Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с bluetooth!!!

Здравейте, както е видно от заглавието на темата, имам проблем с  bluetooth-а. Сдвоявам телефона с радиото в колата ми, всичко си е наред - слушам музика от Хонор-а , набирам някого , няма проблем, разговарям и всичко е наред, но..... Как го мразя това НО..... Когато на мен ми звъннат и вдигна, нито аз чувам отсрещния , нито той мен. Пробвах многократно, рестартирах и какво ли не , няма чуваемост! Пробвал съм с няколко другите телефони, този проблем го няма! И с 8-цата беше така и с 9-ката е така! Не ми се прави хард ресет и да си настройвам всичко наново , но май само това остана!  Радиото ми е Sony DSX-A400BT, не е от най високия клас, но си е много хубаво! Хайде някой да каже дали е свързвал  нашия прекрасен Honor 8X  и т.н.

Nokia 6630 EX, Nokia 5530 EX, LG GT540 EX, Sony Xperia U, CAT B15 EX, Nokia E52 EX, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+ EX, XiaoMi RedMi Note 3 EXXiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X Blue Edition
Цитирай
Dice.bg Аксесоари

Аз съм с такъв Телефон и нямам проблем с блутут а. Свързвам го с Alpine

Изпратено от моят JSN-L21 с помощта на Tapatalk

Lenovo Vibe Z2 Pro
Цитирай

Явно е от малоумното Сони което не сработва като хората, имам същия проблем и изредих два хуавея, един ноут 8, някакво дървено Леново, резултата е същия, странното е че работеше по едно време, от известно време не иска и това ме нервира безобразно.

Huawei P30 pro Amber Sunrise
Цитирай

Ами на същото радио съм пробвал поне 5-6 други телефони, различни марки и е нямало проблем.

Nokia 6630 EX, Nokia 5530 EX, LG GT540 EX, Sony Xperia U, CAT B15 EX, Nokia E52 EX, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+ EX, XiaoMi RedMi Note 3 EXXiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X Blue Edition
Цитирай

Оправих го, оказа се че ако радиото звъни с мелодията по подразбиране се случва този проблем, ако сложиш мелодия номер две се оправя.

Huawei P30 pro Amber Sunrise
Цитирай

Дааааа , и при мен така се оправиха нещата - както каза колегата alexdevil в горния пост, като смених мелодията на прозвъняване на радиото , т.е. мелодия 2 , всичко си е наред! Аз чувам и мен ме чуват. Дори радиото звъни , както звъни телефона. Аз съм си сложил индивидуални мелодии на хората които ми звънят най-често и сега радиото звъни с техните мелодии.

Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)