Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефона работи само на зарядно
#1

Здравейте. Телефона е Galaxy S7.  Проблема настъпи постепенно през поледните два месеца. През този период някалко пъти се самоизключва от самосебе си и се оправя само след връщане до фабрични, но ако е включен в контакта да се зарежда, иначе не става, просто само се рестартира. Отделно доста често не се зареждаше до край и нещата се оправяха след рестарт, както си е включен в зарядното. Тази сутрин умря тотално. Когато не е включен в зарядното изобщо не реагира, ако свържа към компа само премигва за момент и до там. Ако е свързан в контакта позволява да влезна в recovery mode и от таму давам factory reset, обаче процеса не се осъществява, връща ме пак в recovery mode и така процеса се повтаря безкрайно. Ако му дръпна кабела резултатата е черен екран и никаква реакция.
 Така не мога и да го руутна, понеже няма връзка с компа, как мислите какво може да му е и дали са поправими нещата?
 Помагайте! Wink
Цитирай
Аксесоари
#2

Нова батерия

sg s7 edge
Цитирай
#3

На 100% ли това е диагнозата и ако да, каква е по-добре да сложа, литиево-йонна или литиево-полимерна?
Цитирай
#4

"Диагноза" по форум как очаквате да е точна? Че и 100% ....
И аз мисля, че е възможно да е в батерията проблема. Носи го в официален сервиз, за да направят диагностика. Ако евентуално проблема наистина е в нея .... да я сменят там с оригиналната, че и ремонта не е лесен.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)