Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi K20/ K20 Pro с 48 MP камера и Snapdragon 855- покупка, магазини и цени

DHL Класици - телефона дошъл сутринта в София и те го сортирали грешно и пратили в Литва. Добре че им се обадих, сега вероятно утре ще го върнат в София и доставят...

Xiaomi mi5 64GB
Цитирай
Аксесоари

(2019-07-17, 13:46:59)Lenks написа:  DHL Класици - телефона дошъл сутринта в София и те го сортирали грешно и пратили в Литва. Добре че им се обадих, сега вероятно утре ще го върнат в София и доставят...
Леле, ад. Винаги ли стават такива сакатлъци с тези поръчки. Направо се депресирах и се почуствах все едно че липсваме от глобуса Smile Как разбра за тази грешка и как им се обади?

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай

Наистина е притеснително, защото тия от DHL са пълни *******. Обадиха ми се и казаха, че са изпратили запитване към колегите им от Литва, но има шанс дори телефона да не е там, а да има дублиране на номерата за доставка, а телефона дори да не е бил в София. Нито казаха, че ще намерят телефона и нито, че ще го доставят и дори не поемат отговорност, ама никаква отговорност за това. Казаха, ако стане нещо с пратката, че трябва да си търсиш парите от продавача...

Xiaomi mi5 64GB
[-] 1 потребител изказва благодарност на Lenks за това мнение:
  • kstavrev
Цитирай

Аз пък реших да проверя дали са получили моите съобщения и им писах отново. И пред приложението и през сайта, но нямам отговор. Само виждам , че като отворя през приложението на телефона ми пише: http://prikachi.com/images.php?images/163/9610163j.jpg

Че връщат пратката или ааз не знам какво?!

Lenks, дано успееш да си получиш телефона Sad

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай

Оправих се DHL, действително са го пратили в Литва и после даже го бяха дали на поддоставчик хаха. Тази вечер пътувал към България и съм се разбрал да си го взема от офиса, че вече им нямам доверие. Smile

Xiaomi mi5 64GB
[-] 1 потребител изказва благодарност на Lenks за това мнение:
  • kstavrev
Цитирай
Shocked 

(2019-07-18, 13:14:34)Lenks написа:  Оправих се DHL, действително са го пратили в Литва и после даже го бяха дали на поддоставчик хаха. Тази вечер пътувал към България и съм се разбрал да си го взема от офиса, че вече им нямам доверие. Smile


Чудесно. Може ли да ми кажеш от къде , от кой магазин си взимаш телефона, защото на мен от Mi Store продължават да не са ми видяли съобщението - респективно не знам до кога ще чакат да ми пуснат телефона като поръчка изобщо!? Чудя се дали да не откажа поръчката и да го поръчам от друго място - 8/124 син про

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай

Има намаление в Gearbest - $286 за 6/64GB и $300 за 6/128GB. Цените са само за черният цвят, другите разцветки са на нормална цена.
https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_...oodsDetail
  
   

POCO F5 12/256 GB





[-] 1 потребител изказва благодарност на ronnie72 за това мнение:
  • ganchev
Цитирай

kstavrev от Mi Global Store го взех моя, като и на мен не ми отговаряха. След около седмица го изпратиха и с изпращането ми пуснаха тракинги за UPS и DHL. Според мен изчакай и ще ти го пуснат. Ако пуснеш рефюнд ще си поне 30лв назад - от личен опит ти го казвам. Smile

Xiaomi mi5 64GB
Цитирай

(2019-07-18, 14:26:25)Lenks написа:  kstavrev от Mi Global Store го взех моя, като и на мен не ми отговаряха. След около седмица го изпратиха и с изпращането ми пуснаха тракинги за UPS и DHL. Според мен изчакай и ще ти го пуснат. Ако пуснеш рефюнд ще си поне 30лв назад - от личен опит ти го казвам. Smile

По-скоро се притеснявам, че ще ми го забавят допълнително, за дето не виждат съобщенията - явно очакват от мен правилен зип код, но аз продължавам да виждам, че не е прочетено изпратеното съобщение към тях. Понеже съм нетърпелив им писах и лично съобщение във фейсбук страницата на Mi Store дано мъцнат от някъде. Smile

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай

Тази оферта в али заслужава ли си?

https://ru.aliexpress.com/item/330443127...f17354d205

Има и малко по-добра цена в гиърбест - 399$,само не мога да разбера дали е глобален ром

https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_...id=1433363
Цитирай

Средната цена за 6/64 е $ 355 без доставката и китайски ROM.
Цитирай

Моя вече е "обработен" от китаеца в UK и е пуснат с DHL, очаква се в понеделник.
Ако всичко е ОК, това означават 22 дни от поръчката до получаването.

Вечния бетатестер!
[-] 2 потребители изказват благодарност на Marcus за това мнение:
  • kstavrev, milstan
Цитирай

(2019-07-18, 20:47:42)milstan написа:  Средната цена за 6/64 е $ 355 без доставката и китайски ROM.

Вече има и по-добри оферти за 6/64GB. Smile
 
https://www.aliexpress.com/item/33037968...61c8TvdN2S

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Но няма доставка с DHL ,може и да отиде до митницата Smile .
Цитирай

(2019-07-18, 23:34:40)ronnie72 написа:  Вече има и по-добри оферти за 6/64GB. Smile
 
https://www.aliexpress.com/item/33037968...61c8TvdN2S
Става въпрос за Pro версията. Следете хронологията.
И тази тема трябва да се раздели, че стана каша.
Цитирай

(2019-07-18, 14:38:21)kstavrev написа:  По-скоро се притеснявам, че ще ми го забавят допълнително, за дето не виждат съобщенията - явно очакват от мен правилен зип код, но аз продължавам да виждам, че не е прочетено изпратеното съобщение към тях. Понеже съм нетърпелив им писах и лично съобщение във фейсбук страницата на Mi Store дано мъцнат от някъде. Smile
Все пак днес са ми писали:
Dear friend Thanks for your reply We will process your order as soon as possible Please don’t worry about it Kind Regards Sandra - което не казва кога ще го пратят, но пак има някаква надежда Smile

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай

Аз се интересувам от оферти за 9 Т Pro. Моля ако някой види изгодно с глобал ром - да даде сигнал.
Цитирай

Давам сигнал- след месец !

Sent from my MIX 2 using Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
[-] 2 потребители изказват благодарност на bullyboy за това мнение:
  • milenvn, Victormihov
Цитирай

След месец какво ?

Sent from my DUK-L09 using Tapatalk

LG G4
Цитирай

След един месец се очаква да е наличен в продажба MI 9T Pro.


Цитирай

Нали и сега го има в продажба, онзи ден мернах оферта за Redmi K 20 Pro
Цитирай

Сега е наличен Редми К 20 Про. Говорим за колегите, които искат само глобалната версия- MI 9T Pro. Нейните продажби се очаква да започнат след един месец.


Цитирай

Има ли значение откъде ще го поръчам дали от ГолдУей или Ми Сторе? Навсякъде 128ГБ версия е 349$ гледам.  Кои са по-бързички?

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай

Аз съм доволен от Mi Global store- изпратиха го една седмица след поръчката и след още една седмица пристигна в БГ. Разбира се, понякога е въпрос на късмет. Който и от двата магазина да избереш, няма да сгрешиш.


Цитирай

(2019-07-19, 22:42:22)disrespectful написа:  Има ли значение откъде ще го поръчам дали от ГолдУей или Ми Сторе? Навсякъде 128ГБ версия е 349$ гледам.  Кои са по-бързички?
Goldway изглежда нямат опцията за свободен внос (без митница). Няма банер в обявите им, няма и никакво писмено инфо. Писах им преди седмица за един Oneplus, но поради счупената система на съобщенията, все още нямам отговор. По-сигурно (поне що се отнася до вноса) ще е от Mi Global Store.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)