Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Nova 5 - слухове, спецефикации, коментари

И аз го забелязах но защото сме свикнали от EMUI 9/8/5 да ги виждаме в "Изтеглени", а сега няма такава категория, само "добавени от мен" и реално не знам какво е изтеглело и кога. Преди се виждаха и във файловия мениджър, сега - не.

Честно казано аз рядко виждам lock screen-а, предвид, че fingerprint е always-on и не ми се налага да минавам през него но все пак и аз забелязах, че сякаш няма толкова картинки.

Е не е болка за умиране де. И без това рядко го виждам.
Цитирай
Аксесоари

При мен батерията взе да пада по- бързо, без да правя нещо по различно с телефона
Цитирай

(2020-07-06, 09:59:52)wasntmeer написа:  При мен батерията взе да пада по- бързо, без да правя нещо по различно с телефона
И аз имам това наблюдение
Цитирай

И при мен както караше с непрекъснато човъркане по цял ден сега почнах да го зареждам по два пъти
Цитирай

Изчистете кеша на телефона и батерията се оправя.

Xiaomi mi note 3 6/64>Redmi note 7> nova 5t>>samsung s 23 ultra 8/256 black.
Цитирай

(2020-07-07, 05:57:29)hsgrgs написа:  Изчистете кеша на телефона и батерията се оправя.
Как Big Grin Angel
Цитирай

Имаше някаква драма с приложението на Facebook, на два пъти получих съобщение за висока консумация на електричество от батерията. Иначе има опция за оптимизиране на телефона и съответно батерията, което почиства и регулира процесите.

Изпратено от моят YAL-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2020-07-07, 12:24:02)pacemaiker написа:  Имаше някаква драма с приложението на Facebook, на два пъти получих съобщение за висока консумация на електричество от батерията. Иначе има опция за оптимизиране на телефона и съответно батерията, което почиства и регулира процесите.

Изпратено от моят YAL-L21 с помощта на Tapatalk
Дано да го оправят при следваща актуализация
Цитирай

(2020-07-08, 13:33:24)wasntmeer написа:  Дано да го оправят при следваща актуализация
Имаше актуализация, но сякаш още батерията спада бързо.

Изпратено от моят YAL-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2020-07-10, 06:39:23)pacemaiker написа:  Имаше актуализация, но сякаш още батерията спада бързо.

Изпратено от моят YAL-L21 с помощта на Tapatalk
При мен се оправи след актуализацията
Цитирай

Хайде на ъпдейта Smile 

   
Цитирай

Дали, ще пуснат веднага и за honor 20 magic 3.1
Цитирай

При мен също дойде известието за 10.1, довечера ще го правя на wi-fi вкъщи.
Цитирай

(2020-07-10, 15:36:03)danielhm написа:  Дали, ще пуснат веднага и за honor 20 magic 3.1
https://www.huaweicentral.com/breaking-m...in-europe/ според тях днес са го пуснали за Европа
Цитирай

Актуализацията е в поддръжка, а не в актуализация на софтуера.
Цитирай

Къде в поддръжка??
Цитирай

Сърцето услуги. И там пише актуализация.
Трябва да има и точка на услуги и на актуализация.
Изпратено от моят YAL-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2020-07-10, 21:46:45)shrike_avatar написа:  Сърцето услуги. И там пише актуализация.
Трябва да има и точка на услуги и на актуализация.
Изпратено от моят YAL-L21 с помощта на Tapatalk

От преди две актуализации в Honor 20 това "Актуализация" в Hi Care го няма за регион България!

LG G2; HONOR 6; Mate 10 lite; HONOR 20; Moto EDGE 30; Honor 90
Цитирай

След актуализацията камерата е променена и не ми харесва
Цитирай

(2020-07-11, 08:58:48)wasntmeer написа:  След актуализацията камерата е променена и не ми харесва
Какви са промените, че аз все още не съм актуализирала
Цитирай

Можеш да ползваш youtube и фб едновременно
Цитирай

wasntmeer а в камерата какви са промените, които не ти харесват? Влошили са софтуерно качеството на снимките или исто визуално са променили приложението?
Цитирай

(2020-07-11, 12:57:08)Pantaleeva написа:  wasntmeer а в камерата какви са промените, които не ти харесват? Влошили са софтуерно качеството на снимките или исто визуално са променили приложението?
Визуално

Ако искаш да снимаш на 48 мп трябва да отидеш на още
А предната камера не може да регулираш на колко мегапиксела да снимаш


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на wasntmeer за това мнение:
  • Pantaleeva
Цитирай

help колеги малко помощ, ако може, ъпдейтнах се до 10.1, но сега когато искам да ползвам 2 приложения едновременно, ми изписва че Huawei Home не поддържа разделен екран. Къде сбърках
Цитирай

Защо не ми пристига 3.1 има ли начин ако сменя региона да дойде по бързп
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)