Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Много контакти на един номер
#1

Здравейте,
От определено време имах по няколко контакта на един номер. Днес тръгвам да търся един контакт и ми излизат 7 !!! контакта на едно име - всички са с различен цвят. Като вляза в някой от тези седем контакта ми изписва - на два от тях избиране през номера, а на останалите - избиране чрез Skype. На телефона имам Skype, Viber и WhatsApp, но абонатите си ги избирам като вляза в тези приложения. Има ли начин в нормалните контакти да останат само тези, които избирам през мобилния им номер и като напиша името да излиза само един контакт с мобилния му номер ?
Цитирай
Аксесоари
#2

В настройки на контакти избираш кои да ти се показват.
Цитирай
#3

Избрал съм само "My Contacts". Днес на един познат видях, че има и по 10 с едно име. Може би ако ги експортна и после да дам само експортнатите ? А на някои имам само по един. Явно е нещо свързано със Skype ?
Цитирай
#4

Какво открих: когато отида на "Контакти" и ги разглеждам, всички са с по едно име, но когато ги търся с " Търсете контакт", тогава ми излизат по много на едно име - т.е проблема е в търсенето !!! Не знам как да го оправя. Помагайте  Grater
Цитирай
#5

Отвори контактите и най-долу натисни още "трите вертикални точки"  от там: Предпочитания за показване/персонализиране. И си задаваш кои контакти да ти показва.


Lenovo Vibe P1 Pro
Huawei P10
Цитирай
#6

Благодаря, но го правих вече:
Tри точки : Избиране, Избиране на всички и Персонализиране на изгледа - избирам последното. Появяват се : Всички контакти и Персонализиране - избирам последното. Появяват се : My contacts , Starred in Android, Importet 6/22/18 (когато си купих Nokia-ta) , Friends, Family, Coworkets, Импортирано на 3.02 и Всички други контакти - избрал съм първото - My contacts.  И се получава описаното в предния ми пост  Grater
Може би проблемът идва от факта, че съм с чист Андроид - AndroidOne ?

Сам се оправих: махнах си профила на Skype  от :
Контакти - Настройки- Профили. Останалите профили не добавят в Контакти.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)