Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Nova 5 - слухове, спецефикации, коментари

Мястото не е тук, но само информативно да попитам... Някой да е получавал скоро ъпдейт на софтуера на Nova 5t. Още съм със 10.0.0.184 от януари месец и пакет на защита от гугъл за декември 2019

Изпратено от моят YAL-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Засега е това, няма друга
Цитирай

(2020-03-11, 10:19:44)shivachevm написа:  Мястото не е тук, но само информативно да попитам... Някой да е получавал скоро ъпдейт на софтуера на Nova 5t. Още съм със 10.0.0.184 от януари месец и пакет на защита от гугъл за декември 2019

Изпратено от моят YAL-L21 с помощта на Tapatalk
Аз също съм с тази версия. Едва ли при ситуацията на проблеми в Китай може да се очакват редовни обновления, за каквото и да е.
Цитирай

Ще има, обаче ми е чудно че нямаме за януари, февруари.. Директно на март ли ще е. А и източника допреди да минем на андроид 10 беше точен, сега май не е[Изображение: 6e2d8e05177c774216b9216c3d264794.jpg][Изображение: 63bad13a9cb9c873a2aceb68cbc3d671.jpg]

Изпратено от моят YAL-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2020-03-13, 08:26:04)shivachevm написа:  Ще има, обаче ми е чудно че нямаме за януари, февруари.. Директно на март ли ще е. А и източника допреди да минем на андроид 10 беше точен, сега май не е[Изображение: 6e2d8e05177c774216b9216c3d264794.jpg][Изображение: 63bad13a9cb9c873a2aceb68cbc3d671.jpg]

Изпратено от моят YAL-L21 с помощта на Tapatalk
Вероятно са били планирани, но се е променила ситуацията. Съвсем разбираемо е да се случи.
Цитирай

Вероятно за друг пазар, не за нашия

Изпратено от моят YAL-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Здравейте!Обмислям покупка на НОВА 5Т за подарък на майка ми. Нямам опит с тази марка телефони и моля за съдействие! Та на въпроса, конкретно този модел заслужавали си парите( 550 лева) с преподписване на договор, как се представя батерията и най-вече качеството при разговори как е? За камерата нямам претенции, все ще е по-добре от старата и Нокиа 6, и силно се надявам да не забива телефона, защото с тази нокиа е приключение ползването на нет!?
Цитирай

Телефона е супер, батерия също, не забива, незнам кво трябва да направя че да забие. Камерата е добра. За тея пари си е супер.
Цитирай

(2020-03-23, 18:09:06)vaskop_note10 написа:  Здравейте!Обмислям покупка на НОВА 5Т за подарък на майка ми. Нямам опит с тази марка телефони и моля за съдействие! Та на въпроса, конкретно този модел заслужавали си парите( 550 лева) с преподписване на договор, как се представя батерията и най-вече качеството при разговори как е? За камерата нямам претенции, все ще е по-добре от старата и Нокиа 6, и силно се надявам да не забива телефона, защото с тази нокиа е приключение ползването на нет!?
За 550 лв. е повече от добър. Аз го използвам повече от 2 месеца, досега нямам някакви проблеми. Ако ще се премине от Nokia 6, на този телефон, разликата е осезаемо положителна. Само може да има някакви затруднения с EMUI 10, различава се от стандартния андроид. Ако имате някакви по-специфични въпроси, питайте.
Цитирай

Тоя телефон вече 3 месеца няма поддръжка, поне при мен. Някой получавал ли е нещо?
Цитирай

(2020-03-24, 10:12:47)CivilWar80 написа:  Тоя телефон вече 3 месеца няма поддръжка, поне при мен. Някой получавал ли е нещо?
При мен не е получавал поддръжка по сигурността или каквото и да е друго обновяване през OTA.
Цитирай

(2020-03-24, 10:12:47)CivilWar80 написа:  Тоя телефон вече 3 месеца няма поддръжка, поне при мен. Някой получавал ли е нещо?

Това ,че телефона няма поддръжка, по някакъв начин влияе ли на работата му? И не е ли сравнително нов модел, за да му прекратят поддръжката?
Цитирай

Не му е спряна поддръжката.От хуавей бавят ъпдейтите и на другите модели от 2019 г като Р30  Р30 про но си има ъпдейти
Цитирай

(2020-03-24, 11:17:20)vaskop_note10 написа:  Това ,че телефона няма поддръжка, по някакъв начин влияе ли на работата му? И не е ли сравнително нов модел, за да му прекратят поддръжката?
Не са прекратили. В момента по обясними причини е очаквано да има забавяне. По никакъв начин няма влияние в работата или в някакъв друг аспект.
Цитирай

Говорим за нашия модел от декември аз не съм получавал жена ми е с майт 20 и получава.
Цитирай

(2020-03-24, 12:44:21)CivilWar80 написа:  Говорим за нашия модел от декември аз не съм получавал жена ми е с майт 20  и получава.

За Huawei Nova 5T, за него обсъждаме. Възможно е към момента да не е готово обновяването за сигурността, или просто да няма спешна нужда. Само предположения има по тази тема. Но аз не съм забелязал да имам някакви проблеми. В сайта на Huawei са записани, че за този телефон ще има обновяване на 3 месеца. Huawei Mate 20 е в списъка с ежемесечни обновявания за сигурността.
   
Цитирай

Ясно, разбрах.
Цитирай

Искам да попитам относно Nova 5T (обмислям да сменя сегашното Redmi Note 5). Преди редми-то притежавах P8 lite (първа версия - вече фосил) и помня тогава какво най-много ме дразнеше, а именно видео разговорите. Независимо от приложението - Duo/Viber/WhatsApp/Messenger, при провеждането на видео разговори, телефонът си блъскаше филтър за разкрасяване и изглеждах като китайска кукла.
Някой може ли да види, дали тази "чума" лази все още по EMUI, защото в MIUI това нещо го няма.

Имам и един малко по-общ въпрос относно EMUI - как би трябвало да бъдат нещата относно Android актуализациите (става дума за телефони, които фабрично си идват с Google Services)?
Цитирай

(2020-03-25, 23:22:56)chocH написа:  Искам да попитам относно Nova 5T (обмислям да сменя сегашното Redmi Note 5). Преди редми-то притежавах P8 lite (първа версия - вече фосил) и помня тогава какво най-много ме дразнеше, а именно видео разговорите. Независимо от приложението - Duo/Viber/WhatsApp/Messenger, при провеждането на видео разговори, телефонът си блъскаше филтър за разкрасяване и изглеждах като китайска кукла.
Някой може ли да види, дали тази "чума" лази все още по EMUI, защото в MIUI това нещо го няма.

Имам и един малко по-общ въпрос относно EMUI - как би трябвало да бъдат нещата относно Android актуализациите (става дума за телефони, които фабрично си идват с Google Services)?
Аз съм с Huawei Nova 5T от 3 месеца. Провеждал съм няколко пъти видеоразговори и не съм видял такива проблеми с разкрасяване, или поне не са ми казали отсреща, че изглеждам като китайска кифла. На този етап няма проблеми с актуализацията на Андроид и няма да има, защото е свободна операционна система. Проблеми се очакват с приложенията на Google и съответно Google Mobile Service. Хубавото е, че телефоните вече идват с Huawei Mobile Service и инсталиран AppGallery - магазин за приложения на Huawei, който е постен още, но "уж" обещават, че ще го развият. Huawei направиха и приложение Appsearch, което издирва дадено популярно приложение в наличните ресурси в интернет и така може да се инсталира от различни места, ако няма Google play store.  Bu
Цитирай

Здравейте.
Гледам рекламите на HUAWEI NOVA 5T и не разбирам, с колко рам е телефончето.
На едно място са писали 6GB на друго 8GB.
Има ли ги и двата варианта?
Цитирай

(2020-03-26, 21:55:56)sezo79 написа:  Здравейте.
Гледам рекламите на HUAWEI NOVA 5T и не разбирам, с колко рам е телефончето.
На едно място са писали 6GB на друго 8GB.
Има ли ги и двата варианта?
Вариантите на модела:
Yale-L61A, Yale-L71A: 6 GB RAM + 128 GB ROM
Yale-L61D: 8 GB RAM + 128 GB ROM

 
Цитирай

Добре де, от темата за р30 и мнение №929 не е същото като с моята бангия...няма идентификатор на номера и син.контакти и пак неприетите си идат гат си искат. Махнах енергоспестяващия режим и пак тъй..Дайте друга идея... Cool Bu
Цитирай

(2020-03-26, 22:40:05)NoMaD написа:  Вариантите на модела:
Yale-L61A, Yale-L71A: 6 GB RAM + 128 GB ROM
Yale-L61D: 8 GB RAM + 128 GB ROM
За Бг пазар е с 128/6

Изпратено от моят YAL-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2020-03-31, 10:49:23)bkunev написа:  Добре де, от темата за р30 и мнение №929 не е същото като с моята бангия...няма идентификатор на номера и син.контакти и пак неприетите си идат гат си искат. Махнах енергоспестяващия режим и пак тъй..Дайте друга идея... Cool  Bu
Това е начина, описан в темата за П30 и П30 при, за да се появят и при вас, Идентификатор на номера и Синхронизиране на контакти трябва да ресетнете телефона, колкото и да не е приятно. След Hard reset ще се появят.
Цитирай

(2020-03-31, 10:49:23)bkunev написа:  Добре де, от темата за р30 и мнение №929 не е същото като с моята бангия...няма идентификатор на номера и син.контакти и пак неприетите си идат гат си искат. Махнах енергоспестяващия режим и пак тъй..Дайте друга идея... Cool  Bu
#1 031
2020-03-18, 14:45:37 това пробвали ако там ги няма виш на специален достъп и от там ги търси ще кача снимка но е за Р30 търси всички приложения които имат връзка със приложението телефон
Стъпките са настройки- приложения чукаш пак приложения-горе 3 те точки и търсиш специален достъп-оптимизиране на приложения чукаш пише не е разрешено и стрелка на долу и чукаш на нея да излезнат всички и избираш приложенията https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1611036


Прикачени файлове
Миниатюри


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)