Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi K20/ K20 Pro с 48 MP камера и Snapdragon 855- покупка, магазини и цени

(2019-08-12, 09:20:59)nzim написа:  Ако емаг не надуят изкуствено цената, с ваучер черен Ми 9т 64 гб ще е 579.64 лв утре.
128цата с 13-те процента ще е 650. Тотално си заслужава, ако не реша, че искам Pro-то за 8-те ГБ Smile

Phone: Xiaomi 12Х
| Old: Redmi 10 Pro, Xiaomi Mi9T 128GB, Xiaomi Mi6 Ceramic, LG G4, G2, Xperia Sola, HTC Wildfire S, Nokia N96, SE k750i, Samsung X100, Nokia 3610 |
Цитирай
Аксесоари

Само дето не се знае това ПРО кога ще го пуснат. И аз го чакам за да си поръчам. Иска ми се да е Mi 9T Pro - вместо К20 Pro....
Цитирай

(2019-08-12, 12:10:50)ce4ko написа:  128цата с 13-те процента ще е 650. Тотално си заслужава, ако не реша, че искам Pro-то за 8-те ГБ Smile
Абсолютно същото гледам и аз. Но не се надъхвам особено, че емаг като ги знам я наличността ще свърши, я ще побутнат цената, за да направят намалението незначително.
Цитирай

Днес получих отговор от Goldway на въпроса ми дали все още важи схемата Eu Direct (Eu Express) , тъй като съответния стикер при него изчезна, както всички знаем. Ето и отговора:

We send the goods to UK at first with UPS shipping, then shipping to your address by DHL, it is better to avoid tax, pls knidly understand,
Se
Цитирай

И аз това ги питах минала седмица, отговора беше подобен.

Вечния бетатестер!
Цитирай

Както колегите вече отбелязаха, утре Емаг пускат Xiaomi Mi 9T за 570 лв.! Версията със 128 Гб памет ще струва 652 лв.! Това е силата на електронната търговия!  Промоцията започва  от 7.00 часа сутринта на 13-ти август. Бъдете сред  първите поръчали, количествата ще се изчерпят много бързо! Директен линк:

https://www.emag.bg/smartfon-xiaomi-mi-9...rbon-Black

128 ГБ: https://www.emag.bg/smartfon-xiaomi-mi-9...D25F35BBM/

Повече подробности за кампанията тук. Тя важи за всички стоки в емаг, предлагани и доставяни от самите тях и предлага 13 % отстъпка от крайната цена: https://www.emag.bg/campaign/guide-lucky...kin_590_pp


[-] 4 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • iwan33, nedko1999, niksapz, nzim
Цитирай

Забрах един 128, евала на емаг, че не надуха цените изкуствено.
Много ме притеснява обаче Miui и дали ще свикна с него. Досега винаги съм бил със сток андроид или близко до сток.
Но нали пък за това са 30-те дни право на връщане Big Grin
[-] 1 потребител изказва благодарност на nzim за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

(2019-08-13, 10:30:15)nzim написа:  Забрах един 128, евала на емаг, че не надуха цените изкуствено.
Много ме притеснява обаче Miui и дали ще свикна с него. Досега винаги съм бил със сток андроид или близко до сток.
Но нали пък за това са 30-те дни право на връщане Big Grin
Ще свикнеш, много лесно при това. Аз постоянно си играя с къстъм ромове бях около 2-3 месеца с чист андроид, обаче се върнах към miui. Удобно е и с тези жестове ме печели.
[-] 1 потребител изказва благодарност на nedko1999 за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

И аз поръчах един 128 от емага...

Phone: Xiaomi 12Х
| Old: Redmi 10 Pro, Xiaomi Mi9T 128GB, Xiaomi Mi6 Ceramic, LG G4, G2, Xperia Sola, HTC Wildfire S, Nokia N96, SE k750i, Samsung X100, Nokia 3610 |
[-] 1 потребител изказва благодарност на ce4ko за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

(2019-08-13, 10:30:15)nzim написа:  Забрах един 128, евала на емаг, че не надуха цените изкуствено.

(2019-08-13, 17:17:54)ce4ko написа:  И аз поръчах един 128 от емага...

Едни други, "Техно" вериги имат навика да надуват необоснавано цените! Емаг не само че продават на официалната цена за Европа, но дори слизат и под нея! Наистина браво, така се прави бизнес!

Честито на колегите! Добра сделка  Storstark

Който не е поръчал от промоцията, да побърза, все още има наличности! Остават 19 часа до края на офертата!!


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • nzim
Цитирай

64G от Емаг.
Дано има наличност
[-] 1 потребител изказва благодарност на vengard за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

(2019-08-13, 18:04:25)vengard написа:  64G от Емаг.
Дано има наличност

Ако вече си поръчал, то със сигурност ще го получиш!


[-] 2 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • nzim, vengard
Цитирай

Понеже сега нямам страшна нужда от телефона и стария ми не е много за смяна, дали след месец-два цената ще падне ?
Цитирай

Ali ми възстанови платените пари за митницата, поради грешното деклариране от страна на Mi global store. Дръпнатият чин-чан-чун си пое масрафите и плати като поп. Big Grin

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











[-] 3 потребители изказват благодарност на airbus за това мнение:
  • kstavrev, steve_07, suffer
Цитирай

Ако не представлява трудност или нарушаване на правилата, може ли да обясниш как протекоха нещата и как ги накара да платят.Би било полезно да се знае..

Honor Magic 5 pro Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на galev_90 за това мнение:
  • steve_07
Цитирай

И аз се сдобих с 9t 128, син с отстъпката от емаг, сега го поръчах, утре трябва да е при мен. 652,50 лв ми изписа с код лъки13.
[-] 1 потребител изказва благодарност на nadiyads за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

(2019-08-14, 09:47:31)galev_90 написа:  Ако не представлява трудност или нарушаване на правилата, може ли да обясниш как протекоха нещата и как ги накара да платят.Би било полезно да се знае..
Вероятно скрйншот на офертата с етикет "без митница" и снимки на платежните от митническите такси и ддс-то биха свършили работа при един диспут ..., а може и нещо допълнително да е имало, нека каже човека ...

Изпратено от Nokia 3310

Самсунг Галакси Ноут 3 - черен!
Xiaomi Poco F2 Pro  Dance
В България и в български форуми се пише на БЪЛГАРСКИ !!!
Цитирай

Поръчах един Mi9T 128 GB в синьо и сега остава да почакам за доставката му.

iPhone 13 128 GB Starlight
AirPods Pro with MagSafe Case
Цитирай

(2019-08-14, 07:59:03)airbus написа:  Ali ми възстанови платените пари за митницата, поради грешното деклариране от страна на Mi global store. Дръпнатият чин-чан-чун си пое масрафите и плати като поп. Big Grin

Колега, ако е възможно би ли пуснал един скриншот на диспута, защото при така описана ситуация няма никаква логика да върнат и стотинка.
[-] 2 потребители изказват благодарност на NikolayBUL за това мнение:
  • kstavrev, Wild bear
Цитирай

Здравейте! Последните 4 години ползвам Lenovo S60 и вече едвам върви. Насочих се към Redmi 20k pro 8/128gb като цената в момента е около 740лв с DHL, син, глобален ром( може би официален Индийски) и без екстри. Гледам в кутията има включен базов протектор, като срещнах мнение, че не бил лош, но остава да се закупи стъклен протектор, като само за закупуване на такъв, заедно с телефона опция няма, така че ще трябва да е от друг търговец. Вие какви протектори си поръчахте. Другото което е, че е без NFC, което доколкото разбрах е някакъв начин на безконтактно разплащане и отваряне на входни врати. За NFC-то искам да попитам, дали липсата му би пречила да си пазарувам от Алито с дебитната карта, както правя в момента? Ето и линк към магазина
https://s.click.aliexpress.com/e/bSne9fnw
Благодаря за помощта!
Цитирай

NFC-то се "прецаква" като се инсталира "global" ром като тоя дето си го посочил, не че го няма, като хардуер си е там, просто ползват софтуера от индийската версия която наистина няма NFC като хардуер, и съответно тоя софтуер не разпознава че има NFC.
NFC няма нищо общо с дебитната ти карта, спокойно.
Ето от тук е поръчан моя, продавача е сигурен.
https://www.aliexpress.com/item/33029683...5023NAcwbb
При него има и в комплект с протектор, но честно казано става за първо време, не покрива изцяло и остава въздух, затова и втория който поръчах и пътува в момента е без протектор. Четох че става от Mi Mix 3, смятам да пробвам.
Не знам какви са ти възможностите с телефоните (без да се обиждаш) но ром се инсталира елементарно. 20 долара отгоре за глобален ром, не, мерси, мога и сам.

П.С: Забравих да добавя, след 2-3 дена излиза Mi 9T Pro, който на практика е същия телефон. Ако се флашне неговия софтуер на K20 Pro, сигурен съм че проблеми с NFC няма да има.

Вечния бетатестер!
[-] 1 потребител изказва благодарност на Marcus за това мнение:
  • tzetzo160
Цитирай

Благодаря за бързия отговор! Значи NFC няма да ми трябваSmile Не съм инсталирал ром, но ако има обяснено стъпка по стъпка как се прави, предполагам, че ще се справя. Досега не съм се задълбочавал по някакви дълбоки настройки на телефоните които съм имал, преди четири годишното Леново имах Айфон 2 г 8 години Smile Тоест ползвам телефона докато ми покрива не високите особено нужди и като стане на практика неизползваем го сменям. Доколкото разбрах Ми9Т ПРО, ще е с параметрите на 20к про 8гб. Ако го поръчам с глобален ром или му инсталирам такъв, ще мога ли да си го ползвам нормално или ще има нужда от други промени, като отключване например? Ще мога ли да му правя ъпдейтите на андроид?
Цитирай

(2019-08-18, 19:15:08)tzetzo160 написа:  Не съм инсталирал ром, но ако има обяснено стъпка по стъпка как се прави, предполагам, че ще се справя.

В тази тема всичко е описано, но наистина ако някой го направи на български език подробно, ще е супер, от Mi акаунта, през отключването на буутлоудера и руутването и т.н.:
https://forum.xda-developers.com/k20-pro...9647/page1

Изпратено от Nokia 3310

Самсунг Галакси Ноут 3 - черен!
Xiaomi Poco F2 Pro  Dance
В България и в български форуми се пише на БЪЛГАРСКИ !!!
[-] 1 потребител изказва благодарност на jiktak за това мнение:
  • tzetzo160
Цитирай

За да се инсталира друг ром, е нужно отключване. То се състои в регистрацията на Mi account, което е елементарно. Цъкане на 2-3 места и чакане една седмица да се отключи, през това време апарата си се ползва на английски без проблем, google щуротиите се инсталират лесно.
Винаги ползвам XiaoMiTool (вече има и V2), от Redmi/Redmi Note 4 до Redmi Note 7, Mi Mix и Mi Mix2, наскоро и К20-то на жена ми. Не че не мога и всичко на ръка, но от разсеяност или умора съм бриквал десетки апарати, е всички съм ги съживявал по един или друг начин.
Имам желание да направя едно обяснение на БГ обаче като се знам колко съм мързелив..., абе май ще го направя. До 10-тина дни трябва да ми дойде K20 Pro, направо на него със скрийншоти и обяснения където трябва. Тя процедурата е еднаква на всички Xiaomi-та, така че ше е полезно.

Вечния бетатестер!
[-] 3 потребители изказват благодарност на Marcus за това мнение:
  • dgrozev1, jiktak, tzetzo160
Цитирай

(2019-08-18, 22:07:25)Marcus написа:  До 10-тина дни трябва да ми дойде K20 Pro, направо на него със скрийншоти и обяснения където трябва.
Това ще е наистина полезно, за лаиците като мен, за което ти благодаря! Благодаря и на колегата Жиктак, за сайта с обясненията, които се оказват малко по-сложни от колкото си го мислех, тоест възможно е при мен да се получат и усложнения, поне си обясних за тези 168 часа какво значат Smile Та ако го поръчам Global rom ще мога ли да си ползвам телефона и само да си пускам ъпдейтите на андроид а и приложенията?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)