Темата е заключена
Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S20 - слухове, коментари, спецификации

И с айфон 6 да го сравниш всичко е същото. Един и същ до болка скучен интерфейс, едни и същи и икони, една и съща функционалност.
То айфоните на 10 човека да видиш те изглеждат еднакво. Като ги видя тия икони като за слепи ми се драйфа вече, честно.
Е, вече имат night mode....
И аз се излъгах - викам сигурно е яко след като го харесват толкова хора. И сигурно ако не си ползвал хай енд Андроид от последните години също би ти харесало. Или ако си кифла, която ползва камера, фб, инстаграм. Всички, които познавам с айфон ползват САМО това и викат много съм доволен. Е как няма да си?
Но както и да е, чакаме новото S да видим ще има ли нещо съществено ново.

Sent from my Galaxy Note 10+ using Tapatalk
[-] 7 потребители изказват благодарност на arrogant за това мнение:
  • alexbg67, hsgrgs, NaniG, OliQueenBG, radotr, Spown, Victormihov
Аксесоари

По-добре да го променят по-рядко, защото като видиш иконите на Samsung, изглеждат детски спрямо тези на iPhone. Нощният режим е един от най-добрите, а хорато които ползват iPhone само за това, което си изброил и при другите е така, само че тук iPhone се свързва с чалгата, докато един iPhone и един Mercedes S класа като ги видиш в New York няма да си помислиш, че хората които ги имат са чалгари, но тук обществото е такова. Тези, които ползват Android, да не мислиш, че всеки ден слагат ромове, като не знаят откъде да видят дали има актуализация на телефона. Сега каквото и да си говорим Apple си е фактор, Samsung ще изкопират камерата оттях, както и другите. Иновацията при тях ще е безжичното зареждане, където няма да има порт, все важни неща, които не излизат всяка година, но променят начина на ползване, както и мисленето за телефона. Няма смисъл от промяна, от която няма смисъл, пуснаха телефон без рамки, само с ноч, докато другите още бяха с рамки, после намалиха рамките, после сложиха нещо подобно на ноч. И аз харесвам Samsung, но когато някои неща не са така, няма как да си затворя очите и за ги защитавам сляпо. Както и Apple, които толкова години бяха с бавно зарядно, и много неща, които чак сега ги промениха.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium

1000 думи, нищо не каза.
Жив и здрав.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 3 потребители изказват благодарност на Victormihov за това мнение:
  • arrogant, Lam3r4e, OliQueenBG

Да, когато не ме вее вятъра от Xiaomi на Samsung като тебе, и всеки ден си променям мнението както правиш ти, така ще ти се стори.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium

Когато човек вижда по-далеч от носа си, цени си парите и вижда цялата картинка, ще търси най-добрият апарат за който да си даде парите.
Днес е един, утре друг, но определено ДНЕС не е Епъл.
Така ще стане и с s20 или ще ми вземе парите или ще го направи друг.
Лоялност само към любими хора.
Потребителският пазар трябва да се движи иточно заради такива фенове, секти и култове към някакви боклуци дава на фирмата да се чувства това което не е.
Само надути пуяци на тая сцена, а един и същ продукт.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 6 потребители изказват благодарност на Victormihov за това мнение:
  • alexbg67, arrogant, batproho, hsgrgs, NaniG, OliQueenBG

И това е умение - с много думи нищо да не казваш.
Иконите на айфона са скръб. Но ако не виждаш много добре са ок. Не знам за какви ромове говориш, темите и иконите в Андроид се сменят с поглед. Ползвам тъмната тема и на айфона и на Ноута. Много си приличат и с абсолютно нищо нагризаните не превъзхождат и тук. Изобщо освен фейс ID нищо друго в този телефон не ми харесва. Добре, хайде и live photo опцията. Това е.

Мерцедеси, Ню Йорк.... Хахахаха голям смях.

Sent from my Galaxy Note 10+ using Tapatalk
[-] 6 потребители изказват благодарност на arrogant за това мнение:
  • batproho, hsgrgs, milss, NaniG, OliQueenBG, Victormihov

Той хазартнят обича да си пише, за да събира мнения. Big Grin
[-] 2 потребители изказват благодарност на Harbinger за това мнение:
  • OliQueenBG, Victormihov

arogant, кое не разбираш, че тези които имат Android и iPhone правят едно и също ли.  И говорех за нощния режим, не за черна тема. Иконите защо са скръб, обоснови се. Аз не плюя Samsung, просто изказвам мнение, вие веднага почвате да ме нападате, аз имам Samsung, имал съм и iPhone, не може ли да пиша, нали затова е този форум.
Интересното е, че когато тези, една част от тези, които раздават репутация в по-горните мнения ме плюеха и други, които пишем за Samsung, но сега като те имат и да се пише против Samsung е лошо, вижте как се променят нещата. Всеки защитава това, което има.
Както и когато аз пиша за Samsung има, но сега няма. Просто съм човек, който си казва това, което мисли.
Това последното мнение е повече от тъпо, за човек, който не е писъл никога тука, но пък следи кой какво прави.
Та това, което искам да кажа, че телефони без недостатъци няма, важното е да има избор, надявам се, че сте ме разбрали.
https://mobilebulgaria.com/news/samsung-...1-fevruari

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 3 потребители изказват благодарност на hazART за това мнение:
  • hsgrgs, karas, NaniG

OffTopic
Скролбрейкъри за детската градина...
Вече наистина не знам за какво влизам в този раздел...

VOG-L29, HW GT4, KM6 Deluxe, KM2 Plus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 

Не влизай, лесно е.
Хазарт, не говоря за Самсунг в случая, а за Андроид като цяло.
Обратно е - не хваля това, което имам, имам това, което хваля. Ползвам и двете и много ясно виждам как по-скъпото отстъпва по всичко и ме ограничава. Точка. Иначе нека всеки си ползва каквото иска.

Sent from my Galaxy Note 10+ using Tapatalk
[-] 4 потребители изказват благодарност на arrogant за това мнение:
  • NaniG, OliQueenBG, Spown, Victormihov

@arrogant това исках да чуя, надявам се спора ако това беше такъв да е приключил и да се насладим на новите модели, които ще излязат, както и на сегашните си телефони.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 2 потребители изказват благодарност на hazART за това мнение:
  • NaniG, Victormihov

(2020-01-04, 19:32:11)alexbg67 написа:  OffTopic
Скролбрейкъри за детската градина...
Вече наистина не знам за какво влизам в този раздел...
Каквато и сериозна тема да се пусне тук, все ще се намери някой...

Иначе по въпроса : Защо не си заслужава да се минава от Android на iPhone

 

Има ли някаква яснота дали и трите модела ще са със 108мп камера?

(2020-01-04, 21:15:58)Vi70 написа:  ....Има ли някаква яснота дали и трите модела ще са със 108мп камера?
Според слуховете засега само в Galaxy S11+ се очаква да има 108МР основна камера.

 

По-точно в Galaxy S20 Ultra, вече е ясно, че следващият модел ще е с променена номерация и няма да е 11 Smile

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
[-] 2 потребители изказват благодарност на OliQueenBG за това мнение:
  • Dowper, Victormihov

(2020-01-04, 22:13:06)OliQueenBG написа:  По-точно в Galaxy S20 Ultra, вече е ясно, че следващият модел ще е с променена номерация и няма да е 11 Smile

И аз се колебая между S20 Plus и S20 Ultra, но ще изчакам финалната презентация за да реша кой ще купя.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 

Продажбата кога се очаква в България?

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Най-вероятно както беше с предните поколения на S-серията, 2-3 седмици след премиерата. Мобилните операторите пак ще пуснат на сайтовете си формуляри за предварителни заявки, и от там ще заявяваме предварително какъв телефон желаем.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
[-] 1 потребител изказва благодарност на OliQueenBG за това мнение:
  • airbus

Интересно ще е, ако снима 8к видео, но най-тъпото в цялата работа ще бъде скапаният процесор, с който ще се продава в Европа. Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на Dowper за това мнение:
  • airbus

Колко хора в света изобщо имат къде да гледат 8к съдържание?

(2020-01-04, 23:59:45)Dowper написа:  Интересно ще е, ако снима 8к видео, но най-тъпото в цялата работа ще бъде скапаният процесор, с който ще се продава в Европа. Smile
Няма ли да работи?

Sent from my Galaxy Note 10+ using Tapatalk

(2020-01-05, 00:24:54)Harbinger написа:  Колко хора в света изобщо имат къде да гледат 8к съдържание?

В света? На нас ни идват скъпи тези телевизори, но на средния западняк не му пречи да си купи за 4-6 хил. евро
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • OliQueenBG

Олимпийските игри май ще имат 8К. У нас технологичното е доста назад. Big Grin Някакви мобилни оператори се мъчат още на 4К, филтрирайки сигнал от спътници, дори предават през кадри и подържат само резолюция. Big Grin Цените на 8к телевизорите са достъпни.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











[-] 1 потребител изказва благодарност на airbus за това мнение:
  • OliQueenBG

(2020-01-05, 10:42:31)Vi70 написа:  В света? На нас ни идват скъпи тези телевизори, но на средния западняк не му пречи да си купи за 4-6 хил. евро
Средния западняк не взема толкова на месец и също си прави сметки за разходите.По темата,по-интересена ми камерата в основните си функции отколкото 8к видеото.
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)