Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Honor paly или Huawei mate 10 pro
#1

Здравейте колеги.Нов съм във форумът.Изчетох почти всички теми, които сте разисквали с горепосочените модели.Старият ми P9 lite вече "сгъва чадъра" и искам да си закупя нов телефон.като цяло съм много доволен от марката и реших да повторя.В момента Honor play  се предлага за 490лв, а Mate 10 pro  за 780лв.Знам, че са различен клас телефони, но имат доста сходни характеристики и използват еидин и същ процесор.Mate 10 pro  е с около година по-стар модел.Според вас заслужава ли си разликата в цената от почти 300лв. предимно превъзхождайки с камера и дисплей mate пред play?Чувствам се разколебан.Обикновенно съм по- решителен при изборът си на устройство.
Цитирай
Аксесоари
#2

Huawei Honor Play е с по-нов Android, иначе всичко друго като камера, батерия, бързина, стил, дисплей, и други малки детайли, са в полза на Huawei Mate 10 Pro. Да стар модел е, но си е флагман. Прецени кое искаш, нов Android или телефон, който не е среден клас, и се е доказал.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#3

Какво имаш предвид под "по-нов андроид"?

И двата телефона са с флагмански процесор, в случая Kirin 970 и андроид 9.0 за момента.
Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#4

Android 9 ли е там, докато другия е с по-стар, и съответно ще има по-малко ъпдейти.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#5

Пич, като не знаеш нещо е по-добре да подминеш дадена тема, иначе само объркваш хората.

Според теб дали пиша от "стар" андроид?

По темата - бих избрал Honor-a. Ако ще се дават 800 лв, по -добре още 50-60 лв за чистия Мейт 20.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на gurcayy за това мнение:
  • jarev
Цитирай
#6

От къде да те знам от какво пишеш, все ми е едно, нещо не си разбрал, прочети пак.
Много добре съм казал, че едния ще има повече ъпдейти, а ти че се засягаш, и не знаеш кое се има предвид е друго. Не обръщай думите в това, което не ти изнася.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#7

Напротив, много добре разбрах. Пиша от Мейт 10 про и това, което си изтипосал за нови и стари андроиди, е грешно.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#8

Грешно е, да не кажа лъжа.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#9

И все пак заслужава ли си примерно заради камерата най-много се изкушавам?Амолед дисплеят не ме блазни много.
Цитирай
#10

Бъди сигурен, че Мейта е по-качествения телефон във всяко едно направление! А дали ти се дават повече пари, това ти трябва да си решиш...
[-] 1 потребител изказва благодарност на player14 за това мнение:
  • jarev
Цитирай
#11

Като притежател на Мейта, ще кажа, че към Април 2019, не си заслужават да се дават 800 лв за него. Както казах и по-рано, в олх се намират оферти за по 850 лв за Мейт 20.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на gurcayy за това мнение:
  • jarev
Цитирай
#12

И аз съм с mate 10 pro и нямам проблем с телефона, камерата в някои ситуации издухва Mate 20 pro правил съм експерименти, защото под ръка имам Mate 20 pro, а да не говоря за P20 pro същото положение е като при M20 pro.

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
[-] 1 потребител изказва благодарност на Gosho223 за това мнение:
  • jarev
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)