Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi K20/ K20 Pro с 48 MP камера и Snapdragon 855- покупка, магазини и цени

Аз проблема със съобшенията си мисля , че го бях решил като си бях качил по-стара версия на алиекспресс, в която си беше всичко ок..

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай
Аксесоари

Аз забелязах, че по снимките няма DHL, но го имам като опция да го избера при шипинг метод. Но викаш по-сигурно е ако има банер? Мерси!Smile

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай

(2019-07-20, 07:30:46)disrespectful написа:  Аз забелязах, че по снимките няма DHL, но го имам като опция да го избера при шипинг метод. Но викаш по-сигурно е ако има банер? Мерси!Smile

Без да съм сигурен, не бих рискувал. Аз виждам само DHL като опция в обявите им, което ми се стори странно. Може да е регионално ограничение (за Русия напр. предлагат доставка с пощенска услуга и занижена стойност за избягване на митница).

Отделно във FAQ-то им пише "And maybe subject to duty", по отношение на DHL. Явно за момента не предлагат опцията. Всички, които следят темата да имат едно на ум.
Цитирай

Действително, ако липсва банера за DHL без митница до EU, не поръчвайте от тях. По-добре Mi Global store при това положение.


[-] 2 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • disrespectful, Victormihov
Цитирай

Моля,ако някой знае гореща оферта за К 20 Про - да даде сигнал. Глобален ром. Не ми се чака повече. Ще ми е полезно и инфо колко време отнема доставката.
Цитирай

(2019-07-21, 13:09:44)adriano1 написа:  Моля,ако някой знае гореща оферта за К 30 Про - да даде сигнал. Глобален ром. Не ми се чака повече. Ще ми е полезно и инфо колко време отнема доставката.
Бая ще почакаш Smile

Sent from my MIX 2 using Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай

Недей така, явно е сбъркал числото. К 20 про сигурно иска колегата.

Във всеки от нас дреме по един гений А глупакът никога не спи
Цитирай

K 20 Pro - моя грешка
Цитирай

Смятах да поръчам K20Pro от Goldway, че е с европейско зарядно, обаче банера им за DHL Express нещо изчезна.
Черен, китайски ром, 6/128, ако някой види оферта да свирка. 372 USD е в Mi Global Store, ама много оплаквания в коментарите че бавно изпращали и не отговарят на съобщения.

Вечния бетатестер!
Цитирай

За 11 дни беше при мен, не мисля, че е много време.
Не отговарят на съобщения така е, но аз нямам какво да им кажа.
Всичко що искам го пиша в описанието на поръчката- досега грешки няма.
Не се чувствам обиден, че не са ми отговорили на съобщението: "Hello, when you ship the phone?"
Все ми е тая, не са ми гаджета, не ми пука.
Смешни сте ми с това не отговарят, на мацки да пишехте и да ви отсвирват, нямаше да ви боли толкова.
Цитирай

Индийците са недоволни от високите цени на Redmi K20 и Redmi K20 Pro: https://www.kaldata.com/телефони/индийци...14789.html

 
Цитирай

В момента в алиекспрес е 352 долара. Заслужава ли си? Ще ми бъдат ли начислени мита и ддс?
Цитирай

(2019-07-21, 20:40:58)adriano1 написа:  В момента в алиекспрес е 352 долара. Заслужава ли си? Ще ми бъдат ли начислени мита и ддс?
Зависи от търговеца, линк има ли?

 
Цитирай

https://ru.aliexpress.com/item/330254120...35060726.1
Цитирай

Най- добрите оферти в момента, 352 долара за 6/64 GB Redmi K 20 Pro:

[url=
https://www.aliexpress.com/item/33025568...b370064fea[/url]

371 долара за 6/128 ГБ: https://www.aliexpress.com/item/33031507...b370064fea

За да не се притеснявате от митница, доплатете 27 долара за European Union express- сигурната доставка без проблеми до вратата на вашият дом.


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • adriano1
Цитирай

И в заявката ми изписва, че ще дойде с DHL, доставката ще струва 12 $ и на 7 август ще е при мен.

Магазин: Hong Kong Goldway

Xiaomi Redmi K20 Pro с глобальной прошивкой, 6 ГБ ОЗУ, 64 Гб ПЗУ, мобильный телефон, Восьмиядерный процессор Snapdragon 855, 6,39 дюйма, 48мп, трехъядерный аккумулятор 4000 мАч
Bundle:
Standard
Color:
Global ROM Black

US $356.99
Доставка: US $11.58
службой DHL
Расчётное время доставки: 07/08

От къде става доплащането за European Union express?
Цитирай

(2019-07-21, 20:50:02)adriano1 написа:  И в заявката ми изписва, че ще дойде с DHL, доставката ще струва 12 $ и на 7 август ще е при мен.

Внимавайте! Голдуей са премахнали за момента банера за доставка без митница. Предлагат обикновена доставка с DHL, която със сигурност води до митница!!!

Не поръчвайте от Голдуей, насочете се към Mi global store! Линковете съм дал по горе! Доплащането за European union express става, като при поръчката се избере =>  доставка с DHL + 27 долара.


[-] 2 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • adriano1, DanailN
Цитирай

Добре,поръчвам от Ми глобал стора. Със 27$ доставка с DHL цената ще стане малко под 370,имам купон 3 $ за нов клиент Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на adriano1 за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

Доставка с DHL не значи, че няма да мине митница, значи, че просто ще го пратят по DHL.
Без банера "Customs duty and vat paid for the EU" си е чиста митница и няма значение кой го праща.
Ако ви са мили нервите и времето- не си го причинявайте.
Дайте 27$ допълнително.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

(2019-07-21, 21:01:29)adriano1 написа:  Добре,поръчвам от Ми глобал стора. Със 27$ доставка с DHL цената ще стане малко под 370,имам купон 3 $ за нов клиент Smile

Точно така! Пожелавам бързо да ви го изпратят и след 2 седмици да е в ръцете ви и да му се наслаждавате  Storstark


Цитирай

(2019-07-21, 21:04:33)Victormihov написа:  Доставка с DHL не значи, че няма да мине митница, значи, че просто ще го пратят по DHL.
Без банера "Customs duty and vat paid for the EU" си е чиста митница и няма значение кой го праща.
Ако ви са мили нервите и времето- не си го причинявайте.
Дайте 27$ допълнително.
Нали точно това правя - давам доставка с DHL - 27$.Или трябва да се заяви още нещо допълнително?
Цитирай

(2019-07-21, 21:10:39)adriano1 написа:  Нали точно това правя - давам доставка с DHL - 27$.Или трябва да се заяви още нещо допълнително?

Това е всичко! Колегата говори по принцип.


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай

Аз не го виждам никъде банера който изписа колегата - "Customs duty and vat paid for the EU"
Цитирай

(2019-07-21, 21:16:05)adriano1 написа:  Аз не го виждам никъде банера който изписа колегата - "Customs duty and vat paid for the EU"


Скролни надолу офертата и ще го видиш. Банера е такъв:


[Изображение: 27284368.gif]


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • Kiridedra
Цитирай

Много странно. Даде ми невалидно плащане и да използвам валидна карта?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)