Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi K20/ K20 Pro с 48 MP камера и Snapdragon 855- покупка, магазини и цени
#51

И аз го умувам още.. китайска ли да взема, или глобална версия..Като се има в предвид, че всеки телефон почти го руутвам и му слагам xiaomi.eu се колебая.. защото последно време с тия antirollback защити, не ми се рискува да не оплескам нещата..
Второто с преходника за зареждане към нашата ел мрежа също не ме кефи особенно, но се преживява де Smile
Съвети?
Ако го сметнете за спам, смело махнете поста ми Smile

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай
Аксесоари
#52

В форума на Xiaomi.eu виждам няколко зададени въпроса за К 20 Про и отговорите са, че съвсем скоро ще има ром. Така че щом имате опит във флашването, взимайте смело китайската версия. Анти ролбек защитата не е проблем, вие няма да връщате стара версия, нито ще флашвате глобален ром на китайска версия със заключен буутлоадър, откъдето идваха проблемите.

Търговците в Китай предлагат вече и глобален ром за модела. Следя цените, предложенията стават много атрактивни Smile


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#53

И двете устройства са в списъка им:
К20/Mi 9T - се казва "davinci"
K20 Pro/Mi 9T Pro e "raphael"

[Изображение: IANuEI0.png]
[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • Kiridedra, milenvn
Цитирай
#54

Ако на китайската версия, флашна глобален знае ли се какво ще стане?

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай
#55

би трябвало да няма проблеми ако не заключиш буутлоудъра.
Ще имаш липсващи честоти, които няма да влияят на работата на телефона в България.
По-добре на китайския да му сложиш xiaomi.eu
Цитирай
#56

Май си открих следващия телефон...??? На 99% съм убеден, че ще е K20 pro...
[-] 2 потребители изказват благодарност на daniel77 за това мнение:
  • milenvn, Victormihov
Цитирай
#57

Някъде в европа продават ли се вече европейските версии? А гледам вече, че големи вериги в България предлагат Шиаоми, дали ще се появи и тук? Искам да го взема за подарък за средата на юли и предпочитам европейската версия.

И обявиха ли европейска версия на про варианта, че нещо не я виждам?

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#58

Премиерата на Xiaomi Mi 9T в Европа е на 17 юни

http://nixanbal.com/ofitsialen-debyut-na...t-329-evro
Цитирай
#59

(2019-06-13, 18:30:02)pavelcheto написа:  И обявиха ли европейска версия на про варианта, че нещо не я виждам?

Засега няма европейска версия на Pro варианта. Спекулира се, че има недостиг на чипове Снап 855. Със сигурност ще дойде, но вероятно след месец-два.


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#60

Колеги,мой познат се връща от Китай след няколко дни. Днес ходи в магазин на Xiaomi и ми показа цена 2799 юана(около 700 лв) за версията 8GB = 128GB. Дайте съвет дали да го вземам, едва ли е глобална версия - и какви са рисковете?
Цитирай
#61

Зависи къде точно в Китай. Хонг Конг е глобален пазар, например.
Цитирай
#62

В Пекин е. Да вземам ли или да изчакам да си дойде в Бг глобална версия?
Цитирай
#63

(2019-06-14, 22:42:22)adriano1 написа:  В Пекин е. Да вземам ли или да изчакам да си дойде в Бг глобална версия?

Здравей!
Най-вероятно е китайска версия.Като цяло няма много голяма разлика освен в бандовете/честотите(ако смяташ да ползваш телефона само в България няма да имаш проблеми,но ако пътуваш често в чужбина е възможно да имаш проблеми с обхвата),както и не на 100% преведени менюта и приложения(ще виждаш китайски от време на време).При повечето телефони на Xiaomi в китайския вариант има повече реклами,но е лесно да се премахнат.Като цяло цената е добра,но най-добре прецени сам.
Аз лично бих избрал Глобална версия
[-] 1 потребител изказва благодарност на BW1 за това мнение:
  • adriano1
Цитирай
#64

Пътувам и навън,да. Освен да изчакам да дойде в България глобалната версия,макар и на по-висока цена. Предполагам , че така като не е глобална и зарядното трябва да е с преходник?
Цитирай
#65

(2019-06-14, 22:56:00)adriano1 написа:  Пътувам и навън,да. Освен да изчакам да дойде в България глобалната версия,макар и на по-висока цена. Предполагам , че така като не е глобална и зарядното трябва да е с преходник?

Да,мисля че ще ти трябва преходник,но това не е проблем(Лесно се намират).В youtube има клипчета с разопаковане/unboxing на телефона - можеш да видиш какво има в кутията
Цитирай
#66

Какво им пречеше да бяха представили и ми9т про, хората да не се чудят какво да купуват.Сега ще се чака неясно време тая версия.. месец ли повече или по-малко, не се знае..
Аз чакам още малко да се срине цената и ако не съм размислил ще да е к20про още умувам 128 или 256 обаче ГБ.. Smile

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай
#67

Вземай, ако не ти хареса че не е глобален ще го продадеш за същите пари без проблем!

HTC 10 / iphone 12
[-] 1 потребител изказва благодарност на zviara за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#68

Kaто вземеш Китайската версия освен честотите е добре да го отключиш и да му флашнеш един Xiaomi.eu ром, понеже не се знае дали глобалният ще е съвместим.
Реално банд 20 където е основен за 4G ще ти липсва при пътуване и вероятно няма да имаш 4G в роуминг.
И според мен китайската версия лесно ще я "развържеш" тук. Всичко е въпрос на презентация
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • mihailmihnev
Цитирай
#69

И след два месеца като дойде Глобалката и ще те е яд, че не си изчакал малко
Цитирай
#70

глобалката още в понеделник ще дойде сигурно, но на доста по-голяма цена. А самия ром с нищо не превъзхожда ЕУ.
Давам го като алтернатива, защото не на всеки ще му е удобно да използва китайския.
И все пак нека не се отклоняваме от темата за покупка.
В Пекин си е китайска - да.
Включваш - инсталираш си google приложениета с google installer Или отнякъде другаде и си е пълноценен телефон
[-] 4 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • adriano1, milenvn, Victormihov, Wild bear
Цитирай
#71

Ами вторник ми е дедлайна да реша, така че голямо чудене ще се чудя. Иначе много искам карбон блек версията.
Цитирай
#72

Нали в понеделник на старта на продажбите, телефона ще бъде намален на 300 евро? От къде мога да го купя на тази цена?

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#73

Само в амазон.ес е обявен засега и ще бъде на тази цена от 299 на 17.6
https://www.amazon.es/Xiaomi-Mi-9T-Smart...XYYS6EX9ES
Записал съм се да ме уведомят, когато е наличен. Предполагам и в другите Амазони ще се появи на същия ден

Интересно ми е тук дали ще се появи и на 17 на тази цена, но щом няма реклами едва ли
Цитирай
#74

(2019-06-14, 22:42:22)adriano1 написа:  В Пекин е. Да вземам ли или да изчакам да си дойде в Бг глобална версия?

Взимай смело китайската версия. Няма да имаш проблеми. Преходника за зарядното е 1-2 лв. Липсва една от 4G честотите- банд 20, но тя не е основна никъде. Навсякъде ще имаш обхват и 4G нет- както в БГ, така и навън в роуминг. Лично изпробвано- 4G в роуминг в Брюксел, Лондон, Румъния, Гърция, Турция... с китайска версия без банд 20.

(2019-06-15, 05:58:17)galev_90 написа:  Аз чакам още малко да се срине цената и ще да е к20про  още умувам 128 или 256 обаче ГБ.. Smile

Подкрепям! Очаквам още известно намаление в надценката на търговците и ще поръчам и аз. Версията с 128 ГБ е уникално изгодна Smile


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#75

Обаче видеото му е под всяка критика в ревюто на Frankie Tech, стабилизация 0.
Бях се засилил да го поръчвам, но с такова качество децата няма да ги снимам.
Имайте го впредвид.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)