Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Сравнение на камери
#1

Здравейте. Искам да попитам кой бюджетен телефон има по добра камера от Galaxy S8? Нещо което да е що годе като параметри еднакво и камерата да му е поне равна или по хубава от на нашите телефони.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Какъв е бюджетът, и какво ще се снима с телефона? Ако ще е денем, и на авто ... повечето съвременни телефони се справят добре. Можеш да разгледаш темата със снимки в общоя раздел. Има разнообразни снимки и снимани с различни телефони. Резултатът повече зависи от снимащия Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#3

Може би някой Хонор, все пак зависи от бюджета

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#4

По принцип съм само на телефона а там не се виждат снимките профи. Просто мисля да се разделя с S8 и да взема нещо по бюджетно обаче да е с хубавка камера. Нямам нито бюджет, нито идея за марка или нещо подобно. Просто се оглеждам за нещо по нестандартно и различно от Самсунг

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Цитирай
#5

(2019-05-05, 18:12:58)mitkoandroid написа:  По принцип съм само на телефона а там не се виждат снимките профи. Просто мисля да се разделя с S8 и да взема нещо по бюджетно обаче да е с хубавка камера. Нямам нито бюджет, нито идея за марка или нещо подобно. Просто се оглеждам за нещо по нестандартно и различно от Самсунг

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
HUAWEI P20 Pro влез в раздела им и сам ще се убедиш.

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

Човека пита: "кой бюджетен телефон" ... някой му дават предложения за по-скъп флагман.
нов s8 е към 740 лв, p20 pro е около 950 лв.
От бюджетния клас най-добра камера за цената си има Huawei Honor 8X 4GB RAM 64GB ROM - 429 лв в БГ, както и Huawei Mate 20 Lite 64GB - 460 лв.

Samsung Galaxy S23
Galaxy Watch 4 Classic
[-] 1 потребител изказва благодарност на seemore за това мнение:
  • divna
Цитирай
#7

Xiaomi Mi A2 - 350 лв. Камерата е по-добра от тази на Honor 8X, а и от тази на A3. Тествано лично множество пъти, но снимки вече нямам тъй като смених телефоните.
Цитирай
#8

Освен, ако телефонът ми не се спомине, то не бих го заменил за бюджетен телефон.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • mitkoandroid
Цитирай
#9

И все пак от тия бюджетните има ли някой който снима като с8?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Цитирай
#10

Едва ли

Pixel 7 Pro Hazel 
[-] 1 потребител изказва благодарност на nanobanano за това мнение:
  • divna
Цитирай
#11

Ясно. Благодаря на отзовалите се

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Цитирай
#12

(2019-05-06, 11:35:11)seemore написа:  Човека пита: "кой бюджетен телефон" ... някой му дават предложения за по-скъп флагман.
нов s8 е към 740 лв, p20 pro е около 950 лв.
От бюджетния клас най-добра камера за цената си има Huawei Honor 8X 4GB RAM 64GB ROM - 429 лв в БГ, както и Huawei Mate 20 Lite 64GB - 460 лв.
Ами човека пише, че няма бюджет. А това какво означава бюджетен телефон, смятам, че за всеки човек е индивидуално според доходите му.

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#13

Така е, Айде без спорове. Няма проблем. Мисълта ми беше такава с две думи. Дали има по евтин телефон от s8 който да снима поне като него, дори и с по слаби параметри. Явно е че няма, според това което търсих преди и сега в темата, така че. Честит празник на всички които празнуват днес и Наздраве

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Цитирай
#14

Шаомито си снима идеално. На изкуствена светлина вкъщи (и навън също, но 1-то са по-лоши условия) правеше кристални снимки и с 2-те камери, много по-добри от тези на С8. Разликата е огромна, но щом казвате, че няма по-добър ... И аз съм със С8, но мога да си призная, когато друго снима по-добре, било то и по-евтин телефон.
Цитирай
#15

Mi A2 или MI A2 lite?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
Цитирай
#16

Mi A2. Имах го макар и за кратко и мога да кажа, че прави по-добри снимки от С8. Кристално чисти и от близо детайлите са много ясно видими. С8 отблизо е по-замазано каквото и да правим.
Цитирай
#17

Не е важно само в 1 аспект да е по-добър. Защото така ако сравняваш, да вземем видеото от самсунга и тогава той снима по-добре.

Pixel 7 Pro Hazel 
[-] 2 потребители изказват благодарност на nanobanano за това мнение:
  • divna, naskogeo
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)