Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#26

При мен всичко е както преди, няма никаква разлика .


[-] 1 потребител изказва благодарност на joni81 за това мнение:
  • bRyM4o
Цитирай
Аксесоари
#27

И аз не намирам разлика в производителност и батерия

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на BlackBone за това мнение:
  • bRyM4o
Цитирай
#28

Значи проблемът е в моя телевизор и явно вече е време за ресет.
Благодаря!
Цитирай
#29

Има ли лицево разпознаване пай и в кое меню се намира ?

Xiaomi Mi A3 ,4GB_RAM, 64GB_ROM
Цитирай
#30

На регион България ако си - няма да имаш лицево
Цитирай
#31

(2019-06-13, 18:42:17)suffer написа:  На регион България ако си - няма да имаш лицево
А има ли начин вече да се сложи Гугъл камера без рут?

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#32

Има разбира се.С twrp се флашва зип за апито и готово.Никой не те задължава да слагаш рут.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Miro2210 за това мнение:
  • sunmaster
Цитирай
#33

(2019-06-13, 19:50:51)Miro2210 написа:  Има разбира се.С twrp се флашва зип за апито и готово.Никой не те задължава да слагаш рут.
Аз питам за Гугъл камера на гаранционен телефон без отключвания и друго.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#34

Е това е съвсем различен въпрос...ами не,не може за сега.Поне аз така знам,но видях някъде из нета начин чрез фастбуут.Но какво и как точно беше не се сещам.
Цитирай
#35

Преди време гледах две индийски клипчета в Ютюб за инсталиране на Camera2API - през Фастбут, единият с някакво MIUI_Wolf рекавъри, а другия с TWRP, но и в двата случая телефоните бяха отключени. Мисля, че с Фастбут само се флашват гореописаните файлове.
Аз самият не съм пробвал нито един от вариантите, понеже не съм съвсем сигурен дали не са само за индийските версии на телефоните. Не знам дали и въведените команди трябва да се променят по някакъв начин за китайските апарати с глобален ром, какъвто е моят.
Цитирай
#36

(2019-06-14, 11:55:38)bRyM4o написа:  Преди време гледах две индийски клипчета в Ютюб за инсталиране на Camera2API - през Фастбут, единият с някакво MIUI_Wolf рекавъри, а другия с TWRP, но и в двата случая телефоните бяха отключени. Мисля, че с Фастбут само се флашват гореописаните файлове.
Аз самият не съм пробвал нито един от вариантите, понеже не съм съвсем сигурен дали не са само за индийските версии на телефоните. Не знам дали и въведените команди трябва да се променят по някакъв начин за китайските апарати с глобален ром, какъвто е моят.
А аз да ви питам само , как по точно на заключен буутлоудър ще инсталирате къстъм рекавъри и ще флашвате каквото и да било, айде малко по сериозно , смятам че се задават излишни въпроси , който иска да ползва Гугъл камера , да отключва буутлоудъра , да си слага къстъм рекавъри и там вече да прави каквото си иска !

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#37

Колегата е казал, че и в двата случая телефоните са били отключени ,Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на didkobanditko за това мнение:
  • bRyM4o
Цитирай
#38

Не знам на мен ли ми се струва или камерата снима по кофти.
Цитирай
#39

Лично моето мнение е, че на теб ти се струва.
Цитирай
#40

Бяха казали и писали,че на заключен бутлоудър и без Рут,в бета андроид 9 са вградили камера 2 АПИ. Затова попитах.

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#41

Да, имаше доста публикации че ще вграждат 2 api в новия софтуер.
Цитирай
#42

Забелязах бъг при 10.3.1.0 пай, звук при слушалки с жак е слаб, това е на телефон след флашване на fastboot имидж и изтриване на всички дялове. Преминах от дев версия към стабилна. Прочетох във форума на MIUI че след 1 юли вече няма да има дев версия.

Xiaomi Mi A3 ,4GB_RAM, 64GB_ROM
Цитирай
#43

(2019-06-16, 18:29:29)naskoagag написа:  Забелязах бъг при 10.3.1.0 пай, звук при слушалки с жак е слаб, това е на телефон след флашване на fastboot имидж и изтриване на всички дялове. Преминах от дев версия към стабилна. Прочетох във форума на MIUI че след 1 юли вече няма да има дев версия.
Сложи го на регион Индия

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#44

С регион Индия проблема изчезна , благодаря за съвета Smile

Xiaomi Mi A3 ,4GB_RAM, 64GB_ROM
Цитирай
#45

На регион Индия е бъкано с реклами, сложи го на Сингапур
Цитирай
#46

Батерията осезаемо не държи,както преди ъпдейта.
Мога ли да върна на старата версия без руут
Цитирай
#47

Някой май беше казал, че вече няма Антиролбек и връщането назад не би трябвало да представлява проблем, но нека някой по-наясно също да се изкаже по темата.
И на мен не ми харесва издръжливостта на батерията. Екранното време рязко падна наполовина в сравнение с 10.2.2.0 и ако няма подобрение със следващия ъпдейт най-вероятно ще последвам стъпките ти назад.
[-] 1 потребител изказва благодарност на bRyM4o за това мнение:
  • sunmaster
Цитирай
#48

(2019-06-19, 21:03:18)bRyM4o написа:  Някой май беше казал, че вече няма Антиролбек и връщането назад не би трябвало да представлява проблем, но нека някой по-наясно също да се изкаже по темата.
И на мен не ми харесва издръжливостта на батерията. Екранното време рязко падна наполовина в сравнение с 10.2.2.0 и ако няма подобрение със следващия ъпдейт най-вероятно ще последвам стъпките ти назад.
А върнахте ли начални настройки? Аз да и батерията ми държи дори повече от преди. Но аз върнах на чисто,без връщане на бекъп.
Пробвайте също изтегляне на целия ром и преинсталиране през меню актуализация.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#49

Върнах, точно защото имах подобен проблем и при 10.3.1.0 Орео и явно беше наложително след като не бях правил ресет досега. След ъпдейта всичко изглеждаше добре, но пък и нямаше постоянна връзка с часовника ми, поради проблеми с вписването в Ми Фит приложението.
След това забелязах, че като започна да използвам по-интензивно телефона откъм постоянно включен екран (гледане на клипове, четене на новини или пък чат) батерията започва да пада значително по-бързо, отколкото бях свикнал преди. Ако преди правеше по над 3 денонощия стендбай и 8 часа екранно време, то сега за същата продължителност от зарежданията времето на екран е доста под 5 часа... дори е по-близо до 4.
Цитирай
#50

При мене даже държи повече батерията. Не съм правил никакви резети след ъпдейта. Имам доста приложения, повечето са на аутостарт, почти всички имат право на всякакви нотификации и доста си го разцъквам през деня. Може и да е субективно ама сега си позволявам да не го зареждам всеки ден и не чувствам притеснение, че ще остана без телефон.

Redmi NOTE 2 Prime MIUI 8 Dev ----> Redmi Note 5 AI 4/64 Black MIUI 9 ----> Mi11 8/256 MIUI 13 ----> Redmi Note 5 AI 4/64 MIUI 12
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)