Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Странен разход в телефонната ми сметка :(
#1

Наясно съм че не съм първия, за жалост нито последния. Но искам да се даде колкото е възможно повече гласност на наглото отношение на някои контрагенти. И да съм полезен с горчивия опит на други колеги, дано за тях е превенция.

Клиент съм на А1 и след поредното съмнително начисляване чух името на Теравойс.
касае дузина редове като долния правещи сума около 15лв без ДДС:

07.03.19 11:02:27 - звъняно на номер 018484 - записано като: Изходящ разговор Допълнителни услуги, нормална тарифа - секунди: 184 - цена: 1.00

като сумите са от лев до 7-8 според секундите. Та от Теравойс ми отговориха че им се струвало странно, защото този номер бил за безплатни обаждания към кол центъра на Уникредит банк! И толкова!

Ето и някои обяснения, които са достатъчно показателни:
репортаж на Нова от февруари
добър сайт за клиента
играта погледната от горе
подробности от близък ни сайт

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай
Аксесоари
#2

След няколко получени, и само прочетени смс-и, отидох в офис на вивата/понеже съм им клиент/ и показах какво получавам. Пожелах да блокират получаването  на смс-и със всякакви игри - дори и техни/на виваком/. От тогава всичко е наред!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#3

Вивата са на светлинни години от А1,точно затова "избягах" от А1,но тук вече е въпрос на личен избор.

POCO X3 NFC 6/128
Цитирай
#4

На всякакви подобни съобщения им слагам номерата в черният списък и им давам банан Big Grin
Когато са свързани с  приложения в Play Store ги докладвам като спам на Гугъл
Цитирай
#5

След като учтиво попитах на две места ми дадоха съвет - покритото млако котката не го пипала..
Има в Г маркета бг приложение именовано 0700 - хвала автора!!

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)