Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Много слаб звук в слушалката
#1

Здравейте 
От известно време забелязах, че ми е страшно слаб звука в слушлката , при разговор мног слабо чувам другата страна. Наядвам се да не е хардуерен проблем.

Xiaomi 12T/8/128
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвай да изчистиш "мрежичката" на говорителя ,ако го носиш в джоб 100% е набита с влакна.
Цитирай
#3

(2019-04-12, 21:18:29)jovanoty написа:  Здравейте 
От известно време забелязах, че ми е страшно слаб звука в слушлката , при разговор мног слабо чувам другата страна. Наядвам се да не е хардуерен проблем.

Предполагам, че си пробвал, но аз все пак да попитам. Опитали да усилиш звука по време на разговор с бутоните?
Държиш ли го правилно? Тоест слушалката да е точно на ухото. Защото и при мен понякога се чува слабо, но това ме подсеща, че слушалката не е точно на ухото ми, премествам малко и се чува добре.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#4

(2019-04-12, 22:56:00)vargala81 написа:  Предполагам, че си пробвал, но аз все пак да попитам. Опитали да усилиш звука по време на разговор с бутоните?
Държиш ли го правилно? Тоест слушалката да е точно на ухото. Защото и при мен понякога се чува слабо, но това ме подсеща, че слушалката не е точно на ухото ми, премествам малко и се чува добре.

Усилен е на макс звука, сигурен съм.

(2019-04-12, 22:02:29)sleeper написа:  Пробвай да изчистиш "мрежичката" на говорителя ,ако го носиш в джоб 100% е набита с влакна.
Пробвах с кламер да видя дали има влакна, но от вън ако имаш в предвид да го отварям телефона не смея.

Xiaomi 12T/8/128
Цитирай
#5

И при мен е така! Намерихте ли решение?
Цитирай
#6

Аз го имах този проблем на редми ноут 7 и с почистване на мрежичката на говорителя се оправи.Беше се запушила.Не обдухвайте с компресор или каквото и да е друго.Почиства се лесно с леко навлажнена със спирт четчица,с тънък и твърд косъм.

Един глупак може да зададе такъв въпрос,на който и 100 мъдреци да се чудят как да отговорят.Honor 8 Lite,Redmi Note 7 4/64
Цитирай
#7

И аз имам съсщия проблем-много слаб взук в слушалката.Пробвах с външно почистване не стана.Някой намери ли решение....?

ZTE Blade(Z3)CM-7.2.0-RC0-Blade-KANG-05MAR.13г-BurgerZ
Samsung I9505 Galaxy S IV 16GB-Black Edition
Xiaomi Pocophone F1
Цитирай
#8

Понякога при изпускане на телефона след това се получава така
Цитирай
#9

Моя съм го изтървал и нистина има много слаб звук в слушалката. Чистих я, усилвах и какво ли не, слаб е и това е, в чужди форуми забелязвам че и при други е така, има ли решение?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)