Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Nova 5 - слухове, спецефикации, коментари

Като дам потребление на данни, по-принцип плана ми е с 29.3 GB с начална дата 28 и 29,3 ми го засича ежедневно, а в настройките съм посочил 28 число начална дата.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари

Здравейте.Днес купих телефона.Първите впечатления са много добри, но имам едно питане.Като беше с деветката си разместих бутоните отдолу, но след ъпдейта до десетката не намирам как да ги разместя.Или може би са го премахнали това разместване.
Цитирай

Пробвай-Настройки-Система и актуализация-Системна навигация-Навигация с три бутона.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай

Пффф къде бил ключа от мазето. Благодаря Buci59

И друг въпрос.Някой успя ли да се свърже с телевизора с безжично прожектиране? Като го включа започва да търси устройства и не намира нищо.
Цитирай

Някой може ли да помогне как да направя така че картинките от "Списание при отключване" да ми отиват в Галерия?
Цитирай

СМАРТФОН HUAWEI NOVA 5T L61A MIDSUMMER PURPLE
И аз вече съм в кюпа. Smile)) Обзаведох жената с това бижу! Общо взето не се чудех много кой ще е най-подходящия за нея смартфон. Дъщеря ми се влюби като го видя и каза, че по-красив телефон не е виждала. С този процесор, рам памет и камери е наистина топ телефон. Качество-цена, няма равен!

Huawei p20 lite 
Motorola One Vision
Amazfit GTS
Huawei Honor Band 5
Цитирай

(2020-11-14, 15:38:27)jolg_16 написа:  Някой може ли да помогне как да направя така че картинките от "Списание при отключване" да ми отиват в Галерия?
Може да си ги запазваш кадето си искаш.Става като натисниш бутона да се покаже снимката и прелистиш за следваща та,отгоре в дясно излизат 3 точки,от там излизат опции,избираш споделяне,и я съхрамяваш кадето решиш.    

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
Цитирай

(2020-11-14, 22:27:03)DoryanY написа:  Може да си ги запазваш кадето си искаш.Става като натисниш бутона да се покаже снимката и прелистиш за следваща та,отгоре в дясно излизат 3 точки,от там излизат опции,избираш споделяне,и я съхрамяваш кадето решиш.

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk
edit: открих как става, благодаря ти много!  Smile но няма ли настройка да ги запазва автоматично и там, на стария ми (P20 lite) директно ми отиваха в Галерия, а тук трябва да ги запазвам една по една..  Huh
Цитирай

При мен тази екстра със смяната на картинките след заводски не работи.Преди 6 месеца пак и му ги връщах и пак спря.Какво ли не мъчих няма тръгване.След около два месеца сами си тръгнаха,преди месец пак връщах заводски и сега пак не работи.Някакви идеи къде греша?
Цитирай

При мен батерията започна да пада по- бързо Grater
Цитирай

Това от старост или имаш някакъв дрейн на батерията?
Цитирай

(2020-11-18, 15:31:31)i770514 написа:  При мен тази екстра със смяната на картинките след заводски не работи.Преди 6 месеца пак и му ги връщах и пак спря.Какво ли не мъчих няма тръгване.След около два месеца сами си тръгнаха,преди месец пак връщах заводски и сега пак не работи.Някакви идеи къде греша?

Не съм сигурен - но при смяна на темата се получава, даже по-стар модел на Huawei мисля, че питаше дали да остави опцията, при слагане на нова тема...Как се оправяше?... До колкото помня се връща темата по подразбиране - но имаше май още нещо в настройките,... или не... - пробвай...

Ето стара тема: https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=80139

Samsung Galaxy Y Duos GT-S6102 -> Huawei P8 Lite SS White -> Xiaomi Redmi 4X 3/32 -> Samsung Galaxy A71
Alcatel One Touch Idol 6030X -> Huawei P8 Lite DS Black -> Samsung Galaxy A8 (2018)
Цитирай

(2020-11-23, 11:37:08)solo5 написа:  Това от старост или имаш някакъв дрейн на батерията?

Имам го от май месец. Не знам какво е дрейн
Цитирай

Дрейн е някакъв процес, който ти точи батерията
Може да е активен процес от някое приложение например
Цитирай

Засича ми потреблението на данни ежедневно, не ежемесечно, защо така?
Цитирай

Нова версия 10.1.0.292
Цитирай

(2020-11-23, 18:24:52)stefanvalja написа:  Не съм сигурен - но при смяна на темата се получава, даже по-стар модел на Huawei мисля, че питаше дали да остави опцията, при слагане на нова тема...Как се оправяше?... До колкото помня се връща темата по подразбиране - но имаше май още нещо в настройките,... или не... - пробвай...

Ето стара тема: https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=80139

Не става,сменя си непрекъснато 10-тина едни и същи и това е.Какво ли не мъчих и нищо.
Цитирай

Чакаме EMUI11 - да видим дали ще има нещо смислено и полезно за нас или поредното "по-добро потребителско изживяване", което на мен винаги ми е звучало като "кухи лейки"...
Цитирай

Кога се очаква?
Цитирай

(2020-12-28, 09:31:52)solo5 написа:  Кога се очаква?
Следващите няколко седмици.

Изпратено от моят YAL-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Здравейте! Имам едно питане - вече няколко пъти ми се случва да набирам даден човек, уж дава свободно, но след дълго прозвъняване той така и не вдига, впоследствие се оказва, че той е говорил по телефона с друг човек.. защо телефонът не ми връща съобщение, че е заето, а дава свободно и набира, много е неприятно..  Huh
Цитирай

Сигурно има чакащо повикване. Той получава известие, че има повикване и даже може да види кой го търси. На теб ти дава свободно, защото такава е услугата. Този който има чакащо повикване може да задържи разговора си и да ти вдигне ако иска, след това може да си продължи първият разговор. Може и да си проведе първият разговор, не е редно той да върне повикване след това.
Цитирай

Call Waiting е тази функция и мисля, че по подразбиране е включена при всеки.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

(2020-12-29, 11:14:47)solo5 написа:  Сигурно има чакащо повикване. Той получава известие, че има повикване и даже може да види кой го търси. На теб ти дава свободно, защото такава е услугата. Този който има чакащо повикване може да задържи разговора си и да ти вдигне ако иска, след това може да си продължи първият разговор. Може и да си проведе първият разговор, не е редно той да върне повикване след това.

ясно, много ти благодаря!

(2020-12-29, 12:40:11)alexbg67 написа:  Call Waiting е тази функция и мисля, че по подразбиране е включена при всеки.
как мога да разбера дали е включена тази функция?
Цитирай

Моето меню е на английски, затова: Phone, Settings, More, най-отгоре поне при нас.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)