Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Google ще предложи своя RCS чат услуга чрез Android Messages
#51

(2021-01-29, 13:11:52)johnie написа:  Здравейте, някой има решение на следния проблем:
След инсталиране на Messages, задаване кото основно приложение, разрешаване на достъпите до всичко, не може да се активира функцията чат /RCS/, стои в състояние "Настройва се: опитваме да потвърдим телефонни номер..." ? Bu

Явно зависи от телефона.При мене на OnePlus 5T тръгна като му смених страната на Германия и изчистих кеша. След това при всяко рестартиране трябваше да го активирам.При Samsung S20+ си тръгва без проблеми винаги.
Цитирай
Аксесоари
#52

Сменях на Германия, чистих кеша и не тръгва. Нямам обяснение.
Цитирай
#53

Като му дойде ред сам ще се обади.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#54

(2021-01-29, 13:11:52)johnie написа:  Здравейте, някой има решение на следния проблем:
След инсталиране на Messages, задаване кото основно приложение, разрешаване на достъпите до всичко, не може да се активира функцията чат /RCS/, стои в състояние "Настройва се: опитваме да потвърдим телефонни номер..." ? Bu
И при мен е така от 2 месеца...................

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай
#55

На моето приложение излиза това.


Прикачени файлове Миниатюри
           
Цитирай
#56

Ето това е състоянието на свързване, в което е:


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#57

Като отвориш(научете повече)какво излиза.Явно още не е достъпно за вас.Аз не съм правил нищо конкретно за да ми се активира,дойде известие че чата е достъпен и дали искам да го активирам.
Цитирай
#58

Да достъпен е, налична е опцията, но след като активирам не се свързва...
Цитирай
#59

Вече ще можем да изпращаме снимки и видео клипове като MMS и SMS съобщения в приложението Google Messages
https://www.digital.bg/veche-shte-mozhem...34733.html

Huawei P30
[-] 3 потребители изказват благодарност на DoryanY за това мнение:
  • divna, doktorra, OliQueenBG
Цитирай
#60

9to5Google съобщи, че съвсем скоро месинджърът Google Messages ще има голямо обновяване. Най-важното и интересно нововъведение е преобразуването на гласовите съобщения в текст. Интернет гигантът ще добави и още две неголеми нововъведения, свързани с реакциите към различните съобщения и вградената в месинджъра галерия.

Второто нововъведение се отнася до емоджитата. Досега на всяко съобщение можеше да се реагира само с лайк, но сега потребителят има достъп до всички достъпни емоджита и може да изразява всякакви чувства и реакции. Интересното тук е, че отсрещната страна вижда и емоджитата, които ги няма в нейния смартфон.

Последното нововъведение се отнася до дизайна на менюто за изпращане на съобщенията. Досега то поддържаше само хоризонтално превъртане. Сега превъртането е вертикално, като е добавено и прозорче с иконка на обектива на камера на мобилен телефон, което дава възможност веднага да се направи снимка.

Източник

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • sapiora
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)