Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi Note 7 или Xiaomi Pocophone F1
#1

Здравейте, чудя се между тези два модела кой да ми е следващия смартфон. Като цяло аз ползвам телефона си почти целия ден и правя нормалните неща: гледам видеоклипове, в социалните мрежи, тук таме някоя снимка и понякога някоя игричка (може би Asphalt 9 като си взема някой от тях). Знам че Покофона кат' цяло е по-добър от към процесор, но се питам заслужава ли си разлика от 180 лв за по-добър процесор? Чудя се, защото мисля да ползвам тела 2 години и дали отново да си взема средняк или флагман? Вие какво бихте ме посъветвали?
Цитирай
Аксесоари
#2

Нота е по-нов, а защо не се ориентираш към K20 (не pro) вече се предлага нов за 680.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Цитирай
#3

Еми бюджетът ми е до 500-550 лв и 680 ми идват малко в повече.
Цитирай
#4

Според мен който и да избереш няма да е фатално ,Покото си е доволна машинка особено за гейминг.Не,че и с Ноута ще видиш проблеми но все пак...
Камерите са добри и на двата ,незнам кой снима по-добре ,не съм ги сравнявал.Жената ползва Note 7 и си прави добри снимки.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Цитирай
#5

А да си забелязал лаг в Note 7?
Цитирай
#6

(2019-06-03, 16:06:11)tiesto_pld написа:  K20 (не pro) вече се предлага нов за 680

680лв не е ли прекалено за SD730 ?
[-] 1 потребител изказва благодарност на solo5 за това мнение:
  • tiesto_pld
Цитирай
#7

(2019-06-03, 18:18:06)solo5 написа:  680лв не е ли прекалено за SD730 ?
Ми начална цена за телефон с камера същата като на Ми 9 ,енерго спестевящ процесор, толкова му искат ,Про ще е 900-1000

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Цитирай
#8

В GSM Arena
K20 Pro е обявен за 350€, а K20 - за 260€
[-] 1 потребител изказва благодарност на solo5 за това мнение:
  • tiesto_pld
Цитирай
#9

(2019-06-03, 19:30:49)solo5 написа:  В GSM Arena
K20 Pro е обявен за 350€, а K20 - за 260€
Не ги гледай, виж в нета в България колко са ги пуснали.Тука нашите винаги надуват цените,а и зависи за версията с рамта.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Цитирай
#10

Дайте линк за този K20 от някой български сайт.
Цитирай
#11

(2019-06-03, 21:30:37)Angel написа:  Дайте линк за този K20 от някой български сайт.
Български сайт - цък

 
Цитирай
#12

За игри сякаш Покото се спрява една идея по-бързо, но за другите неща не мисля, че Ноут 7 отстъпва.

https://www.youtube.com/watch?v=FyD0idbpP80
[-] 2 потребители изказват благодарност на galaxian за това мнение:
  • milenvn, sounders
Цитирай
#13

Като цяло pocophone-а е с много по-добър процесор,може да те изкара много повече от 2(поне 4-5) години. SD660 не е особено добър за игри,върши работа за low-medium при по-тежките заглавия,докато pocophone-а подкарва всичко на max. Ако си сигурен,че ще сменяш телефона след 2 години,може да си спестиш 180лв и да вземеш redmi note 7.

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай
#14

4-5 не мисля да карам, аз 2 не знам как изкарах с моя (Samsung A5 2016). За 2 години мисля да го ползвам, игри както казах мн не играя, значи Редмито е по-добрия избор.
Цитирай
#15

Колеги да ви се похваля! След дни на мислене, а след това на чакане на доставката, вече притежавам Redmi Note 7.
Яко телефонче изглежда, бърз е, прави добри снимки, кат' цяло съм много доволен. Благодаря Ви, че ми направихте избора по-лесен.
[-] 3 потребители изказват благодарност на Angel за това мнение:
  • milenvn, tiesto_pld, Victormihov
Цитирай
#16

Честито. Със здраве да се ползва.
[-] 1 потребител изказва благодарност на galaxian за това мнение:
  • Angel
Цитирай
#17

Честито
[-] 1 потребител изказва благодарност на tiesto_pld за това мнение:
  • Angel
Цитирай
#18

Благодаря. Да попитам добре ли ще е да изтегля Pixel experience?
Цитирай
#19

(2019-06-13, 21:29:42)Angel написа:  Благодаря. Да попитам добре ли ще е да изтегля Pixel experience?
Пробвай го, преди време аз го ползвах на 5-цата.
Цитирай
#20

(2019-06-13, 21:29:42)Angel написа:  Благодаря. Да попитам добре ли ще е да изтегля Pixel experience?

Аз на моя ползвам Poco Launcher и си ми харесва много.

Един глупак може да зададе такъв въпрос,на който и 100 мъдреци да се чудят как да отговорят.Honor 8 Lite,Redmi Note 7 4/64
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)