Темата е заключена
Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S20 - слухове, коментари, спецификации

Докато не снима минимум на 256к, не купувам.
Какво се излагате с тия 8к телевизори, света отдавна вече гледа на 128к.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 2 потребители изказват благодарност на Victormihov за това мнение:
  • fifth_root, Mikk
Аксесоари

И колко пък да са достъпни?
Отворих сайта на Техномаркет. Има 3 модела, най-евтиният 6500 лв. При положение, че колите на повечето хора са по-евтини, не виждам как това е достъпно.
И не, не си мислете, че "средния западняк" вади с лека ръка 4К евро за телевизор.
Ето една статистика и прогноза за богатия американски пазар. Ако се чудите къде е 8К подсказвам - най-отгоре, това дето едва се вижда. Припомням ви, че ниският клас автомобили, телефони и всичко друго не се произвежда специално за България.
А и не си мислете, че 8К снимано с телефона ще изглежда като демо клиповете дето ги въртят в магазините.

[Изображение: 9d820a98c8ea82e929c4faade67ba53d.jpg]

Sent from my Galaxy Note 10+ using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на arrogant за това мнение:
  • fifth_root

Колкото един човек печели повече толкова по-малко ги дава за глупости.
От 25 година по чужбините все повече се убеждавам, че така е най-правилно.
Слава Богу думата "гъзария" "правене" и "вижте ме" навън не съществува- не мога да опиша колко животът е по-лек и приятен без такива показни.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • fifth_root

(2020-01-05, 11:44:26)bajchoni написа:  По темата,по-интересена ми камерата в основните си функции

Вероятно нищо по-различно, но за 2 бона.

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_...w-2052.php

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Вероятно,но не сигурно.Телефоните от тази марка винаги са ми били по-удобни от останалите.Сега съм с друга заради камерата и отчасти за батерията,но се надявам догодина....
[-] 1 потребител изказва благодарност на bajchoni за това мнение:
  • OliQueenBG

(2019-12-28, 01:29:28)emo_841 написа:  При последни сведения, премиерата ще е на 11февруари
Очаква се Galaxy S11 ще бъде представен на 11 февруари. Не е ли логично, ако сменят номерацията на модела си на Galaxy S20, да бъде сменена и дата на представянето им?

 

(2020-01-05, 11:44:26)bajchoni написа:  Средния западняк не взема толкова на месец и също си прави сметки за разходите.По темата,по-интересена ми камерата в основните си функции отколкото 8к видеото.
Защо трябва да го взима кеш, дори и да получава толкова?
https://www.mediamarkt.de/de/product/_sa...34483.html ето ти една оферта за 8к ТВ, която и работник дошъл от циганистан може да си позволи.
И да, получават такива заплати - света не се върти около България, и не сравнявайте всичко с нас, защото е смешно.
(2020-01-05, 11:56:10)arrogant написа:  И колко пък да са достъпни?
Отворих сайта на Техномаркет. Има 3 модела, най-евтиният 6500 лв. При положение, че колите на повечето хора са по-евтини, не виждам как това е достъпно.
И не, не си мислете, че "средния западняк" вади с лека ръка 4К евро за телевизор.
Ето една статистика и прогноза за богатия американски пазар. Ако се чудите къде е 8К подсказвам - най-отгоре, това дето едва се вижда. Припомням ви, че ниският клас автомобили, телефони и всичко друго не се произвежда специално за България.
А и не си мислете, че 8К снимано с телефона ще изглежда като демо клиповете дето ги въртят в магазините.

[Изображение: 9d820a98c8ea82e929c4faade67ba53d.jpg]

Sent from my Galaxy Note 10+ using Tapatalk
Защо е такава статистиката според теб? При положение, знае че няма да го ползва пълноценно, защото да хвърля пари? 
Същото важи и за телефоните от висок клас като твоя примерно, Айфони, те не си ги купуват за газърия, а да вършат работа.
И затова сигурно в техния градски транспорт не можеш да видиш гратисчия с телефон за 1500 евро.
Да не говорим за колите - тука всеки пуяк се метнал в БМВ или С-класа, събрал там някакви пари, но лятото кара още със зимните гуми.

Не съм казал, че всеки на запад се литка да си купува такъв ТВ, но могат да си го позволят ако пожелае.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • fifth_root

Е, то и аз мога на практика да извадя 7К и да си го купя, но това не означава, че ще го направя.
Казваме само, че 4К са много пари за телевизор и за западняците.

Sent from my Galaxy Note 10+ using Tapatalk

(2020-01-05, 13:55:29)arrogant написа:  Е, то и аз мога на практика да извадя 7К и да си го купя, но това не означава, че ще го направя.
Казваме само, че 4К са много пари за телевизор и за западняците.

Sent from my Galaxy Note 10+ using Tapatalk
Ти можеш, аз мога, но другите 998 дали могат? Става въпрос за стандарта ни на живот - за нас това са много пари.

Да,да като се почнат едни такива обяснения как на запад вземат едни луди кинти...... Lol Lol Lol Lol Lol Lol Lol Lol Добре,че ние от "циганистан" не сме виждали нищо от запада.

(2020-01-05, 14:02:13)bajchoni написа:  Да,да като се почнат едни такива обяснения как на запад вземат едни луди кинти...... Lol Lol Lol Lol Lol Lol Lol Lol Добре,че ние от "циганистан" не сме виждали нищо от запада.
И какво знаеш? Знаеш ли, че Румъния вече е 9-та по покупателна способно в ЕС. Знаеш ли, че преди няколко години(скоро не съм се  интересувал) бяхме на нивото на страни от третия свят. Страни които сигурно преди 40-50 г. населението им си е криело срамотите с листа.
Спирам да ти обяснявам, защото съм сигурен че е излишно. И без това се отклонихме от темата.

Защо се обсъждат тия неща въобще, аз лично за мен казах, че 8к ще е интересна новост, защо трябва да обяснявате кой, кога и къде може да гледа 8к? Придържайте се към темата за телефона.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Dowper за това мнение:
  • emo_841

Миналата година стартът на продажбите на Galaxy S10 бе даден на 8 март. Kaтo ce имa пpeдвид, чe cъбитиeтo cъoтвeтcтвa c xpoнoлoгиятa нa пpeдcтaвянeтo oт 2019 г., мoжeм дa oчaĸвaмe нoвитe тeлeфoни Gаlаху Ѕ11 дa бъдaт пycнaти в пpoдaжбa ĸъм caмия ĸpaй нa мeceц фeвpyapи или в нaчaлoтo нa мapт, тoчнo oĸoлo Cвeтoвния мoбилeн ĸoнгpec МWС 2020.

 

(2020-01-05, 16:09:43)Dowper написа:  Защо се обсъждат тия неща въобще, аз лично за мен казах, че 8к ще е интересна новост, защо трябва да обяснявате кой, кога и къде може да гледа 8к? Придържайте се към темата за телефона.
Щото тая новост е поредната ненужна простотия, която самсунг ще я представят като нещо уникално, като същевременно ще махнат жака, нещо, което все още много хора по света ползват, а цените на телефоните стават все по-абсурдни с всяка изминала година. Smile
[-] 3 потребители изказват благодарност на Harbinger за това мнение:
  • doktorra, emo_841, ganchev

(2020-01-05, 17:18:06)Harbinger написа:  Щото тая новост е поредната ненужна простотия, която самсунг ще я представят като нещо уникално, като същевременно ще махнат жака, нещо, което все още много хора по света ползват, а цените на телефоните стават все по-абсурдни с всяка изминала година. Smile

Махнаха жакове по телевизорите. Идва ред и на телефоните. Добре би било и преминаването изцяло на безжично зареждане.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Темата за Тв. във Setcom Big Grin

Жака е минало, както и компакт дисковете.
Безжичното е най-удобно.
И да имам жак, не бих го ползвал вече.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra

Махнаха жаковете, защото могат да печелят от безжичните слушалки и други устройства, което е нормално, а и това е бъдещето.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium

Е то пак могат да се слушат жични слушалки. Има преходници. Даже съм си поръчал един за 2 долара. Ще го видя как е. Освен това има безброй достатъчно добри безжични слушалки за почти без пари. Не е нужно да купуваш бъдс за 250 лв. А има фирми си продават слушалките за 560 лв....

Sent from my Galaxy Note 10+ using Tapatalk

Слушалки не ползвам, но в колата вече слушам музика с блутут и се родих, не ръгам кабели мабели.
Блутут музика + безжично зареждаме = голям кеф.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra

(2020-01-05, 18:53:24)Victormihov написа:  Жака е минало, както и компакт дисковете.
Безжичното е най-удобно.
И да имам жак, не бих го ползвал вече.
Как на някои хора им идва отвътре да пишат подобни простотии не знам. Какво общо имат компакт дисковете и жака за слушалки? Как жакът е минало, като няма достоен заместител все още? И как по-точно премахването му е някакъв плюс? Как ЛГ например все още имат такъв и предлагат най-доброто аудио на слушалки, а повечето от останалите проиводители без такъв яко издишат в това отношение.
[-] 3 потребители изказват благодарност на Harbinger за това мнение:
  • aladin, fifth_root, Sv3TL10

От новия тизър става ясно какво точно е показано в клипа им: камера на Samsung Galaxy S20, както и сгънатия смартфон Galaxy Fold 2.

[Изображение: f75c65c830074bbcdb84813692910159-full.jpg]

[Изображение: 13ca8e0b5c7e45a1c54ba3facbd36566-full.jpg]

 
[-] 4 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • kayovas, NaniG, OliQueenBG, Victormihov

Очаква се Samsung Galaxy S20 да получи 120-херцов дисплей.
[Изображение: e11c8c11a43c3eebc809b29747014778-full.jpg]
Източник: >>>>>>

 

Тия 120 херца как ли ще папат батерията...

Sent from my Galaxy Note 10+ using Tapatalk

(2020-01-07, 18:21:54)arrogant написа:  Тия 120 херца как ли ще папат батерията...

Sent from my Galaxy Note 10+ using Tapatalk
Ами съди по S10  :А там : мале,малее!
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)