогичен по площ екран, но различни пропорции. По ревюта за батерията дават средна работа. Ако играеш игри бързо ще свърши.

Като цяло съм приятно впечатлен, но цената му в момента според мен е висока за характеристиките, които предлага на фона на конкуренцията. Ако батерията му беше по-мощна, цената според мен щеше да е ок. Но като знам, че за същите пари мога да взема Поко - да, не е Сони, но от към мощ, батерия, че дори и камера го бие. Сонито за мен бие Покото само по по-добър дизайн и интерфейс. Знам, че са различен клас, но ценово са еднакви, затова ги сравних.
Цитирай
#3

Днеска го видях на живо. Добра изработка ми се струва. Но.. наистина и на мен ми идва леко тесничък, иначе е удобен. Гърба е матирана пластмаса, нищо особено. Бях се заблуди, че е с метален гръб.
Като цяло, слаби характеристики за цената си.
Апък 10+ не е нещо по различно от 10

Трябва ми телефон до 600лв. Телефона, ще е на изплащане от оператор (Вива) и съм ограничен до това, което предлагат. И най вероятно пак, ще е китаец.


Изпратено от моят WAS-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

Виж Nokia 7.1, Samsung Galaxy A50.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)