Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Архивиране на данни и приложения преди фабрични
#1

Здравейте,

Извинявам се ако има предишна подобна тема, но не успявам да открия такава.
До сега не съм правил фабрични настройки на нито един телефон, но мисля да пробвам на сегашната си Нокия заради някой дребни проблеми.
Та въпрос ми е, има ли приложение, с което да архивирам всичко в телефона, включително и приложенията и след фабричните да ги върна. Не ми се иска да инсталирам и настройвам всяко едно по отделно. Ако има, дайте мнения за добри такива.

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

То се губи смисъла на връщането на фабрични настройки ако после сложиш стар бекъп, защото ако сега има проблем, е твърде вероятно после с бекъпа пак да го върнеш. Инсталирай си всичко на чисто. Само си свали снимки, музика и каквото друго ти трябва и тях си ги върни после.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#3

Снимките си ги държа в гугъл, както и контактите. Приложенията пак гугъл си ме пита искам ли да инсталира, това което е имало преди фабричните. Само трябва да се логна и настроя всяко след това. Макар че има приложения, които си помнят настройките. Ако имам някакви други файлове ги прехвърлям или на компа или на картата с памет.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#4

Снимките и контактите са си в акаунта и не са ми проблем. Исках да си спестя преинсталиране на всички приложения, но явно няма да стане

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk
Цитирай
#5

Мисля, че има варианти, но за 100%-тов бакъп май трябва рут. Отделно както е писал колега, ако направиш така, после може пак да имаш проблеми. Иначе за програми за бакъп да кажят по-запознатите колеги.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#6

Поне си мисля, че проблемите ми не са породени от приложения. След ъпдейта до андроид 9 се появиха следните два проблема. След като телефона е на масата или на стойка в колата, докосвайки само дисплея , нищо не реагира. В момента в който го взема в ръка, всичко си е както трябва. Като е на стойката, дори и да сложа един пръст на гърба реагира нормално, махайки го и натискайки по дисплея не реагира. Надявам се да съм го обяснил добре. Другия е че не отваря снимки или галерии в web сайтове. Дребни бъгове и затова мисля, че може да са породени от ъпдейта

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk

След фабричните разлика никаква. Същите бъгове. Почвам да мисля, че са нещо нормално и само аз ги приемам за странни. Иначе след фабричните влязох в акаунта и в момента се прехвърлят всички данни, заедно и с приложенията. Включил съм постоянно архивиране на целия телефон (така се оказа) и приложенията се възобновяват.

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)