Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Изчезнала папка със снимки
#1

Здравейте, бил искал да споделя за проблем с който сел сблъсках преди малко и дали при някой се е появил същия. Имам папка със снимки напр. "Боби". Преименувам въпросната папка, като поставям 2  или 3 точки пред името(..Боби) или (...Боби). Целта е да ми излиза най-отгоре при подредба по име. И... папка изчезва вдън земя. Моля някой ако се е сблъсквал с такъв проблем да сподели. Опитах да я намеря с търсачката, ръчно и дори през компютъра като свързах телефона, но без резултат. Телефона ми е Галакси Нот 9 с Android 9. 
Благодаря предварително.

Здравейте отново. Да допълня, че влязох под "factory reset mode" и липсващата ми папка лъсна. Дори направих проба с нова папка, която кръстих "probna 11.04.19" и тя се показа както се вижда на снимката. Въпроса ми е от тук нататък как да си ги възобновя?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#2

С какво я търсиш?

Doogee S30
Цитирай
#3

Не им слагай кирилица в името следващия път, машините не се обичат с кирилицата, това съм го забелязал.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#4

И точки недей да слагаш - слагай цифри.
[-] 1 потребител изказва благодарност на BisVal за това мнение:
  • BGDropche
Цитирай
#5

Точката (.) преди името на директорията я прави "hidden" (скрита). Повечето explorer-и по подразбиране не индексират тези файлове. Виж дали имаш опция в твоя експлорър - нещо от сорта "show hidden files/folders" (Покажи скритите файлове).

[Изображение: oneplus-logo-black-and-white.png]
[-] 2 потребители изказват благодарност на vamp1r3 за това мнение:
  • BGDropche, dobipro
Цитирай
#6

сваляш Explorer от Play store и му даваш да показва скрити файлове и папки и ще си я виждаш според мен
https://play.google.com/store/apps/detai...e.explorer
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • BGDropche
Цитирай
#7

Можеш и със ES File Explorer. Пак задаваш да виждаш скритите файлове.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#8

гледах да дам нещо максимално изчистено и без рекалами и спамове
Цитирай
#9

Аз за това използвам Es File Pro щото няма реклами и не работи на Backgrounda

Продадоха се и те Sad Преди 4 години беше най-добрия File Explorer

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
[-] 1 потребител изказва благодарност на BGDropche за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#10

(2019-04-12, 09:16:17)vamp1r3 написа:  Точката (.) преди името на директорията я прави "hidden" (скрита). Повечето explorer-и по подразбиране не индексират тези файлове. Виж дали имаш опция в твоя експлорър - нещо от сорта "show hidden files/folders" (Покажи скритите файлове).

Вече ще знам.

Благодаря на всички отзовали се на молбата ми. Вечерта в къщи сложих Micro Sd картата с преходник на лаптопа и се показаха. Преименувах си ги вече така, че телефона да ги разпознае и всичко беше ОК.
[-] 1 потребител изказва благодарност на dobipro за това мнение:
  • ianpav_4444
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)